1

@Comentateiro białe koszulki i można wszystko robić, za sierpa też nie było czerwonej

6

O kolejny wałek na korzyść Realu, ciekawy przypadek. Raz zabiorą Barcelonie, raz oddadzą Realowi xD
edit tam nawet kartki żadnej nie było xD

0

@Azi ale to wielki Trump mówi, a ty powielaj ruską propagandę!!!

2

@robsesh mówisz że USA zaatakuje kraj NATO?

6


ciekawe co to Amerykanie, którzy będą ginąć za interes Izraela.

20


co autor miał na myśli?

2

@Pawlak1992 napadł na niepodległe państwo i zabił ich lidera. Jak to inaczej nazwać?

0

@Ptasior rzadko 2 napastników ma po kilkanaście goli na początku marca. Głownie mi chodzi o Yamala, Fermina, Rashforda

5

Nasi ofensywni piłkarze fajne mają staty na ten moment w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach Barcelony:
Yamal-18 goli i 13 asyst
Raphinha-13 goli i 5 asyst
Torres-16 goli i 1 asysta
Lewandowski-15 goli i 1 asysta
Rashford-10 goli i 10 asyst
Ronny-2 gole i 4 asysty
Fermin-11 goli i 14 asyst
Olmo-7 goli i 6 asyst
Pedri-2 gole i 9 asyst

3

Aguero to nawet nie jest on

0

właśnie widziałem powtórkę 1 gola z rożnego, a tutaj znowu strzelają z tego rożnego.

1

@Borneo weź sobie wklej to w jakiegoś czata i on ci poprawi niektóre błędy. Bez urazy, ale to się ciężko czyta.

0


Trump już się nie kryje że jest zbrodniarzem wojennym.

12


Don Pedri rozgrywa, a tłum niech patrzy

0


to też pewnie nie jest wliczone w straty wojenne xd

0

11 goli tylko od wyrównania rekordu.

1

@FCB24 niby tak, ale nie sądzę że Pedri odejdzie do PSG.

1

Chciałbym zobaczyć duet Pedri-Vitinha. Raczej to się nigdy nie wydarzy, ale to byłoby coś.

0

@partymaker nie wiem, moim zdaniem graliśmy z bardzo słabymi drużynami, ale wciąż każda jest w stanie sobie coś stworzyć. Wciąż łatwo nas ograć i lepsze drużyny będą to zdecydowanie lepiej wykorzystywać. Jedynie to widać troszkę lepszą formę Kounde.

1

Liverpool co raz mocniejszy, ale Salah dalej chyba stoi w miejscu

1

@July_6_BcN trzy, bo jeszcze do Rashforda. Swoją drogą Fermin w tym sezonie też umie grać ciasteczka. Świetna asysta i też dobre podanie do Marcusa.

3

Ten Villarreal jest taki miałki w tym sezonie. Niby mają 3 miejsce, ale z pucharu odpadli z Racingiem, w lidze mistrzów przedostatnie miejsce z jednym remisem. No i mecze z Barcą i Realem Madryt wyglądają tak:
Real 3:1 Villarreal
Villarreal 0:2 Barcelona
Villarreal 0:2 Real Madryt
Barcelona 4:1 Villarreal

1

@RoberDzik Vitinha?

0

Pedri to jest po prostu inny level. Wchodzi i daje 3 takie kapitalne ciasteczka.

2

Yamal i Fermin dzisiaj kapitalni. Raphinha widać że szuka jeszcze formy, ale nie jest jakoś źle. Kounde też dzisiaj dobry mecz gra, szkoda tej setki tylko. Ferran mecz imienia Lewandowskiego. Nie wiem co się z nim ostatnio stało.

0

@regatta52 a na ataku Ferran

0

Nie podoba mi się ten skład Olmo zamiast Pedriego. Brak Araujo. Znowu na ataku Ferran/Lewy. Roony znowu nie gra. No i Balde...

0

https://x.com/WolnoscTV/status/2027726658287910978
mam nadzieję że jakieś służby tym się zainteresowały

0

@LAMC_10 Trump przecież wyraźnie powiedział że ofiary muszą być.

3

@Chimera kranówka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?