0

Ja bym z tym VARem się tak nie rozpędzał, pierw trzeba umieć z niego korzystać a znając poziom hiszpańskich sędziów to mogą wyjść z tego niezłe cyrki. Wprowadzenie VARu uważam za słuszne i potrzebne, ale przede wszystkim zmiany personalne wśród hiszpańskich sędziów.

1

No kur.. HIT :D

0

Gratulacje Panowie!! Walka a przedewszystkim wiara do samego końca. Trzeba wspomnieć slowa Lucho "pamiętaj, nadzieja umiera ostatnia"

1

Chciałbym zobaczyć mine Ramosa :) Brawo chłopcy!

1

W ogóle najlepiej bedzie zeby piłkarze mieli prawo do jednego dotknięcia piłki zeby przypadkiem "nie prowokowac". Niektórzy nie potrafią pogodzic sie z tym ze ktos jest lepszy i szukaja wymówek ze prowokuje.

0

Gdzie jest Wally ??

0

Co tam w ogóle robi Kross?

0

Niech się chłopak ogrywa :)

6

Manchester wygrał 5:2 więc gdzie tu porażka?

0

Zgodzę się, również wychowałem się na PES ale niestety po PES 2013 nie było już dobrej odsłony i przeniosłem się na Fife, teraz chętnie się przekonam czy warto wracać do korzeni :)

0

Życzę mu jak najlepiej

0

Argentyna ma już złoto, Messi też. Teraz czas na Neya

9

Mam nadzieję że te transfery przyniosą pożądany skutek.

2

Swoją drogą ciekawa piłka, mam nadzieje ze będzie dobrze się sprawować na murawie

1

Liczę że Denis pokaże się z jak najlepszej strony, nie mogę się doczekać presezonu

0

Ciekawie się to czyta

0

Sędzia zabił to spotkanie.

0

Pewnie ze nie trzeba się godzić z takim zachowaniem prasy, Alba dobrze powiedział.

0

Dobrze powiedziane, ale niestety taka jest prasa, poprostu musi się coś dziać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?