0

@Tasde też takie miałem wrażenie

2

@ProMILs czas Rakiety się skończył u nas, powinien odejść w zimie.

0

@HassanMubarak może być tak, że się wszyscy zdziwimy. Tzn będzie wszystko albo nic.

0

@Yanek ja bym dodał mimo wszystko, że na 0 z tyłu

0

@Skaramuczi ja sobie tłumacze, że szykujemy formę na wiosnę

0

@Pawelsky chyba w poniedziałek

1

@R10marquez a czy on nie jest naszym przyjacielem

0

@Maximus2 tak mamy

0

A się dziś serce raduje

0

@LuisSalvano Jose Antonio Reyes wg mnie

4

@FanBarcy22 to nie var jest śmieszny tylko ci co go obsługują.

0

@MarioVeB! Zielona Sevilla

0

@mrboom lisy zrobiły wynik na świętych

0

@budel17 na pewno warto

0

@IronSanHybrid i masz rację

0

@Fawrf jeszcze nic nie wygrali

0

@koziar gdyby miała inna drużyna taką przewagę to bym też tak powiedział

0

@VeB1899lukasz jedna gra a druga strzela gole.

0

@Maximus2 Pedri

4

Wynik się zgadza ale coś nie gra.

0

@SHIBA 5:0 na spokojnie

0

@Arnold1234 na BVB tak, a Celta dziś przegra 0:5.

0

@FCMichalo na koniec będzie im brakował jeden punkt

0

Zero zaangażowania, zero pomysłu, po prostu zero, bo bramki nie powinno też być. Panowie piłkarze wstyd i tyle.

3

@Tatazolwinia Judasz był kapitanem naszej drużyn i potajemnie negocjowal z naszym odwiecznym rywalem, poczym dla kasy przeszedł do prześcieradel.

12

Nie było i nie będzie takiego Judasza, nawet gdyby Ney poszedł do białych to nie ma co porównywać.

6

@robsesh to idź spać

2

@cyron1 no proszę Cię, jest okazja to trzeba sprzedać, za chwilę będzie warty grosze.

0

@SeeleyBooth absorbował, ale nie był na spalonym.

2

@hayek i co z tego że teraz ma stratę? Po 38 kolejkach będzie na plusie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?