0

@ObiektywnyKibic121 Też nie jestem jakichś znawcą walk mma, ale oglądając te gale regularnie widać progres zawodników. Fajnie się to ogląda po prostu

0

O Izak w fame. Jeszcze tego brakowało xd Gość jest wszędzie

0

@ObiektywnyKibic121 Ale te gale coraz więcej mają wspólnego ze sportem, robią ogromny progress. Akurat na 10 są fajne walki, każda jest ciekawa.

6

Zamknij morde juz muranski, ile mozna

1

Ale wkurwiają mnie Ci muranscy, chlop wygral, zmeczony na maksa, a Ci się smieja. Tfu na takich leszczy bez honoru

0

Szkoda, że ze starym nie wszedł

3

Komentarz usunięty

2

@Encore Teoretycznie w naszej Ekstraklasie też są zawodowcy, a w Europie dostają oklep od jakichś pastuchów i amatorów xd Nie zdziwię się jak Kasjo wygra, jednym z powodów jest fakt, że mam Parke na kuponie

3

@jordus100 Niestety u nich z wypłatami to jest dramat. Najgorzej jak wygrasz coś w okresie świątecznym jak ja. Czekałem prawie tydzień na wypłatę.

@barcelonaLM nic się nie zmieniło :D Dlatego Betclic jest lepszy pod tym względem.

0

@xKrisuS beka to stawianie kursu 1.23, jeszcze Barcelony, tragicznej w defensywie i ze świadomością, że może przegrać dosłownie z każdym obecnie

2

Atletico za kadencji Simeone nigdy nie wygrało ostatnich 3 meczów w LL. Najlepszy wynik to 7 na 9 punktów.

https://footroll.pl/footlol/grafiki/28360,klatwa-atletico-madryt-w-ostatnich-3-kolejkach-laliga-d

Oby tym razem zgarnęli komplet.

0

@RosjaninBut Oby nie. Barcelona nie zasługuje na żadną szanse w tej chwili. Oby Atletico wygrało już wszystko do końca.

0

Przynajmniej w tej statystyce jesteśmy liderem :) Czas otworzyć szampana

1

@kacperFCB_ po prostu narobili smaka na mistrzostwo i w pewnym momencie nic nie wskazywalo na takie frajerstwo. To tak jakby ci dali powąchać jedzenie i po chwili je zabrali. Przegrać z Realem, spoko, remis z Atletico do przeżycia. Ale kurwa przegrać z Granada u siebie i stracić 3 bramki z Levante i zremisować po prowadzeniu 2:0? To już powoli znak firmowy Barcelony. Frajerstwo.

1

Stracić 3 gole z Levante XDDDD

1

@ArterkHD Breaking Bad, Dexter, El Chapo, Ślepnąc od świateł

21

@Katalonbar I Barcelona w LE po 6 kolejkach ;D

1

@Alanooo Dysk HDD czy SSD? Jak mieli długo i nie może przepuścić danych to stawiałbym w pierwszej kolejności na uwalony lub bliski temu dysk.

Miałem swego czasu problemy z dyskami i działy się podobne rzeczy i pomagał tylko reset, dysk po prostu się udławił i zawiesił cały system. Wymiana na 2x SSD rozwiązała problem.

Ale zacznij najpierw od formata, wyczyść lapka i zobacz na czystym systemie jak będzie działać. Jeśli nic to nie da to podmień dyski, jeśli dalej to samo to już może być grubsza sprawa

2

@KacperVEB Obiektywnie wygra Atletico. Wg mnie będą na tyle zmotywowani, że drugi raz nie wypuszczą mistrzostwa. Drugi Real, na trzecim miejscu Barca.

8

Taka pogoda i znowu drugie zmiany, nosz jasny gwint ;__;

1

@Encore Toż to obowiązek, nawet jak się tam znajdą

0

@TheMefju Bilbao ma jeszcze teoretycznie szanse na europejskie puchary także na pewno u siebie z Realem będą gryźć trawę, ale też muszą liczyć na potknięcie Betisu, który gra jeszcze z Celtą na wyjeździe i ostatnie 5 meczy zremisował.

Też stawiam na Atletico, najbardziej realny scenariusz, a Simeone nie odpuści, będzie z biczem biegał i zaganiał do walki byle nie sfrajerzyć się kolejny raz :D

5

Juve bez LM, Robercik bijący rekord Gerda Mullera, Real bez trofeum, PSG bez mistrzostwa, Guardiola z wygraną LM, Polska wyjście z grupy na Euro (to będzie sukces wg mnie), Barcelona z dubletem po przejściach w klubie. To byłby idealny sezon piłkarski. Oby się spełniło :D

0

@damiano996 Pogodzę się z brakiem mistrza, ale ciężko będzie przełknąć mistrzostwo Realu po takich farfoclach. Oni nawet klarownych okazji sobie nie tworzą. Albo leci piłka do skrzydła i wrzutka albo strzał z 30 metrów i modlitwa o to żeby wpadło. Tfu na taką grę. I nie, nie boli mnie wielki Real, bo Real od dawna już nie jest wielki. A jak widzę klaskającego Zidane to mi się rzygać chce.

Niech Atletico to bierze lub Sevilla co będzie jeszcze lepsze.

0

@Lordzi Najpierw chyba bezpośrednie mecze, potem bilans

1

Jaki jest kurs na to, że Pochettino poleci z PSG? XD Bo coś czuję, że szejk pod wpływem wkurwienia, po prostu go zwolni w przypadku braku mistrzostwa.

11

@Barca1922 tak zwana sytuacja win-win

0

@monachomachia2 na chłopski rozum to nadal ta poprzednia akcja ma pierwszeństwo

0

Lille mistrzem przy remisie PSG?

0

@MarioVeB! Muszą się dzisiaj modlić o wygraną Valencii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?