PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MontelQ Z tą różową latają filmiki po internecie jak coś
0
@draxidox Wydaje mi się, że mają ograniczony czas czy coś. Coś mi się obiło o uszy, że main event jest planowany na 23:30 no i właśnie się zaczyna.
0
@amanter Ma potencjał to fakt, ale skoro odwala takie akcje to droga wolna.
0
@amanter Te jego mięsnie mu mózg przysłoniły najwidoczniej. Niech sobie robi karierę gdzie chce, ale z takim podejściem oby jak najdalej od Barcy.
1
@cules100pro Japczan wygrał na punkty
16
Pięknie Japczan
2
@Kgorecki2500 Casemiro
1
@Pawel13sz Samemu bym tego nie włączył, ale ze znajomymi jest fajna zabawa :D
0
Taka walka powinna być bez parteru i na przykład 10 minut bez rund. Inaczej nie ma to sensu mając takich "zawodowców" xD
0
@MaziFCB Ja to bym ich nawet do bicia schabowych nie dał XD
1
@Fenyx Dzięki :D
@Castro Umiarkowane XD Wstyd zgona zaliczyć xD
4
@Fenyx Bardzo dobrze, więcej alkoholu wejdzie
0
@Norkusik Szczerze mówiąc z analizami średnio u mnie :D Większość co obstawiam to typowe chybił-trafił i granie na teoretycznie faworytów, wczoraj 260 zł tak weszło, a dzisiaj nie jest kolorowo xD
0
Obstawianie la ligi w tym sezonie nie ma sensu. Bramek jak na lekarstwo w większości meczy, Sevilla utopi kolejny kupon :(
4
@MesQueUnClub96 Kupon siada, najważniejsze xD
5
Arsenal 3 porażki, póki co 0-8 bilans bramek w lidze. Jasny gwint, jak Arteta nie poleci zaraz to on ich spuści z Premier League
0
I gitarka, 15 minut, pierwszy mecz na kuponie zielony xD
0
Boruc jak w 2006 z Niemcami
1
I tak szczerze jest ktoś ciekawy na rynku na kogo Barca może sobie pozwolić?
0
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale na Euro Węgrzyna słuchało się spoko, robił klimat, ale z biegiem czasu jego akcent i głos stał się dla mnie strasznie irytujący
1
Prosta noga, ryzyko groźnej kontuzji, a ten pieprzy, że nie na czerwoną. Co z tego, że nie widział? Jak ktoś kogoś połamie mając zamknięte oczy to też ma dostać tylko żółtą?
5
Te serwerowe chomiki dostają jeść?
4
Bawi mnie to, że ze zwykłego losowania zasranych grup robią galę jakby mieli zaraz noble rozdawać
0
@JohnA z mojej strony nie do końca, nie odszedł do największego rywala i nie wzmacnia rywala na krajowym podwórku
1
Szczerze wolałbym duet Messi-Ronaldo w PSG, ale gwizdy w stronę Ronaldo zawsze są mile widziane, a kibice United na pewno by nie odpuścili :D
Jeśli to na prawdę dojdzie do skutku i zobaczymy oficjalke to CR7 pokaże tylko jak bardzo małym jest człowiekiem i w sumie w tym wszystkim najbardziej szkoda będzie mi Fergusona. Takich rzeczy się nie robi Panie Ronaldo, to tak jakby Messi po epizodzie w PSG poszedł sobie do Realu.
0
@bartas97 I jeszcze w golfa można się nauczyć grać zawodowo, słyszałem, że mają tam dobrego nauczyciela.
0
@Jakchcesz BF jest za darmo już jakiś czas, bo 5 zł to żaden wydatek
0
@daniel32778 Ciekawe czy w takiej sytuacji Ci wszyscy co już chcieli się ustawiać na solo potrafiliby odróżnić internet od rzeczywistości i napić się razem piwa i pogadać.
1
@macio_944 I 30 fps na moim RTXie 2060 :D Byle DLSS było zrobione tak jak w Cyberpunku, wtedy wymaksuje z DLSS zbalansowanym i będzie pięknie.
I tak szczerze mówiąc mnie oczy trochę bolą od RT, za dużo tych odbić, światła i innego dziadostwa na ekranie się robi
14
Wstawanie o 4:30 po urlopie to wymysł szatana