O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5241
  • Liczba komentarzy 25
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

AlexisSite.pl ZAPRASZAM ;)

0

1-2 real

0

Madridista22

Po co się tu wypowiadasz? żeby prowokować,czy obrażać Barcę?Szacunek?Haha! Kibice Realu nie mają za grosz szacunku do Messiego,barcy itp.Zawsze widzę komentarze np: Karzeł ciota,lessi nie umie grac,puta farsa...To Jest żałosne! Strzelam że mają po 12-13.Sezonowiec? nie znasz mnie więc mnie nie prowokuj ;) Pozdrawiam

0

O to prawdziwe oblicze Ronaldo: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wBk-AD9w8JM ;)

na rm.pl płaczą że Ronaldo nie zdobędzie buta ;) kibicują tylko Krysi ;)

Zobacz wszystkie

0

galactico!

widzę że przywołałeś kolegę z rm.pl ;)

0

Jaki Fart Kryśki7

0

Po prostu debilizm....

0

Jaca real madryt

Barca 5-0 Real
Real 1-3 Barca
Real 1-2 Barca

Trudno się z tym pogodzić?

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?