0

Ma ktoś z Was może klucz do DSJ 3 wersja 1.7.1? Na necie same fake :(

6

Szymon Marciniak sędzią PSG - Barcelona :) Zajebiście!

0

Czarno to widzę, ale obym się zdziwił..
Do boju! :)

6

GROSICKI W PIERWSZYM SKŁADZIE NA ARSENAL! Powodzenia!

0

Philipp Lahm:
501 meczów dla Bayernu ⚽️
113 meczów dla reprezentacji Niemiec

8

Sarri (trener Napoli) o Zielińskim:
- Piotrek jest niesamowity i niedoceniany. Nie wysuwa się go na pierwszy plan, bo mało kto dostrzega jego jakość. Przy trzeciej bramce pokazał swoje atuty.
- Jest ryzyko, że opuści nas już niebawem. Nie zdziwię się, jeżeli wielki klub złoży za niego ofertę w następnym oknie, i nie będę ukrywał, że mnie to martwi.

1

Super że Marek Rudziński wrócił do eurosportu. Genialny duet komentatorski tworzy z Igorem Błachutem ;)

0

Tottenham 0-2 Wycombe do przerwy.

Kurs na Totki 1,15 był :)

0

Zaraz będzie "to tylko puchar", skupiamy się na lidze i LM :)

0

#bukmacherka

Egipt - Ghana ładne kursy dziś :) Na Ghane 3,95.

Fakt jednak że to PNA więc tam wszystko się może wydarzyć.

0

Hiszpania / Australia

0

Rudy Bale? :D

70

1

Ładne zachowanie Ramosa. Nie celebrował bramki przeciwko byłej drużynie :D

0

Gdzie najtaniej FM 17 można kupić?
Widze w Media Markt po 109 zł chodzi.

1

WP kolejny raz powala. Pod artykułami pseudo sportowymi ankieta:

Kto jest lepszym sportowcem?
- Kami Stoch
- Robert Lewandowski

ehh

4



I to piękne "przejdziem Odre" :D

0

Też polecam, Tommy "fuckin" Shelby rządzi.
Ten serial ma jeden z najlepszych soundtracków: PJ Harvey, Arctic Monkeys

24

Chelsea:
12 mecz z rzędu w lidze wygrany, rekord klubu.
28 bramek strzelonych, 2 stracone.
10 czystych kont.

0

Dziennikarze portalu Goal.com wybrali najgorszą jedenastkę pierwszej części sezonu 2016/17.

Loris Karius (Liverpool)

Javier Mascherano (Barcelona)
Chris Smalling (Manchester United)
Thomas Vermaelen (AS Roma)

Renato Sanches (Bayern)
Geoffrey Kondogbia (Inter)
Andre Gomes (Barcelona)
Wayne Rooney (Manchester United)
Gabriel Barbosa (Inter)

Paco Alcacer (Barcelona)
Jese Rodriguez (PSG)

Trzech piłkarzy od nas to trochę według mnie za dużo.
Plus taki że nie ma Polaka, a Krychowiak spokojnie mógłby tu się pojawić.

10

Twitter Wolfsburga wydaje się być niezłym.

Wesołych Świąt!

8

Oficjalnie: Julian Draxler przechodzi do PSG za 35 milionów euro.

0

Jakiś spoko telefon do 1000 zł?
Najlepiej duży wyświetlacz, dobra bateria, aparat też móglby być lepszy, android - coś w tę strone.

0

Kupon postawiony:

Korona - Lechia 2
Lipsk - Hertha Berlin brak goli w 1 połowie

Kurs 5,80

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?