0

A powiem wam, że na konsoli w Fife, nie da się wygrywać stylem barcelony, jedyna słuszna taktyka to szybkie przegranie na środek do pomocników i podane za plecy na dobieg :D

0

Jeden z najpiękniejszych meczy w historii Piłki, taki Football cieszy, a nie atak z kontry, piękne szybkie podania z pierwszej piłki, eh kiedy ja się doczekam tego w Polsce, od oglądania takich meczy, każdy trening powinien się zaczynać, oczywiście bez tych bujek

0

Jeffren godny powrót do zdrowia, brawo Bojan za asystę, cała Barca grała dzisiaj na oceny 9 i wyżej, w Realu tylko Casillas i Di Maria coś robili, ale młody Argentyńczyk, nie miał z kim grać, więc jego też nie było widać, gratuluje mu za pierwsze minuty

0

Więc nie mam pojęcia, czemu wypisałeś go we wzmocnieniach z poprzedniego okna

0

O ile się nie mylę, Benzema grał już wcześniej w Realu

0

Pedro, Messi, Villa, Bojan po co nam kolejny napastnik??? Ani Torres, ani Rooney nie jest już potrzebny

0

A debiut to nie jest przypadkiem jak się pierwszy raz uczestniczy w czymś?? bo jeśli tak to Barcelona już grałą w LM >.

0

VV jest bardzo dobry ale Boruc jest lepszy :)

0

Polski komentarz rozwala Dirt Kojt, czy dzisiaj Gmochu Xabi :)

0

Drógi piłkarz Ameryki Południowej, drógi piłkarz Europy, bo pierwsze miejsce ma Messi.Najlepszy piłkarz Brazylijski i najlepszy piłkarz ligi Włoskiej

0

Rofl... Mał zarąbisty strzał z dystansu, a na swoich pozycjach grał dobrze, lecz nie powiedziałbym że jest najlepszy na swojej pozycji :) jest wiele lepszych od niego

0

Dos Santos ładnie grał w reprezentacji Meksyku. Szkoda, że Barca go sprzedała

0

Ważne jest, że motywuje drużynę a oni na boisku pokazują chęć walki. Może jest dupnym trenerem, ale mało kto potrafi tak bardzo zmotywować drużynę i cieszyć się tak razem z nimi jak robi to Diego.

0

Dariusza Dudke z Axuerre :P najgorszy piłkarz reprezentacji w meczu z Serbią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?