Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Śmialiśmy się z medyków Barcelony, ale co tam się odwala w tym Realu xDDD
0
@Laminedependencia Ćwiąkała użył jeszcze lepszych słów, wczoraj wyglądał na pijanego xD
0
z jednej strony jest irytujący z drugiej zabawny
10
Trafi w końcu na takiego Adame Traore i się skończy.
4
@Bykunn Ramosa i Marcelo rozumiem, ale Pepe? Gościa nie da się lubić, agresor, cwaniak oraz symulant. 3 najgorsze połączenia. A za ten faul na piłkarzu Getafe, moim zdaniem powinien mieć sprawę karną.
5
Nie wiem jak Perez nie ściągnął Ramosa. Przy kontuzji Militao, gość mógłby sportowo dużo wnieść. A dodatkowo zrobić porządek z tymi gwiazdeczkami xD
6
Nie wiem jak Ćwiąkała może lubić takiego Rudigera. Ale on do swojego dream teamu (według sympatii) dał Pepe kosztem Puyola, więc w sumie może w tym szaleństwie jest jakaś logika.
1
@kanver_ oprócz tak, ale umówmy się tam w życiu karnego nie powinno być xd
1
@Comentateiro może dzisiaj będzie ten pierwszy raz
30
Real 4 mecz z rzędu bez karnego, nie ma Mbappe to nie ma kto symulować. Vini dobry jest, ale do takich nurków jak Mbappe jeszcze mu daleko.
4
a ten już się awanturuje xD
7
hahah, już zaczyna się poniżać xD
1
@Katalończyk 99 przecież cały czas podkreśla że Real w całym sezonie gra słabo i tylko chwali ich za pojedyncze mecze, ale dalej uspokaja bo czeka aż ten trend się dłużej podtrzyma.
0
A następny mecz grają na Balaidos z rywalem, który upokorzył ich 2:0 na Bernabeu. Dodatkowo Celta jest w dobrej formie, mają 6 miejsce w lidze. Real bez Mbappe, Huijsena, Alvaro i bez Eminema.
1
Ależ wejście Eminema xD
0
@Merton a Alaba?
0
@karci0 to zobacz sytuację z kolanem Rudigera, to sobie humor zepsujesz.
1
@ali3gator spokojna głowa, wtedy może będzie Marciniak
0
@Azazel_Pazuzu to z Celtą będzie
0
@peetwithbarca już był.
2
Był sierp, było kolanko to teraz ze łba jak Zizou. Jak obstawiacie, który piłkarz Realu zdecyduje się na taki faul? Jak dla mnie Camavinga
3
Spokojnie, dzisiaj błąd na korzyść Realu jutro błąd na korzyść drugiej drużyny z Madrytu. Będzie sprawiedliwie
1
@Comentateiro białe koszulki i można wszystko robić, za sierpa też nie było czerwonej
6
O kolejny wałek na korzyść Realu, ciekawy przypadek. Raz zabiorą Barcelonie, raz oddadzą Realowi xD
edit tam nawet kartki żadnej nie było xD
0
@Azi ale to wielki Trump mówi, a ty powielaj ruską propagandę!!!
2
@robsesh mówisz że USA zaatakuje kraj NATO?
6
ciekawe co to Amerykanie, którzy będą ginąć za interes Izraela.
20
co autor miał na myśli?
2
@Pawlak1992 napadł na niepodległe państwo i zabił ich lidera. Jak to inaczej nazwać?
0
@Ptasior rzadko 2 napastników ma po kilkanaście goli na początku marca. Głownie mi chodzi o Yamala, Fermina, Rashforda