12

Janusz Filipiak zapowiedział, że jeśli Cracovia spadnie do I ligi, zawodnicy, którzy doprowadzili do pożegnania Pasów z Lotto Ekstraklasą, będą musieli zostać przy Kałuży 1.

0

- Spędziłem w Poznaniu trzy lata, mam wiele pięknych wspomnień i znajomych, z którymi utrzymuje kontakt. Czuje się trochę dziwnie. Nie sądzę, żebym przyjechał do Poznania prywatnie. Nie po tym meczu... - komentuje reprezentant Finlandii.

:D

0

Polecicie jakiegoś laptopa do 2000? Do codziennego użytku, wielkim graczem nie jestem ale FM 2017 np. mógłby na nim płynnie chodzić :)

0

Cześć,

Wie ktoś z Was na jakiej stronie najtaniej kupie trampki Nike Stefan Janoski?

Miłej soboty :)

23

Łapcie skrót jakby ktoś nie oglądał:

- Większość akcji to zrobił dzisiaj Turbo Grosik.
- Peszko, zmiana czysto taktyczna.
- Nie fauluj, nie fauluj!
- W Anderlechcie by to weszło.
- Dawaj dawaj Teo wstawaj!
- Jeden z Ukraińców leży na murawie.
- Truskawka na torcie!
- Miód malina!
- W Anderlechcie by to weszło, w Podgoricy nie
- On gra w Championship, drugiej lidze angielskiej. A dokładniej w lidze hiszpańskiej
- Brakuje piłek crossowych.
- Wypieszczona piłka, od słupka, dziękuje, trochę loba, klasa światowa.
- Truskawka na torcie.
- Potrzebujemy natychmiast świeżej krwi.
- Jak to się mówi strzelił z palców.
- Poczkej, poczkej
- Popycha tam trener asystent Milika.
- Takie przerwy powodują, że to spotkanie będzie trwało 95 minut, nawet 6.
- Przejście Kamila Glika do Monaco dało mu dodatkowe 23% do jakości gry.
- Ostatnia laga na chaos!
- Rehabilitacja za tę sytuację sprzed straty gola. A podanie Zielińskiego genialne.
- Wiatr jest, jest i żagiel.
- A co to moja wina?.
H.: Pamiętam Vucinicia z Milanu.
B.: Z Juventusu, nei z Milanu.
H.: Faktycznie, z Juventusu, nie z Romy.

0

Schodzą do szatni a gość z Czarnogóry Lewego za koszulke i pyta o wymiane :D

5

W sobotę zmarł Paweł Zarzeczny, dziennikarz sportowy, w przeszłości m.in. zastępca redaktora naczelnego "Przeglądu Sportowego". Miał 56 lat.

Jeszcze komentarz z wczoraj pod jego odcinkiem One man show:

Modzio666 17 godzin temu
Oby nigdy nie zabrakło nam Pawła w tym smutnym jak pizda polskim dziennikarstwie sportowym.

10

Robert Lewandowski udzielił wywiadu niemieckiej gazecie „SportBILD”, w której uciął wszelkie spekulacje odnośnie transferu do Realu Madryt. – Bayern Monachium daje mi takie same szanse na wygrywanie i zdobywanie trofeów jak Real Madryt czy jakikolwiek inny wielki klub. A sukcesy chcę osiągać w swojej obecnej drużynie - zadeklarował Polak.

0

"11" zawodników, którzy nie sprawdzili się w Bundeslidze, a poza Niemcami ich talent eksplodował wg ran.de:

Odisseas Vlachomidos - Sergio Escudero, Simon Kjaer, Domagoj Vida - Milan Badelj, Marco Rojas, Mateusz Klich, Eljero Elia - Arkadiusz Milik, Nicolaj Joergensen.

2

Ponad 40 tysięcy sprzedanych biletów na mecz Lecha z Górnikiem Łęczna, prawie 40 tysięcy na mecz Lechii z Legią, 12 tysięcy kibiców na meczu Górnika Zabrze w 1 lidze, 18 tysięcy na meczu Widzewa w 3 lidze.
Sza leń stwo

9

Dobrze, że nic o Messim nie mówił bo by robote stracił.

4

"Tylko Polacy i Kazachowie niczego nie zepsuli" XD

1

Ja wczoraj obejrzałem.
Jeżeli lubisz dobre kino, wzruszyć się, zidentyfikować z daną postacią, a niekoniecznie kino akcji w którym ciągle coś się dzieje to z pewnością Ci się spodoba.
Na filmwebie dałem 9/10 ;)

0

Liczę, że zagra dzisiaj Denis.

8

Oficjalnie: Król polskiego twittera Marcin Krzywicki w Widzewie Łódź ;)

13

Występujących w 3. lidze piłkarzy Widzewa na nowym stadionie w Łodzi w rundzie wiosennej może dopingować więcej kibiców niż niejeden klub w ekstraklasie. Sympatycy łódzkiej drużyny przekroczyli kolejną rekordową barierę kupując już ponad 10 tysięcy karnetów.

0

Ucho Prezesa powraca! :D

25

Czy tylko mnie irytuje gdy z kimś rozmawiacie, kto niby zna się na piłce i jest taki dialog:


- Dzisiaj Liga Mistrzów!

- O której?

Wiem że są mecze też o 18, a w przyszłości pewnie i o innych godzinach, ale 20:45 to świętość :D

12

Dla tych nieanglojęzycznych:

Pep Guardiola po meczu podszedł do Harry'ego Artera i powiedział, że życzy mu wszystkiego dobrego w związku ze zbliżającymi się narodzinami jego dziecka.
"Jest mi przykro z powodu tego co się wcześniej stało, dlatego życzę Ci teraz wszystkiego dobrego!"
W grudniu 2015 roku córka Harry'ego Artera zmarła zaraz po narodzeniu. Teraz ze swoją partnerką znowu spodziewają się dziecka.

0

Ma ktoś z Was może klucz do DSJ 3 wersja 1.7.1? Na necie same fake :(

0

Dokładnie 6 lat temu:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?