PawelLeo
Dołączył/a: wrzesień 2019
Dąbrowa Górnicza
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla ale nie w Lidze Europy :)
0
@voetballer kto to wymyślił
0
@Barca1992 tu raczej będzie 5:5
0
@Zip niedzielny :)
1
@BarcaForever87 gość potrzebuje 10 setek żeby strzelić bramkę, a dziś wali takie bramki
0
@Hubso był ruch ręki od ciała, powinien być karny.
0
@MaTt_BarcaFan też tak uważam,był ruch ręki od ciała.
0
Dziewczyny wygrały 1:0.
0
@FranzMaurer czemu w PSG, może u nas :)
0
@Hubso Kylian Mbappe
2
@Janiama Getafe i Real tydzień później a Barca, Atleti i Sevilla dwa tygodnie później.
2
@NeroTFP Wilki wygrają LE.
12
@justfootball tak, mega wiedza.
0
@TheGoldenEleven tylko czy ktoś chętny się znajdzie?
1
@patrykppp17 dogrywka
0
@bixmix sędzia z LL
0
@Janiama Deyna czy Lubański nie mieli takich możliwości pokazać się w Europie ze względów politycznych i trudno ich porównywać z Robertem.
0
@Thomas99PL my wystartujemy tydzień po Realu w LL.
0
@th@les odpadnie w ćwierćfinale:)
2
@kruszol musieliśmy do końca czerwca zarobić na sprzedaży zawodników 70m. Dlatego teraz jest sprzedany Arthur a Pjanic przyjdzie w następnym okresie rozliczeniowym który rozpocznie się od lipca.
0
@Ma56 Pjanic od lipca
0
@DonAndrzejos on od lipca
0
@jarek771 nie można zgłaszać nowych zawodników w tej edycji LM.
0
@horang dzięki zabiegowi Arthur-Pjanic będzie czas na negocjacje sprzedaży Coutinho, te 70 m musieliśmy mieć do końca czerwca.
0
@Ciuus bo nikt by dziś za niego tle nie dał, dziś wartości Arthura to jakieś 40m. Juve nam pomaga ale na tym dużo zarabia. My sprzedamy Arthura do końca czerwca. A Pjanicia kupimy pewnie na początku lipca.
0
@SzahMatt niestety tak jest, masz nóż na gardle to tak robisz.
0
@horang nie było wyjścia bo do końca czerwca musieli zarobić 70 milionów.
0
@Uukasz_93 w Polsce jest wykonywane 2000 testów na dobę, zanim napiszesz to sprawdź.
1
@Messibestplayerintheworld 6
0
@student97r zmowa sędziów, chcą wycofania varu.