PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci Kante poraz kolejny dla mnie.
1
Co oni z tym Messim? Tak jakby Leo sam te LM wygrywał w Barcelonie, a Guardiola mu asystował przy golach
3
Tuchel wygrał podwójnie. A City zagrało tragiczny mecz od bramki Chelsea, a Chelsea świetny w obronie. Niestety tego się obawiałem, że praktycznie zamurują się i wyczekaja. Kolejny angielski finał okazał się nudny przez większość czasu.
Na uznanie zasługuje Lahoz. Świetny mecz w jego wykonaniu, jak nie on. Żadnych kontrowersji, w końcu można rozmawiać tylko o piłce.
0
@ptrx porównanie jakiejkolwiek drużyny do tamtej Barcy jest bez sensu
0
@Foro może to i lepiej bo jak już dojdzie do słowa to mówi jakby po wojaku był.
0
@Joe_Barbaro ciężko, Chelsea świetna w obronie
10
Na Kante brakuje słów jest tak femomenalny
0
@izabella z sentymentu chce żeby Pep wygrał LM. Tak to mi w sumie obojętne, byle dobry mecz obejrzeć
2
Pep dawaj napastnika, bo lipa jest z przodu
2
@Barwindg bez kitu, ciężko się tego słucha.
3
Werner psychicznie nie nadaje sie do gry na takim poziomie. Tak trzymaj Timo, Vamos Pep
0
@barcowy1899 jak dasz dostęp kierowniku złoty
3
Foden by ogarnął
0
Serio nawet tutaj...
1
Mam nadzieję, że przynajmniej mecz będzie ciekawy, bo o komentarzu nie wspomnę. Czemu Szpakowski komentuje takie mecze? Legendą w swoim fachu jest, owszem, ale jego czas przeminął. Taki Borek na finał LM byłby idealny wg mnie.
3
@DonMatteo901 On dostał w bark i po chwili zakumał żeby przyaktorzyć przy kilkudziesięciu kamerach na stadionie?XD
1
Szykuje się fajna końcówka roku dla graczy. Znowu można powiedzieć. 2020 przyniósł nam Valhalle i Cyberpunka, 2021 da nam Far Cry 6 i Dying Light 2. Oby tym razem ta polska produkcja była w 100% dopracowana :D
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
@IronSanHybrid No ale za 4 dni już można normalnie w środku. Wiele się kurła zmieni przez te dni XDD Debilizm w czystej postaci
1
@FafitFCB Pyszotka ;_;
1
@Mns21 Z zoo uciekła
2
@Azi Ale obecnie trzeba ściągać solidnych graczy za małe pieniądze. Nikt do Barcelony z wyższego szczebla nie przyjdzie, bo raz, że Barcy na to nie stać, a dwa, że taki Mbappe czy Hochland mają ciekawsze projekty sportowe do wyboru.
3
@Encore Utrzymywać go przy życiu w kompletnej izolacji, dawać jeść tylko tyle ile musi żeby przeżyć, ale żeby jednocześnie czuł się głodny i odwodniony. I oczywiście na to jedzenie sam musi zapracować, a nie z podatków obywateli. Gnoić takich śmieci się powinno jak najbardziej. Przede wszystkim nie dać umrzeć i popełnić samobójstwa.
0
Chelsea to ma pecha XDXD W ostatnim meczu chyba też 2 gole anulowane przez VAR
0
Chelsea robi nauraaa
0
Oj ale Chelsea sobie komplikuje sytuacje
0
@ArterkHD Niech Everton brame ładuje lepiej
3
@Rewolucja123 Sędzia chyba miał to już gdzieś z racji tego, że sam odchodził z Bundesligi xD
1
@Nozyk https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMTQyMzUxNTcwMTrX803w1eqt84WAjHg%3D
A to kolegi kupon
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDExMTQyNDQwMDcwMjqw1Dj5LEt8_matBQc%3D
5
@DonMatteo901 Już widzę te przekręty na L4 przy 100% pensji i bez śmieciowej umowy co uniemożliwia pracodawcy po prostu wywalenie takiego darmozjada xd. Tym bardziej w erze teleporad.