0

@Herato chyba ma jeszcze jeden rok w Juve.

1

@matirix20 na raty :)

1

0

@trolownik zdobyta zgodnie z przepisami.

2

@Pawel13sz drużyny które grają w Superpucharze Hiszpanii zaczynają później.

0

@FKS1939 Atletico gra teraz Puchar Króla.

0

Potrzebna jest porządna 9 na już.

2

@Guffi teraz to jest Cola z whisky :)

1

Szczęśliwego Nowego Roku!!! Normalność!

0

@Pogba chyba miało być, są same słabe.

0

@kubix05 niestety bez nadzieji na lepsze jutro :(

0

@BarcaInfo spalony

15

PSG pokonane, finał LM nasz.

0

@Djzordon póki co, to warto spojrzeć na siebie a tu widać to że straciliśmy już 18 punktów.

1

@aspider do końca roku jest do zdobycia 15 punktów, jak to zrobimy to jeszcze będzie ciekawie.

0

@barcelona97 niestety będzie 1 w grupie i w 1/8 spacerek.

0

@Awedi nie......

0

@MrCules narzędzia zardzewiały.

0

@jacob345 tak...

0

@FCMichalo Real wyjdzie z grupy z pierwszego miejsca,

1

@VamosRakieta za tydzień Real i Inter wygrywają i jadą dalej.

1

@german_17 spokojnie jeszcze 29 kolejek.

0

@HolyGoalie97 ja też nie widziałem. Chyba im się Var spiepszył.

0

Żegnaj Mistrzu.

2

Jest awans dalej, teraz cel wygrać wszystkie mecze w LL do końca roku.

0

@Batys będzie kozak na lata.

3

@barcadreed teraz mamy dobry terminarz, musimy wygrać wszystko do świąt w LL i będzie to wyglądało znacznie lepiej.

1

@Kamilos84 pewnie masz rację tylko pamiętaj, że to była najlepsza drużyna wszech czasów.

1

@Wossi61FCB do świąt musimy wszystko wygrać w LL

0

@Mroziu bo nie mógł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?