La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 952 Culés

5

Ray tracing oficjalnie w Dying Light 2 ;)


1

@macio_944 Ja i tak nie mam takich rzeczy :D

1

@macio_944 bierzesz na premierę?

1

@macio_944 I 30 fps na moim RTXie 2060 :D Byle DLSS było zrobione tak jak w Cyberpunku, wtedy wymaksuje z DLSS zbalansowanym i będzie pięknie.

I tak szczerze mówiąc mnie oczy trochę bolą od RT, za dużo tych odbić, światła i innego dziadostwa na ekranie się robi

1

@Kgorecki2500 Współczuję i życzę kiedyś poczuć ray tracing w jakiejś grze, bo daje dużo :)

@clyde Prawdopodobnie tak.

@PawkoFCB Ja mam RTX 2070 Super, to też nie jest wybitnie dobra karta do ray tracingu, ale Cyberpunk, czy Metro na wysokich ustawieniach z RT działał bardzo dobrze w rodziałce 2k.

konto usunięte

0

@macio_944 dla mnie RT to taki guano hype zjada od Uja grafiki a wiele nie daje lepiej moim zdaniem
Lepiej czy też więcej daje dlss

0

@Ghotti RT zdecydowanie dużo daje do sceny pod względem oświetlenia. Jest bardzo zasobożerne, ale dobra implementacja ray tracingu potrafi bardzo na plus odmienić niejedną grę pod względem wizualnym. Porównaj sobie Cyberpunka bez RT, oraz z RT to zobaczysz kolosalną różnicę. DLSS to zupełnie coś innego, bo tutaj bardziej liczy się wydajność niż dodatek do odczucia wizualnego. DLSS jak i Ray Tracing to świetne technologie, ale ta świetność jest z różnych względów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?