0

@Hushovt 6 to nie wiem ale 3 spokojnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Agent47 ja browarek

0

@ArterkHD dziś spokojnie 3-0

0

@BigDaglas jest za słaby na Barce.

1

Ligę Mistrzów wygrywa się w 13 meczu, a tu już psy wieszają.

0

@LuisSalvano dwa dobre sezony i może być drugi. Pierwszego nikt nigdy w LL nie dogoni.

0

@FcBforever221 jak 5 będziemy strzelać to może do naszej bramki wpadać tyle co dziś

0

@Mathew86 we wtorek Borussia, wiec zmiany potrzebne

1

@Oskar00 Betis, Valencia to jednak ta wyższa półka w LaLiga

2

W domu Barca miażdży, a wyjazdy póki co lipa.

0

@Bruttal a Rakieta do pomocy

0

@staske zrobił miejsce dla Rakiety

0

@8Iniestazo8 z ławki przy niekorzystnym wyniku.

1

@Dandy Pep rozwali całą PL a Waldek zgarnie w tym roku całą pulę i na koniec powie wszystkim do widzenia.

0

@MESSIah16 Argentyna

1

@magic10 nie jesteś prawdziwym kibicem.

0

@wojopancerBarca-Betis cudowny mecz.

1

@MESSIah16
1. Messi,
2. Cruyff,
3. Ronaldinho,
4. Suarez,
5. Kubala.

2

@Ronaldinho10_ a myślałem, że do stycznia będzie spokój z Neymarem

1

@Eskoto
1 Messi,
2.C.Ronaldo,
3 Maradona,
4.Cruyff,
5.Pele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?