Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@majkiii w 1 meczu?
1
@Popitek12 zależy od wagi
4
@1LY0 eee tam @Popitek12 to robi na spokojnie z 100 kg obciążeniem
3
@MesQueUnClub_87 racja
4
@Kgorecki2500 kurczak lub inne mięsa, jajka, skyry, ryby i białko już masz
4
@MessiForeverTheBest dokładnie.
4
@Kgorecki2500 o widzę, że się nie poddałeś, nice.
20
Z Juventusu to tylko Yildiz.
1
nawet nie sprawdzałem, wyniku wcześniej, a dzisiaj dowiaduję się o takiej kompromitacji. Jak można przegrać mecz wygrywając 3:0 xD
2
@Safrani dlatego samosądy byłyby lepsze
1
@Jakchcesz było wlać jakiemuś sterydowi do bidona
1
@ViscaelBarca2007 jeszcze zaraz się okaże że Martin lepiej rozgrywa niż Saliba xd
1
@Colin94 w końcówce przy roztrzygniętym wyniku, why not?
0
Dobra, nie uwierzycie mi, że przed chwilą myślałem o Molinię i jego pięknej bramce w tamtej kolejce, ale tak było xD
2
@tadzik447 tak samo
0
patrz-man z golem nice
0
oni serio chyba spadną :(
2
@Arden a co dopiero powiedzieć o nich, gdyby nie Courtouis?
1
@Barca_Big_Moment Yamal nie grał 90 minut jak coś
0
@Azi Pedri maestria? Tylko na początku, potem dużo strat i niedokładności.
0
@tbas a trzymanie gościa za koszulkę, w momencie ataku, tak samo.
0
Ten sędzia dziwnie kartkuje np Raphinha za zwyczajny faul dostał kartkę, a tamci mieli kilka gorszych fauli i tylko raz ich ukarał. Aczkolwiek z karnymi o dziwo, perfekcyjnie. Yamal symulował, a Fermin nie faulował.
0
once de gala? Myślałem, że będą rotacje...
3
@Frimpong akurat żydzi to co innego.
3
Dro strzela swoją 1 bramkę
1
To niezła Chelsea, 3:0 od Evertonu xD
Jak my z nimi przegraliśmy
5
Espanyol Getafe
Derby dziadów
1
Jak dobrze, że to jest jawne
0
To jest o Francji czy Albani?
3
Trump już zaczyna grozić państwom NATO, nieźle...