Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk za Xaviego 3:0 chyba, ale musiałbym się zastanowić.
0
@Fake69 może też być Gavi nawet
0
Orientuje się ktoś co z występem jutrzejszym Hancko ?
5
Jak sie Athletic nie ogarnie, to zaraz będę walczyć o utrzymanie, tylko 6 punktów przewagi nad strefą spadkową. Nico Williams nie tak, sobie wyobrażał ten sezon...
3
Czyli znamy już prawdopodobnych mistrzów z top5 lig:
Bundesliga-Bayern
La Liga-Barcelona
Ligue 1-PSG
Serie A-Inter
Premier League-Ars...Manchester City
4
łooo panie, musimy z nimi wygrać
1
O ta Celta to nasz następny ligowych przeciwnik, nice
1
@misterio nic nie grają, to nie znaczy że to pech
1
@Kosmici pewnie na ligę europy
0
@daniel32778 może za mało podkreśliłem, że to są moje odczucia. Wygranie mistrzostwa drugi raz z rzędu to wielki wyczyn, ale brakuje mi po prostu jakiś wielkich meczy, takie jakie były w tamtym sezonie. To są moje kibicowskie odczucia, jak za kilka lat będę sobie przypominał ten sezon, to nie mam w głowie jakiś kapitalnych meczów.
0
@FcPortoFan1999 nie, po prostu to są moje subiektywne odczucia, w tamtym sezonie bardziej się ekscytowałem. A w tym brakuje mi jakiś fajnych meczy.
9
Yamal już ma 22 goli i 17 asyst. Do 50 w kanadyjce brakuje już mu tylko 11 g/a.
1
@Piotrek1993 w lidze mistrzów już tak kolorowo nie wygląda.
0
Musimy wygrać El Clasico jakoś przekonująco, bo ten mistrz jakoś średnio będzie smakował. W tamtym sezonie było zdecydowanie lepiej.
3
@MessiForeverTheBest Gavi, Fermin, Raphinha, chce zobaczyć co się będzie dziać jak ta 3 razem będzie grała.
3
@bartekvisca taki ktoś się przydaje
28
będą jeszcze się ośmieszać xD
0
@Bilon87 Alaves to trudny mecz?
7
ale ta druga bramka Ferrana, uwielbiam takie wykończenia.
1
Grają ostro, a ten Carbera za to jak Gaviego sfaulował powinien mieć kartkę. Fajnie Ferran wygląda.
0
@Tigermaus @Czyhrynski a to nie wiedziałem. W takim razie powinien grać Ronny.
0
Ja rozumiem, że liga dla Flicka jest ważna, ale Pedri grający od 1 minuty, kiedy ostatnio miał jakieś problemy, to jest kuszenie losu. Yamal jeszcze ok, ale Pedri powinien odpocząć.
0
@GeneralXavi jak to mawiał pewien filozof: "nie mam zamiaru się smucić, tylko zatracić w tym co najlepsze".
2
Przed tym meczem, też tak już było.
2
@Adran360 vini znowu wygwizdywany na hiszpańskich boiskach, a to rasiści
8
Ale ta kolejka w retro, to fajny pomysł.
0
@FcPortoFan1999 no to fajnie mają...
3
@APTAPT jak wygramy z Espanyolem to mamy 9 punktów przewagi, jeżeli tego nie dowieziemy jesteśmy dziadami. I pamiętaj, że Real też może potracić.
18
Już we wtorek ostatni film z sagi Hiszpańskie wojny. Na razie mieliśmy:
1. Rekinie Widmo-Barca 3:1 Atletico
2. Atak Materacy-Atletico 4:0 Barcelona
3. Zemsta Barcelony-Barcelona 3:0 Atletico
4. Polska Nadzieja-Atletico 1:2 Barcelona
5. Atletico kontratakuje-Barcelona 0:2 Atletico
6. Powrót Barcy-już we wtorek
2
@ACMaldini3 jeszcze chyba nie było remisu.