Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vane Pedri dzisiaj robił co mógł.
0
@Kleps0n taki co się darł po golu i robił taką dziwną minę, a potem przy odgwizdaniu karnego kompletnie inna mina.
0
Raphinha kryjący fatalnie, ale co tutaj robił Araujo. Nie grał źle, ale w końcówce absolutny dramat.
4
Będą z tego memy z tego kibica Newcastle xD
1
@Roobo tydzień temu zagraliśmy tak dobry mecz, a ty już takie rzeczy gadasz xD
1
@Derpowsky z koguta?
1
Araujo, Yamal, Pedri Joan za interwencję, ale dzisiaj sporo takich małych błędów ma jak na niego chyba najlepsi. Lewego nie ma, słaby mecz Raphinhi, Fermina też za bardzo nie ma, Cancelo łatwo mijają, Bernal też dzisiaj nie najlepszy.
0
jakby to zaśpiewała jakaś znana wokalistka, dodać efektów specjalnych to byłby hit. Ważne, że ludziom oglądającym to się podobało.
1
@Soetie liczą się tylko oficjalne mecze
0
Yamal jeszcze nie podbił angielskiej ziemi, jeżeli się nie mylę, to dzisiaj będzie jego drugi mecz przeciwko angielskim zespołom. Pierwszy przegrany i słaby występ, co będzie dzisiaj
14
Szkoda kotka, czemu ten gość nie wziął kota. Ja bez kota bym na pewno nie uciekł.
10
Po co nam ofensywny pomocnik
1
@Tomaszekkkkk nie rozumiem dlaczego gość z początku dostał czerwoną kartkę. W tej edycji ligi mistrzów w meczu Benfica Real też miał miejsce taki incydent i nie było żadnej kartki.
0
@Szklaner dobre podsumowanie xd
1
@AmigoBlancos chyba top5 piłkarzy Realu w tym sezonie.
0
@Trojanek23 a co odwalili, jakiś kontekst?
0
Tylko Messi będzie w stanie przegrać wybory Laporcie. Jeżeli się nie odezwie, tak jak było mówione, to Laporta wygra te wybory. Niestety dużo traci Xavi, jest bardzo niespójny w tych słowach o Messiego, wcześniej mówił inne rzeczy, teraz inne.
0
Trzaskowski czy to ty?
0
@Mow_mi_Douglas Estevao trochę lpeze g/a od Ronnyego
3
Font, na pewno zyska tym co Xavi powiedział o Messim. Ale moim zdaniem i tak to Laporta wygra. Flick mu wygra te wybory.
8
@Herbert no, niestety ale ma duże ego i to widać w tych wywiadach.
6
@Maker0 tak, ale nie zapominajmy o okolicznościach...
53
Nie dziwię się, że z takim mentalem mu nie wyszło w Barcelonie. Te podkreślanie że on stworzył grunt Flickowi, że on przesunął Raphinhe...
Są ludzie co po porażce starają się wyciągnąć wnioski, a są też tacy co po przegraniu szukają przyczyny w postaci różnych wymówek. Niestety, Xavi należy do tych drugich.
0
@Johnnie_Walker Cancelo-średnio, Eric średnio, Martin średnio, Casado średnio, Olmo słabo albo średnio, Araujo nic nie zepsuł, Fermin nic nie dał.
14
Przepchane, takie mecze też muszą się zdarzać, zwłaszcza po wtorku. Ale końcówka bardzo dojrzała.
4
Nie mamy siły po Atletico. Jedynie dzisiaj Joan i Cubarsi grają dobrze.
0
Dzisiaj będzie przebudzenie rekina, żarty się skończyły.
1
@FcPortoFan1999 no, ale Wisła stanęła po stronie kibiców.
1
@FcPortoFan1999 moim zdaniem dobrze zrobili.
0
@FcPortoFan1999 o co chodzi z tym niestawieniem się piłkarzy Wisły? Widziałem tylko shorts Ćwiąkały, że coś tam zabraniają kibicom.