1

@Kapitan hawk za Xaviego 3:0 chyba, ale musiałbym się zastanowić.

0

@Fake69 może też być Gavi nawet

0

Orientuje się ktoś co z występem jutrzejszym Hancko ?

5

Jak sie Athletic nie ogarnie, to zaraz będę walczyć o utrzymanie, tylko 6 punktów przewagi nad strefą spadkową. Nico Williams nie tak, sobie wyobrażał ten sezon...

3

Czyli znamy już prawdopodobnych mistrzów z top5 lig:
Bundesliga-Bayern
La Liga-Barcelona
Ligue 1-PSG
Serie A-Inter
Premier League-Ars...Manchester City

4


łooo panie, musimy z nimi wygrać

1

O ta Celta to nasz następny ligowych przeciwnik, nice

1

@misterio nic nie grają, to nie znaczy że to pech

1

@Kosmici pewnie na ligę europy

0

@daniel32778 może za mało podkreśliłem, że to są moje odczucia. Wygranie mistrzostwa drugi raz z rzędu to wielki wyczyn, ale brakuje mi po prostu jakiś wielkich meczy, takie jakie były w tamtym sezonie. To są moje kibicowskie odczucia, jak za kilka lat będę sobie przypominał ten sezon, to nie mam w głowie jakiś kapitalnych meczów.

0

@FcPortoFan1999 nie, po prostu to są moje subiektywne odczucia, w tamtym sezonie bardziej się ekscytowałem. A w tym brakuje mi jakiś fajnych meczy.

9

Yamal już ma 22 goli i 17 asyst. Do 50 w kanadyjce brakuje już mu tylko 11 g/a.

1

@Piotrek1993 w lidze mistrzów już tak kolorowo nie wygląda.

0

Musimy wygrać El Clasico jakoś przekonująco, bo ten mistrz jakoś średnio będzie smakował. W tamtym sezonie było zdecydowanie lepiej.

3

@MessiForeverTheBest Gavi, Fermin, Raphinha, chce zobaczyć co się będzie dziać jak ta 3 razem będzie grała.

3

@bartekvisca taki ktoś się przydaje

28

będą jeszcze się ośmieszać xD

0

@Bilon87 Alaves to trudny mecz?

7

ale ta druga bramka Ferrana, uwielbiam takie wykończenia.

1

Grają ostro, a ten Carbera za to jak Gaviego sfaulował powinien mieć kartkę. Fajnie Ferran wygląda.

0

@Tigermaus @Czyhrynski a to nie wiedziałem. W takim razie powinien grać Ronny.

0

Ja rozumiem, że liga dla Flicka jest ważna, ale Pedri grający od 1 minuty, kiedy ostatnio miał jakieś problemy, to jest kuszenie losu. Yamal jeszcze ok, ale Pedri powinien odpocząć.

0

@GeneralXavi jak to mawiał pewien filozof: "nie mam zamiaru się smucić, tylko zatracić w tym co najlepsze".

2

Przed tym meczem, też tak już było.

2

@Adran360 vini znowu wygwizdywany na hiszpańskich boiskach, a to rasiści

8

Ale ta kolejka w retro, to fajny pomysł.

0

@FcPortoFan1999 no to fajnie mają...

3

@APTAPT jak wygramy z Espanyolem to mamy 9 punktów przewagi, jeżeli tego nie dowieziemy jesteśmy dziadami. I pamiętaj, że Real też może potracić.

18

Już we wtorek ostatni film z sagi Hiszpańskie wojny. Na razie mieliśmy:
1. Rekinie Widmo-Barca 3:1 Atletico
2. Atak Materacy-Atletico 4:0 Barcelona
3. Zemsta Barcelony-Barcelona 3:0 Atletico
4. Polska Nadzieja-Atletico 1:2 Barcelona
5. Atletico kontratakuje-Barcelona 0:2 Atletico
6. Powrót Barcy-już we wtorek

2

@ACMaldini3 jeszcze chyba nie było remisu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?