0

@Ojciec5tkidzieci Kante poraz kolejny dla mnie.

1

Co oni z tym Messim? Tak jakby Leo sam te LM wygrywał w Barcelonie, a Guardiola mu asystował przy golach

3

Tuchel wygrał podwójnie. A City zagrało tragiczny mecz od bramki Chelsea, a Chelsea świetny w obronie. Niestety tego się obawiałem, że praktycznie zamurują się i wyczekaja. Kolejny angielski finał okazał się nudny przez większość czasu.

Na uznanie zasługuje Lahoz. Świetny mecz w jego wykonaniu, jak nie on. Żadnych kontrowersji, w końcu można rozmawiać tylko o piłce.

0

@ptrx porównanie jakiejkolwiek drużyny do tamtej Barcy jest bez sensu

0

@Foro może to i lepiej bo jak już dojdzie do słowa to mówi jakby po wojaku był.

0

@Joe_Barbaro ciężko, Chelsea świetna w obronie

10

Na Kante brakuje słów jest tak femomenalny

0

@izabella z sentymentu chce żeby Pep wygrał LM. Tak to mi w sumie obojętne, byle dobry mecz obejrzeć

2

Pep dawaj napastnika, bo lipa jest z przodu

2

@Barwindg bez kitu, ciężko się tego słucha.

3

Werner psychicznie nie nadaje sie do gry na takim poziomie. Tak trzymaj Timo, Vamos Pep

0

@barcowy1899 jak dasz dostęp kierowniku złoty

3

Foden by ogarnął

0

Serio nawet tutaj...

1

Mam nadzieję, że przynajmniej mecz będzie ciekawy, bo o komentarzu nie wspomnę. Czemu Szpakowski komentuje takie mecze? Legendą w swoim fachu jest, owszem, ale jego czas przeminął. Taki Borek na finał LM byłby idealny wg mnie.

3

@DonMatteo901 On dostał w bark i po chwili zakumał żeby przyaktorzyć przy kilkudziesięciu kamerach na stadionie?XD

1

Szykuje się fajna końcówka roku dla graczy. Znowu można powiedzieć. 2020 przyniósł nam Valhalle i Cyberpunka, 2021 da nam Far Cry 6 i Dying Light 2. Oby tym razem ta polska produkcja była w 100% dopracowana :D

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

2

@IronSanHybrid No ale za 4 dni już można normalnie w środku. Wiele się kurła zmieni przez te dni XDD Debilizm w czystej postaci

1

@FafitFCB Pyszotka ;_;

1

@Mns21 Z zoo uciekła

2

@Azi Ale obecnie trzeba ściągać solidnych graczy za małe pieniądze. Nikt do Barcelony z wyższego szczebla nie przyjdzie, bo raz, że Barcy na to nie stać, a dwa, że taki Mbappe czy Hochland mają ciekawsze projekty sportowe do wyboru.

3

@Encore Utrzymywać go przy życiu w kompletnej izolacji, dawać jeść tylko tyle ile musi żeby przeżyć, ale żeby jednocześnie czuł się głodny i odwodniony. I oczywiście na to jedzenie sam musi zapracować, a nie z podatków obywateli. Gnoić takich śmieci się powinno jak najbardziej. Przede wszystkim nie dać umrzeć i popełnić samobójstwa.

0

Chelsea to ma pecha XDXD W ostatnim meczu chyba też 2 gole anulowane przez VAR

0

Chelsea robi nauraaa

0

Oj ale Chelsea sobie komplikuje sytuacje

0

@ArterkHD Niech Everton brame ładuje lepiej

3

@Rewolucja123 Sędzia chyba miał to już gdzieś z racji tego, że sam odchodził z Bundesligi xD

5

@DonMatteo901 Już widzę te przekręty na L4 przy 100% pensji i bez śmieciowej umowy co uniemożliwia pracodawcy po prostu wywalenie takiego darmozjada xd. Tym bardziej w erze teleporad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?