0

@majkiii w 1 meczu?

1

@Popitek12 zależy od wagi

4

@1LY0 eee tam @Popitek12 to robi na spokojnie z 100 kg obciążeniem

3

4

@Kgorecki2500 kurczak lub inne mięsa, jajka, skyry, ryby i białko już masz

4

@MessiForeverTheBest dokładnie.

4

@Kgorecki2500 o widzę, że się nie poddałeś, nice.

20

Z Juventusu to tylko Yildiz.

1


nawet nie sprawdzałem, wyniku wcześniej, a dzisiaj dowiaduję się o takiej kompromitacji. Jak można przegrać mecz wygrywając 3:0 xD

2

@Safrani dlatego samosądy byłyby lepsze

1

@Jakchcesz było wlać jakiemuś sterydowi do bidona

1

@ViscaelBarca2007 jeszcze zaraz się okaże że Martin lepiej rozgrywa niż Saliba xd

1

@Colin94 w końcówce przy roztrzygniętym wyniku, why not?

0

Dobra, nie uwierzycie mi, że przed chwilą myślałem o Molinię i jego pięknej bramce w tamtej kolejce, ale tak było xD

2

@tadzik447 tak samo

0

patrz-man z golem nice

0

oni serio chyba spadną :(

2

@Arden a co dopiero powiedzieć o nich, gdyby nie Courtouis?

1

@Barca_Big_Moment Yamal nie grał 90 minut jak coś

0

@Azi Pedri maestria? Tylko na początku, potem dużo strat i niedokładności.

0

@tbas a trzymanie gościa za koszulkę, w momencie ataku, tak samo.

0

Ten sędzia dziwnie kartkuje np Raphinha za zwyczajny faul dostał kartkę, a tamci mieli kilka gorszych fauli i tylko raz ich ukarał. Aczkolwiek z karnymi o dziwo, perfekcyjnie. Yamal symulował, a Fermin nie faulował.

0

once de gala? Myślałem, że będą rotacje...

3

@Frimpong akurat żydzi to co innego.

3

Dro strzela swoją 1 bramkę

1

To niezła Chelsea, 3:0 od Evertonu xD
Jak my z nimi przegraliśmy

5

Espanyol Getafe
Derby dziadów

1


Jak dobrze, że to jest jawne

0


To jest o Francji czy Albani?

3


Trump już zaczyna grozić państwom NATO, nieźle...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?