Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Lech albo Jagielonia to wygrają mimi wszystko, reszta będzie zaskoczeniem.
1
@BorzyKrzys six, seven...
Przepraszam
1
@FcPortoFan1999 tutaj każda drużyna oprócz Legii, Widzewa i chyba Termalici może wygrać mistrzosteocjak się zepnie.
1
W tej naszej lidze to każdy może tego mistrza wygrać. Najpierw Wisła Płock była liderem, teraz są chyba na 8 pozycji. Jagiellonia miała iść po mistrzostwo, wczoraj przegrali 3:0 z Lechią. Zagłębie Lubin blisko lidera. Ciekawa jest ta liga xd
0
@AmigoBlancos niestety, ale tak działa internet.
2
@AmigoBlancos ale dla Ciebie faulu tam serio nie było?
2
Kurde, ale jacy oni są beznadziejni, tak słabego Realu nawet nie było sezon temu. A przecież się wzmocnili xd
4
@AmigoBlancos tak, bo ta kartka czerwona jest porównywalna z tym co zrobil Rudiger xD
0
@Orlik00 wiem, błąd boiskowego
3
Hahaha
Sędzia patrzył na tą sytuację i puścił
2
Odechciewa się tego dziadostwa oglądać. Znowu wynik wypaczony...
0
@kiper09 var był
2
Kurde, ale fart
0
To wygląda jakby Orłowski dostał z góry przekaz żeby częściej chwalił Real.
0
Brawa za to że nie wyszła mu sztuczka techniczna...
Orłowski?
2
Oni są ślepi ci komentatorzy xD
2
Tam jest jeszcze pchnięcie przed ręka
4
Ale Celta mierna, spodziewałem się lepszej Celty
3
pomijając ból tyłka, to trochę racji ma. Pamiętam jak w ostatnim meczu, jak piłkarz Bayernu miał setkę to szukał Lewego, a nie samemu strzelał. Nic dziwnego, bo Bayern wtedy grał o nic.
25
Lepiej żeby Messi umył rękę
2
@Kgorecki2500 takich już nie ma komentatorów. A taka prawda, że taki komentarz to złoto.
1
@lithotripter ty wiesz, że jak Cię nie interesuje to, możesz skipnąć, a nie pisać mi o tym. Na La Rambli jest dużo tego typu informacji.
2
Nowa konkurencja dla Atora się szykuje
0
@Eklerek dzięki że mnie powiadamiasz, że Cię to nie interesuje.
1
@MesQueUnClub_87 jeszcze powiedz kierownikowi
4
Wardęga będzie ojcem, ciekawe.
0
@Eklerek jeżeli ci się podoba taka gra, to ok. Nie twierdzę, że nie są skuteczni, ale tego syfu nie da się oglądać.
2
@Leooo Yamal, Pedri-to są piłkarze dla których chce się oglądać mecze.
0
@Ojciec5tkidzieci angielskie Getafe
3
https://x.com/AngEspresso/status/2029497465397772758
Oni nie mogą wygrać tej ligi xd