PawelLeo
Dołączył/a: wrzesień 2019
Dąbrowa Górnicza
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato chyba ma jeszcze jeden rok w Juve.
1
@matirix20 na raty :)
1
@GadulkiGembulki jeden
0
@trolownik zdobyta zgodnie z przepisami.
2
@Pawel13sz drużyny które grają w Superpucharze Hiszpanii zaczynają później.
0
@FKS1939 Atletico gra teraz Puchar Króla.
0
Potrzebna jest porządna 9 na już.
2
@Guffi teraz to jest Cola z whisky :)
1
Szczęśliwego Nowego Roku!!! Normalność!
0
@Pogba chyba miało być, są same słabe.
0
@kubix05 niestety bez nadzieji na lepsze jutro :(
0
@BarcaInfo spalony
15
PSG pokonane, finał LM nasz.
0
@Djzordon póki co, to warto spojrzeć na siebie a tu widać to że straciliśmy już 18 punktów.
1
@aspider do końca roku jest do zdobycia 15 punktów, jak to zrobimy to jeszcze będzie ciekawie.
0
@barcelona97 niestety będzie 1 w grupie i w 1/8 spacerek.
0
@Awedi nie......
0
@MrCules narzędzia zardzewiały.
0
@jacob345 tak...
0
@FCMichalo Real wyjdzie z grupy z pierwszego miejsca,
1
@VamosRakieta za tydzień Real i Inter wygrywają i jadą dalej.
1
@german_17 spokojnie jeszcze 29 kolejek.
0
@HolyGoalie97 ja też nie widziałem. Chyba im się Var spiepszył.
0
Żegnaj Mistrzu.
2
Jest awans dalej, teraz cel wygrać wszystkie mecze w LL do końca roku.
0
@Batys będzie kozak na lata.
3
@barcadreed teraz mamy dobry terminarz, musimy wygrać wszystko do świąt w LL i będzie to wyglądało znacznie lepiej.
1
@Kamilos84 pewnie masz rację tylko pamiętaj, że to była najlepsza drużyna wszech czasów.
1
@Wossi61FCB do świąt musimy wszystko wygrać w LL
0
@Mroziu bo nie mógł