O sobie

  • Zainteresowania Pilka nozna
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie 3746
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 21

Komentarze

0

Ja bym z tym VARem się tak nie rozpędzał, pierw trzeba umieć z niego korzystać a znając poziom hiszpańskich sędziów to mogą wyjść z tego niezłe cyrki. Wprowadzenie VARu uważam za słuszne i potrzebne, ale przede wszystkim zmiany personalne wśród hiszpańskich sędziów.

1

No kur.. HIT :D

0

Gratulacje Panowie!! Walka a przedewszystkim wiara do samego końca. Trzeba wspomnieć slowa Lucho "pamiętaj, nadzieja umiera ostatnia"

1

Chciałbym zobaczyć mine Ramosa :) Brawo chłopcy!

1

W ogóle najlepiej bedzie zeby piłkarze mieli prawo do jednego dotknięcia piłki zeby przypadkiem "nie prowokowac". Niektórzy nie potrafią pogodzic sie z tym ze ktos jest lepszy i szukaja wymówek ze prowokuje.

Zobacz wszystkie

9

Mam nadzieję że te transfery przyniosą pożądany skutek.

6

Manchester wygrał 5:2 więc gdzie tu porażka?

2

Swoją drogą ciekawa piłka, mam nadzieje ze będzie dobrze się sprawować na murawie

1

Chciałbym zobaczyć mine Ramosa :) Brawo chłopcy!

1

W ogóle najlepiej bedzie zeby piłkarze mieli prawo do jednego dotknięcia piłki zeby przypadkiem "nie prowokowac". Niektórzy nie potrafią pogodzic sie z tym ze ktos jest lepszy i szukaja wymówek ze prowokuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?