Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AmigoBlancos zgadzam się
0
@partymaker dobra tam, ważne że bramkarz Chelsea xd
0
Ale trzeba im przyznać, że ten Fede jest w świetnej formie.
0
@Derpowsky Sanchez dał bramkę strzelić na 3:2
0
@Karol145 i Liverpool
0
@Bernard777 niestety sędziowie stwierdzili, że Arsenal przegrać nie może i Madueke zainspirowany Mbappe wywalczył bohatersko karny
1
@Eklerek to trzeba się naprawdę postarać xd
1
Szpakowski coś mówił że ten kto strzela wcześniej odpada
0
@buglikos tylko Pitarch jest nieznany
2
No to czekamy jutro na odcinek Footrolla z Londynskiego oddziału.
0
@Piotrek1993 i Marmousch który dopiero co miał chyba dublet z Newcastle
2
Ten skład City wygląda mocarnie, a na ławce Cherki jeszcze
2
Ciekawe czy Footroll nagra dziady Arsenalu jak dzisiaj nie wygrają.
1
@Ilka to zależy od Twojego myślenia, dla mnie nie ma różnicy
0
Ale tam była polewka z niego pewnie, gdy się ochroniarze dowiedzieli xd
7
@Toretto tez niezły zawodnik z Ciebie, 100 chłopaków wycałowanych...
0
Ten Bayern może mieć ciekawą drogę do finału. W porównaniu z takim Arsenalem.
1
@Sulimo raz przyjedzie, raz się spóźni, raz się zepsuję, a raz w ogóle nie przyjedzie xd
1
Niezła zawodniczka xd
1
Footroll już nakłada szlafrok po remisie z Newcastle xD
7
Naród wybrany w ich miejsce?
5
ciekawie tam mają kibice Atletico xd
0
@MysticCat na literkę "w"
2
@macio_944 nawet jak nie City, to ten Bayern to im tak nastrzela (wiadomo jakie słowo mam na myśli)
0
@Ignareks on wraca chyba, mecz z Atletico go zbudował.
1
@JimMorrisonFCB mhm, dlatego w Barcelonie strzelił każdego karnego jakiego miał.
16
no co ty nie powiesz xD
0
@BISHBASHBOSH od Raphinhi to co zrobił więcej? Raphinha paradoksalnie mógł mieć 2 asysty.
8
Yamal dzisiaj strzela 20 gol w tym sezonie w koszulce Barcelony. W ostatnich 5 meczach ma 5 goli i 2 asysty. On ma 18 lat tylko...
0
@Kacper1432 jak ty chcesz niby wyjść na następny mecz ?