A powiem wam, że na konsoli w Fife, nie da się wygrywać stylem barcelony, jedyna słuszna taktyka to szybkie przegranie na środek do pomocników i podane za plecy na dobieg :D
Jeden z najpiękniejszych meczy w historii Piłki, taki Football cieszy, a nie atak z kontry, piękne szybkie podania z pierwszej piłki, eh kiedy ja się doczekam tego w Polsce, od oglądania takich meczy, każdy trening powinien się zaczynać, oczywiście bez tych bujek
Jeffren godny powrót do zdrowia, brawo Bojan za asystę, cała Barca grała dzisiaj na oceny 9 i wyżej, w Realu tylko Casillas i Di Maria coś robili, ale młody Argentyńczyk, nie miał z kim grać, więc jego też nie było widać, gratuluje mu za pierwsze minuty
Jeffren godny powrót do zdrowia, brawo Bojan za asystę, cała Barca grała dzisiaj na oceny 9 i wyżej, w Realu tylko Casillas i Di Maria coś robili, ale młody Argentyńczyk, nie miał z kim grać, więc jego też nie było widać, gratuluje mu za pierwsze minuty
Komentarze
0
A powiem wam, że na konsoli w Fife, nie da się wygrywać stylem barcelony, jedyna słuszna taktyka to szybkie przegranie na środek do pomocników i podane za plecy na dobieg :D
0
Jeden z najpiękniejszych meczy w historii Piłki, taki Football cieszy, a nie atak z kontry, piękne szybkie podania z pierwszej piłki, eh kiedy ja się doczekam tego w Polsce, od oglądania takich meczy, każdy trening powinien się zaczynać, oczywiście bez tych bujek
0
Jeffren godny powrót do zdrowia, brawo Bojan za asystę, cała Barca grała dzisiaj na oceny 9 i wyżej, w Realu tylko Casillas i Di Maria coś robili, ale młody Argentyńczyk, nie miał z kim grać, więc jego też nie było widać, gratuluje mu za pierwsze minuty
0
Więc nie mam pojęcia, czemu wypisałeś go we wzmocnieniach z poprzedniego okna
0
O ile się nie mylę, Benzema grał już wcześniej w Realu
0
Drógi piłkarz Ameryki Południowej, drógi piłkarz Europy, bo pierwsze miejsce ma Messi.Najlepszy piłkarz Brazylijski i najlepszy piłkarz ligi Włoskiej
0
O ile się nie mylę, Benzema grał już wcześniej w Realu
0
Więc nie mam pojęcia, czemu wypisałeś go we wzmocnieniach z poprzedniego okna
0
Dariusza Dudke z Axuerre :P najgorszy piłkarz reprezentacji w meczu z Serbią
0
Jeffren godny powrót do zdrowia, brawo Bojan za asystę, cała Barca grała dzisiaj na oceny 9 i wyżej, w Realu tylko Casillas i Di Maria coś robili, ale młody Argentyńczyk, nie miał z kim grać, więc jego też nie było widać, gratuluje mu za pierwsze minuty