PawelLeo
Dołączył/a: wrzesień 2019
Dąbrowa Górnicza
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cwaniak4 jeszcze Barca będzie mistrzem.
3
@VanBest ty nie jesteś kibicem tej drużyny.
0
@Rastafarnianin miłość to nie tylko same piękne chwilę.
1
@Czeresniafcb dlatego wielki szacunek dla Kult.
0
@pawelfcb2010 gdzie będzie od przyszłego sezonu Bundesliga?
0
@mr_robot przypadkiem kupował mieszkanie, RK ma od dawna dom w Barcelonie.
0
@konrad1661 tego nie wiem ale lepiej żeby nie było tej kwarantanny.
0
@konrad1661 żadnej ideologii, tłumaczę Ci tylko to, że tych ludzi ktoś kieruję na testy i od dłuższego czasu jest to ten sam klucz. I już w zeszłym tygodniu lekarze wypowiadali się, że jest mniej ludzi kierowanych na testy ponieważ się ich mniej zgłasza do lekarzy rodzinnych.
0
@konrad1661 co Ci da taka sama ilość testów? Czysto teoretycznie testujesz 100tys. Iudzi którzy mają objawy i co drugi jest chory, testujesz 100tys. losowo wybranych i 100 osób jest chorych.
0
@konrad1661 już w zeszłym tygodniu mówili o tym, że spada ilość osób kierowanych na testy przez lekarzy rodzinnych i że to może być takie światełko w tunelu.
0
@konrad1661 skoro lekarze pierwszego kontaktu nie kierują na testy to kogo mają testować.
3
@kamiVeB 11.01.2021
0
@Barwindg ciekawa szkoła jak ty tak na rękę piszesz.
0
@max1982 https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dzie%25C5%2584_Pami%25C4%2599ci&ved=2ahUKEwiS5pKJx9_sAhWPxIsKHa9NBzMQFjABegQIARAE&usg=AOvVaw2up9XvuDY1Rc607Civ4NJL
0
@kamiVeB Deścik będzie Debeścik.
0
@BigDaglas skąd jesteś może pomogę, masz uprawnienia na wózek widłowy?
0
@BigDaglas sąd pracy tu nic nie zadziała, umowa dobiegła końca a pracodawca nie ma obowiązku przedłużenia i nie musi podawać przyczyn takiego stanu.
3
@MESSIah16 będzie Wielki, ale rekordy Leo zostaną na wieki.
0
@Herato dziś spuch a w środę zleje Borussię.
0
@bula1980 3-0 na spokojne
2
@michaleu 9 punktów bramki 10-0.
1
@lucca87 myślę że Betis będzie w tym sezonie fajną piłkę grał.
0
@Damian11 całkiem możliwe.
0
@Tomo1989 oczywiście, że więcej.
0
@MESSIah16 dziś podano dane, że 311 osób zmarłych na Covid nie miało innych chorób.
1
@xBoMBoWiECx jeszcze niedawno miało być do końca weekendu.
1
@Coutinho007 tak
2
@Coutinho007 to nie jest nic dobrego ani dla Barcy ani dla LL. Tylko silny Real pozwala nam na rozwój i liczenie się w Europie.
0
@Mow_mi_Douglas święta prawda. Dziś Barca, Real to drużyny końca pierwszej dziesiątki w Europie.
0
@Colon https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3D9p7bJktZo_U&ved=2ahUKEwiFobCPhfHrAhURiYsKHdseBVUQo7QBMAF6BAgDEAE&usg=AOvVaw1pb_WnHFToXx91a6QwrEwg