PawelLeo
Dołączył/a: wrzesień 2019
Dąbrowa Górnicza
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@amanter ale Lazio ostatniego słowa nie powiedziało.
1
@Tomek54321 było 11 plus jeden mecz więcej od Atleti.
0
@saczers438 jak już widział tą rękę to powinien wrócić akcję i podyktować karny.
0
@abram3k jakby była sprawiedliwość to by było 2-1 dla Newcastle.
0
@Borneo pisałem o tym, żeby wygrać wszystko co zostało w lidze i zobaczymy co z tego wyjdzie :).
0
@Borneo wygrać wszystko i zobaczymy co z tego wyjdzie :)
1
@fart na 100% jest 30 kolejek i koniec a od przyszłego sezonu 18 zespołów.
1
@fart 30 kolejek i koniec.
0
@ROBSSSON dzięki, to w takim razie stawiam na angielskie finały zarówno w LM jak również LE.
1
Drabinka w LE jest już do finału czy będzie jeszcze losowanie pół finałów?
0
@Kwasiak98 a ja stawiam City-Chelsea
0
@Katalończyk 99 dzieci wrócą do przedszkola od poniedziałku.
0
@Mizander Real ma jeszcze Bilbao które na pewno nie odpuści.
0
@Dankhog nic jeszcze nie wygrali
0
@Rust_Cohle skąd masz taką pewność?
0
@Rust_Cohle nic z tych rzeczy się nie wydarzy.
1
@FCMichalo jak grał w Barcelonie :)
1
Tak sobie przeglądam jak wygląd sytuacja w 5 najsilniejszych ligach i może być taka sytuacja (raczej mało prawdopodobna ale...), że w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów nie zagrają : Borussia Dortmund, Liverpool, PSG i Juventus.
1
@Vebrol 1/8.....
2
@Joe_Pesci taka mała różnica pomiędzy budżetówką a kimś kto musi zarobić żeby mieć pieniądz na utrzymanie pracowników.
2
@tomek8756 Real- Bayern,
Borussia - City,
PSG-Liverpool,
Porto- Chelsea.
0
Prawdziwy lider https://www.linkedin.com/feed/update/activity:6776816501061156864
0
@abram3k po jutrze :)
0
@mekston ale na tą chwilę mają przewagę 5 punktów, w środę będą odrabiać zaległości z Bilbao które na pewno się nie położy.
0
@mekston Atletico ma ciężki terminarz, 2*Bilbao, 2 wyjazdy do Sevilli i wyjazd do nas, tak więc bym nic jeszcze nie przesadzał.
0
@Encore Bilbao, grają w środę o 19:00
0
@Paradoks masz rację, Atletico ma jeszcze dwa mecze w Sewilli, dwa razy Bilbao i przyjeżdża do nas.
1
@Litman w piłce nożnej najlepszy.
0
@SamuraJack mają jeszcze TVP1 i TVP2.
1
@SamuraJack tak TVP ma prawa do PK