0

4:0

0

Do wszystkich którzy mówią że Suarez symulował, nurkował itp. Jeśli wy myślicie że we współczesnym futbolu da się odrobić strate 0:4 w Lidze Mistrzów z drużyną pokroju PSG, po 3 oknach Messiego i lobiku Neymara w ostatniej sekundzie meczu to jesteście w błędzie. Żeby dokonać czegoś takiego trzeba wykorzystać każdy najmniejszy błąd przeciwinika, każde małe zawachanie sędziego, wprowadzić niesamowitą presję aby przeciwnicy z każdym dotknięciem piłki czuli się jak w piekle a także mieć mase szczęscia. Takie są realia, futbol to nie jest tylko kopanie piłki. Nie chce mi się bardziej rozpisywać ale wiecie o czym mówie, piłkarze i trener zrobili WSZYSTKO co jest możliwe aby dokonać Remontady. Amen

0


Z tym komentatorem lepiej to brzmi :D

0

I ten opis "JAK ONI TO ODROBILI" w filmiku dodanym jak wnioskuje przez fana Realu. bezcenne xd

19

0

Dokladnie, az mnie ciary przeszly :D

3

no i niech siedzi :D

0

Barca-PSG 6-1 :D

0

Chce ktoś pograć w fife 17 na xbox one?

0

siema. ja moge zagrac :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?