PawelLeo
Dołączył/a: wrzesień 2019
Dąbrowa Górnicza
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde też takie miałem wrażenie
2
@ProMILs czas Rakiety się skończył u nas, powinien odejść w zimie.
0
@HassanMubarak może być tak, że się wszyscy zdziwimy. Tzn będzie wszystko albo nic.
0
@Yanek ja bym dodał mimo wszystko, że na 0 z tyłu
0
@Skaramuczi ja sobie tłumacze, że szykujemy formę na wiosnę
0
@Pawelsky chyba w poniedziałek
1
@R10marquez a czy on nie jest naszym przyjacielem
0
@Maximus2 tak mamy
0
A się dziś serce raduje
0
@LuisSalvano Jose Antonio Reyes wg mnie
4
@FanBarcy22 to nie var jest śmieszny tylko ci co go obsługują.
0
@MarioVeB! Zielona Sevilla
0
@mrboom lisy zrobiły wynik na świętych
0
@budel17 na pewno warto
0
@IronSanHybrid i masz rację
0
@Fawrf jeszcze nic nie wygrali
0
@koziar gdyby miała inna drużyna taką przewagę to bym też tak powiedział
0
@VeB1899lukasz jedna gra a druga strzela gole.
0
@Maximus2 Pedri
4
Wynik się zgadza ale coś nie gra.
0
@SHIBA 5:0 na spokojnie
0
@Arnold1234 na BVB tak, a Celta dziś przegra 0:5.
0
@FCMichalo na koniec będzie im brakował jeden punkt
0
Zero zaangażowania, zero pomysłu, po prostu zero, bo bramki nie powinno też być. Panowie piłkarze wstyd i tyle.
3
@Tatazolwinia Judasz był kapitanem naszej drużyn i potajemnie negocjowal z naszym odwiecznym rywalem, poczym dla kasy przeszedł do prześcieradel.
12
Nie było i nie będzie takiego Judasza, nawet gdyby Ney poszedł do białych to nie ma co porównywać.
6
@robsesh to idź spać
2
@cyron1 no proszę Cię, jest okazja to trzeba sprzedać, za chwilę będzie warty grosze.
0
@SeeleyBooth absorbował, ale nie był na spalonym.
2
@hayek i co z tego że teraz ma stratę? Po 38 kolejkach będzie na plusie.