Paweltwa
Dołączył/a: styczeń 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam takie pytanko do Was. Chciałbym obejrzeć środowy mecz w dobrej jakości, bez lagów itp. Jest jakaś strona typu eleven gdzie można wykupić dostęp do kanału na którym będzie ten mecz leciał?
0
jakto ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://www.twitch.tv/bfdbdfbdfcx
macie tutaj streamka bez reklam :)
0
Myślę że ten mecz pokazuje że Valverde to jest jednak fachowiec. Wszyscy tutaj narzekają ciągle że temu i temu nie daje minut a w tym meczu wszystko pięknie się wyjaśniło :)
0
jak ktoś ma jakiś fajny kursik na nasz dzisiejszy mecz to może się podzielić :)
9
bestia powraca :D
0
poleci ktoś jakiś dobry serial? dom z papieru obejrzałem i bardzo mi sie spodobał :D
1
kiedy będzie lista powołanych na jutrzejszy mecz?
8
wyczerpałem limit pecha na całe życie
https://imgur.com/a/kLIF9Yd
https://imgur.com/a/EYjLypz
https://imgur.com/a/3pfXdZB
0
Dzięki :)
1
Siemka. Czy na Anoeta były jakieś problemy z murawą w poprzednich latach czy zawsze jest wszystko w porządku? Pytam bo obstawiam mecz a myśle że to ważny czynnik :)
4
chyba że jest mordeczką Neymara xD
0
gra :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
nie no, dzisiaj to akurat cała drużyna walczyła mocno moim zdaniem
0
To prawda widać że messi chce coś pokazać ale w sumie Ronaldo też próbował od roku strzelić z przewrotki i wkońcu mu siadło a i tak tych strat nikt pamiętał nie będzie.. xd
0
Powie mi ktoś kiedy będzie znany wynik losowania PK ?
0
xDDDDDDDDDDDDDDDD
0
jasne ze tak, to byl cytat z notatnika. sam fakt ze Messi mial indywidualne krycie mówi tak wiele :)
1
nahoz666
Ronaldo zagrał w tym meczu na poziomie Messiego. Gdyby obok siebie zamiast Karima miał Suáreza i na odwrót to inaczej by to wyglądało. Messi w pierwszej połowie nie istniał, w drugiej strzelił karnego i zrobił dwa dobre zagrania, jak Real grał słabo.
tak sobie wszedlem na notatnik poczytac troche, jak mozna byc tak zaslepionym? :D nawet nie bede tych bzdur argumentowal bo kazdy wie jak jest xd
0
Wiadomo że zarząd powinien reagować wcześniej ale bądź co bądź też bym nie dał 160mln za Coutinho nawet w obecnej sytuacji..
2
Z jednej strony można się cieszyć że ten mecz skończył się tylko 2:0. W pierwszej połowie dominacja była tak duża że przypominało to manite na camp nou..
1
ej wgl pytanko mam Gomes posiada taką umiejętność jak sprint ?
2
czemu nas zostawiles Neymarze ?
0
Co by nie mówić ma jaja ten Valverde, będzie sie działo !
1
ja xD
0
Było juz 1000 razy ale wyślijcie mi zdjęcie Messiego w dobrej jakości jak pokazuje swoją koszulke po golu na 3:2 bo chcę ustawić na tapete xd
1
Jakbyśmy to odrobili znowu to chyba sie rozpłacze xD
8
ten strzał Messiego z początku w poprzeczke, szkoda że nie wpadło :/