1

@FcPortoFan1999 Lech albo Jagielonia to wygrają mimi wszystko, reszta będzie zaskoczeniem.

1

@BorzyKrzys six, seven...
Przepraszam

1

@FcPortoFan1999 tutaj każda drużyna oprócz Legii, Widzewa i chyba Termalici może wygrać mistrzosteocjak się zepnie.

1

W tej naszej lidze to każdy może tego mistrza wygrać. Najpierw Wisła Płock była liderem, teraz są chyba na 8 pozycji. Jagiellonia miała iść po mistrzostwo, wczoraj przegrali 3:0 z Lechią. Zagłębie Lubin blisko lidera. Ciekawa jest ta liga xd

0

@AmigoBlancos niestety, ale tak działa internet.

2

@AmigoBlancos ale dla Ciebie faulu tam serio nie było?

2

Kurde, ale jacy oni są beznadziejni, tak słabego Realu nawet nie było sezon temu. A przecież się wzmocnili xd

4

@AmigoBlancos tak, bo ta kartka czerwona jest porównywalna z tym co zrobil Rudiger xD

0

@Orlik00 wiem, błąd boiskowego

3


Hahaha
Sędzia patrzył na tą sytuację i puścił

2

Odechciewa się tego dziadostwa oglądać. Znowu wynik wypaczony...

0

@kiper09 var był

2

Kurde, ale fart

0

To wygląda jakby Orłowski dostał z góry przekaz żeby częściej chwalił Real.

0

Brawa za to że nie wyszła mu sztuczka techniczna...
Orłowski?

2

Oni są ślepi ci komentatorzy xD

2

Tam jest jeszcze pchnięcie przed ręka

4

Ale Celta mierna, spodziewałem się lepszej Celty

3


pomijając ból tyłka, to trochę racji ma. Pamiętam jak w ostatnim meczu, jak piłkarz Bayernu miał setkę to szukał Lewego, a nie samemu strzelał. Nic dziwnego, bo Bayern wtedy grał o nic.

25

Lepiej żeby Messi umył rękę

2

@Kgorecki2500 takich już nie ma komentatorów. A taka prawda, że taki komentarz to złoto.

1

@lithotripter ty wiesz, że jak Cię nie interesuje to, możesz skipnąć, a nie pisać mi o tym. Na La Rambli jest dużo tego typu informacji.

2


Nowa konkurencja dla Atora się szykuje

0

@Eklerek dzięki że mnie powiadamiasz, że Cię to nie interesuje.

1

@MesQueUnClub_87 jeszcze powiedz kierownikowi

4


Wardęga będzie ojcem, ciekawe.

0

@Eklerek jeżeli ci się podoba taka gra, to ok. Nie twierdzę, że nie są skuteczni, ale tego syfu nie da się oglądać.

2

@Leooo Yamal, Pedri-to są piłkarze dla których chce się oglądać mecze.

0

@Ojciec5tkidzieci angielskie Getafe

3

https://x.com/AngEspresso/status/2029497465397772758
Oni nie mogą wygrać tej ligi xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?