0

0

AlexisSite.pl ZAPRASZAM ;)

0

1-2 real

0

Madridista22

Po co się tu wypowiadasz? żeby prowokować,czy obrażać Barcę?Szacunek?Haha! Kibice Realu nie mają za grosz szacunku do Messiego,barcy itp.Zawsze widzę komentarze np: Karzeł ciota,lessi nie umie grac,puta farsa...To Jest żałosne! Strzelam że mają po 12-13.Sezonowiec? nie znasz mnie więc mnie nie prowokuj ;) Pozdrawiam

0

O to prawdziwe oblicze Ronaldo: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wBk-AD9w8JM ;)

na rm.pl płaczą że Ronaldo nie zdobędzie buta ;) kibicują tylko Krysi ;)

0

0

0

Po prostu debilizm....

0

Jaki Fart Kryśki7

0

kolejny debil ....

0

0

Boże...

0

0

blisko było...

0

Mourinho kupił sędziów ; ]

0

ALE EMOCJE !!!!!

0

Oszust Bale !!!!!!!!!!

0

Bale ; | i wy go chcecie w Barsie ; (

0

Po co Xabi? gra piach i będzie siedzieć na ławce ;D

0

Jaca real madryt

Barca 5-0 Real
Real 1-3 Barca
Real 1-2 Barca

Trudno się z tym pogodzić?

0

galactico!

widzę że przywołałeś kolegę z rm.pl ;)

0

galactico!

hmm zobacz sobie to:



Bynajmniej! Pepe sieje postrach ale tylko w lidze hiszpańskiej, w angielskiej byłby grzeczny o ile w ogóle by zagrał. A zauważ to że Pepe jest po prostu chamem

0

Niewiem po co kibicie Srealu wchodzą na tą stronę? żeby nas drażnić czy poniżać ; /

0

pawelek28

Pepe powinien dostać.... http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/412/pepe2.gif

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?