0

Mam takie pytanko do Was. Chciałbym obejrzeć środowy mecz w dobrej jakości, bez lagów itp. Jest jakaś strona typu eleven gdzie można wykupić dostęp do kanału na którym będzie ten mecz leciał?

0

jakto ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

https://www.twitch.tv/bfdbdfbdfcx
macie tutaj streamka bez reklam :)

0

Myślę że ten mecz pokazuje że Valverde to jest jednak fachowiec. Wszyscy tutaj narzekają ciągle że temu i temu nie daje minut a w tym meczu wszystko pięknie się wyjaśniło :)

0

jak ktoś ma jakiś fajny kursik na nasz dzisiejszy mecz to może się podzielić :)

9

bestia powraca :D

0

poleci ktoś jakiś dobry serial? dom z papieru obejrzałem i bardzo mi sie spodobał :D

1

kiedy będzie lista powołanych na jutrzejszy mecz?

8

0

Dzięki :)

1

Siemka. Czy na Anoeta były jakieś problemy z murawą w poprzednich latach czy zawsze jest wszystko w porządku? Pytam bo obstawiam mecz a myśle że to ważny czynnik :)

4

chyba że jest mordeczką Neymara xD

0

gra :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

nie no, dzisiaj to akurat cała drużyna walczyła mocno moim zdaniem

0

To prawda widać że messi chce coś pokazać ale w sumie Ronaldo też próbował od roku strzelić z przewrotki i wkońcu mu siadło a i tak tych strat nikt pamiętał nie będzie.. xd

0

Powie mi ktoś kiedy będzie znany wynik losowania PK ?

0

xDDDDDDDDDDDDDDDD

0

jasne ze tak, to byl cytat z notatnika. sam fakt ze Messi mial indywidualne krycie mówi tak wiele :)

1

nahoz666
Ronaldo zagrał w tym meczu na poziomie Messiego. Gdyby obok siebie zamiast Karima miał Suáreza i na odwrót to inaczej by to wyglądało. Messi w pierwszej połowie nie istniał, w drugiej strzelił karnego i zrobił dwa dobre zagrania, jak Real grał słabo.

tak sobie wszedlem na notatnik poczytac troche, jak mozna byc tak zaslepionym? :D nawet nie bede tych bzdur argumentowal bo kazdy wie jak jest xd

0

Wiadomo że zarząd powinien reagować wcześniej ale bądź co bądź też bym nie dał 160mln za Coutinho nawet w obecnej sytuacji..

2

Z jednej strony można się cieszyć że ten mecz skończył się tylko 2:0. W pierwszej połowie dominacja była tak duża że przypominało to manite na camp nou..

1

ej wgl pytanko mam Gomes posiada taką umiejętność jak sprint ?

2

czemu nas zostawiles Neymarze ?

0

Co by nie mówić ma jaja ten Valverde, będzie sie działo !

1

ja xD

0

Było juz 1000 razy ale wyślijcie mi zdjęcie Messiego w dobrej jakości jak pokazuje swoją koszulke po golu na 3:2 bo chcę ustawić na tapete xd

1

Jakbyśmy to odrobili znowu to chyba sie rozpłacze xD

8

ten strzał Messiego z początku w poprzeczke, szkoda że nie wpadło :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?