3

Śmialiśmy się z medyków Barcelony, ale co tam się odwala w tym Realu xDDD

0

@Laminedependencia Ćwiąkała użył jeszcze lepszych słów, wczoraj wyglądał na pijanego xD

0


z jednej strony jest irytujący z drugiej zabawny

10


Trafi w końcu na takiego Adame Traore i się skończy.

4

@Bykunn Ramosa i Marcelo rozumiem, ale Pepe? Gościa nie da się lubić, agresor, cwaniak oraz symulant. 3 najgorsze połączenia. A za ten faul na piłkarzu Getafe, moim zdaniem powinien mieć sprawę karną.

5

Nie wiem jak Perez nie ściągnął Ramosa. Przy kontuzji Militao, gość mógłby sportowo dużo wnieść. A dodatkowo zrobić porządek z tymi gwiazdeczkami xD

6

Nie wiem jak Ćwiąkała może lubić takiego Rudigera. Ale on do swojego dream teamu (według sympatii) dał Pepe kosztem Puyola, więc w sumie może w tym szaleństwie jest jakaś logika.

1

@kanver_ oprócz tak, ale umówmy się tam w życiu karnego nie powinno być xd

1

@Comentateiro może dzisiaj będzie ten pierwszy raz

30

Real 4 mecz z rzędu bez karnego, nie ma Mbappe to nie ma kto symulować. Vini dobry jest, ale do takich nurków jak Mbappe jeszcze mu daleko.

4


a ten już się awanturuje xD

7


hahah, już zaczyna się poniżać xD

1

@Katalończyk 99 przecież cały czas podkreśla że Real w całym sezonie gra słabo i tylko chwali ich za pojedyncze mecze, ale dalej uspokaja bo czeka aż ten trend się dłużej podtrzyma.

0

A następny mecz grają na Balaidos z rywalem, który upokorzył ich 2:0 na Bernabeu. Dodatkowo Celta jest w dobrej formie, mają 6 miejsce w lidze. Real bez Mbappe, Huijsena, Alvaro i bez Eminema.

1

Ależ wejście Eminema xD

0

@Merton a Alaba?

0

@karci0 to zobacz sytuację z kolanem Rudigera, to sobie humor zepsujesz.

1

@ali3gator spokojna głowa, wtedy może będzie Marciniak

0

@Azazel_Pazuzu to z Celtą będzie

0

@peetwithbarca już był.

2

Był sierp, było kolanko to teraz ze łba jak Zizou. Jak obstawiacie, który piłkarz Realu zdecyduje się na taki faul? Jak dla mnie Camavinga

3

Spokojnie, dzisiaj błąd na korzyść Realu jutro błąd na korzyść drugiej drużyny z Madrytu. Będzie sprawiedliwie

1

@Comentateiro białe koszulki i można wszystko robić, za sierpa też nie było czerwonej

6

O kolejny wałek na korzyść Realu, ciekawy przypadek. Raz zabiorą Barcelonie, raz oddadzą Realowi xD
edit tam nawet kartki żadnej nie było xD

0

@Azi ale to wielki Trump mówi, a ty powielaj ruską propagandę!!!

2

@robsesh mówisz że USA zaatakuje kraj NATO?

6


ciekawe co to Amerykanie, którzy będą ginąć za interes Izraela.

20


co autor miał na myśli?

2

@Pawlak1992 napadł na niepodległe państwo i zabił ich lidera. Jak to inaczej nazwać?

0

@Ptasior rzadko 2 napastników ma po kilkanaście goli na początku marca. Głownie mi chodzi o Yamala, Fermina, Rashforda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?