PayPay
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
AlexisSite.pl ZAPRASZAM ;)
0
1-2 real
0
Madridista22
Po co się tu wypowiadasz? żeby prowokować,czy obrażać Barcę?Szacunek?Haha! Kibice Realu nie mają za grosz szacunku do Messiego,barcy itp.Zawsze widzę komentarze np: Karzeł ciota,lessi nie umie grac,puta farsa...To Jest żałosne! Strzelam że mają po 12-13.Sezonowiec? nie znasz mnie więc mnie nie prowokuj ;) Pozdrawiam
0
O to prawdziwe oblicze Ronaldo: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wBk-AD9w8JM ;)
na rm.pl płaczą że Ronaldo nie zdobędzie buta ;) kibicują tylko Krysi ;)
0
0
0
Po prostu debilizm....
0
Jaki Fart Kryśki7
0
kolejny debil ....
0
jemzupke
http://www.sportfan.pl/artykul/32364/sedziowie-pomagali-realowi-wiele-razy-zobacz-i-ocen
Dziękuje
0
0
Boże...
0
0
blisko było...
0
Mourinho kupił sędziów ; ]
0
ALE EMOCJE !!!!!
0
Oszust Bale !!!!!!!!!!
0
Bale ; | i wy go chcecie w Barsie ; (
0
Po co Xabi? gra piach i będzie siedzieć na ławce ;D
0
Jaca real madryt
Barca 5-0 Real
Real 1-3 Barca
Real 1-2 Barca
Trudno się z tym pogodzić?
0
galactico!
widzę że przywołałeś kolegę z rm.pl ;)
0
galactico!
hmm zobacz sobie to:
Bynajmniej! Pepe sieje postrach ale tylko w lidze hiszpańskiej, w angielskiej byłby grzeczny o ile w ogóle by zagrał. A zauważ to że Pepe jest po prostu chamem
0
Niewiem po co kibicie Srealu wchodzą na tą stronę? żeby nas drażnić czy poniżać ; /
0
pawelek28
Pepe powinien dostać.... http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/412/pepe2.gif