27

"Bo jeden dzień krócej odpoczynku miał.
Gdyby było inaczej wszystko by wygrał."

1

@escarabajo nie no, to na pewno.

0

@escarabajo nie często się zdarzają aż tak okazałe wygrane w dwumeczu.

6

No i skończył się diabelski sen, Carrick z pierwszą porażką jako trener Manchesteru United

0

@bartulek98 no nie będzie, drużyny która tyle goli ostatnio strzeliła w barażach, łatwa nie będzie. Moim skromnym zdaniem może to być trudniejszy dwumecz niż ewentualny ćwierćfinał.

1

@GeneralXavi nie ma się czym chwalić jak się zna takich piłkarzy jakich ma City ;p

3

@Gibbon_FCB skoro Albacete, Getafe, Benfica i Osasuna była w stanie, to takie Man City pewnie też :p

0

@GeneralXavi Haalanda prawie nie znać?

1


ale żenada

0

@Roobo no, tak.

7

@Roobo a bramki Bernala to skąd były?

2

@RoberDzik Pedri, Yamal jest kapitalny, ale Pedri to Pedri.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 podobnie się czuje.

22


Co tam się dzieje w tym Madrycie xD

35


Z Bilbao Pedri raczej nie zagra od pierwszych minut, nie ma co kusić losu.

3

@mientusek1407 lepiej oni, niż kluczowi piłkarze. Bernal zastąpi De Jonga. Eric Kounde, a Cancelo i tak powinien grać kosztem Balde. Jedynie, mamy ograniczone rotacje.

1

@blakkudium Cancelo, Cubarsi, Martin, Eric-tak grajmy.

0

@nieprzysiadalnosc może kontuzja wzmocni jego psychikę, tak naprawdę taki gdybanie nie ma sensu, bo czasem czy zostaniesz kapitalnym piłkarzem decydują detale.

21

Powiem tak, Pedri to już powoli poziom Iniesty albo Xaviego. Nie do wiary, co on gra. Ciężko to logicznie wytłumaczyć, który piłkarz po kontuzji tak gra?

1

Tym meczem pokazaliśmy światu, że liga mistrzów jest w zasięgu. Puchar Hiszpanii wygraliśmy sezon temu, więc nie potrafię jakoś smucić się po odpadnięciu. Ten mecz, może dużo mentalnie nam dać.

2

Brawo za walkę, jak odpadać to w takim stylu.

0

@Tomiveb jeżeli tak, to Real w tym sezonie nie zagrał dobrego meczu.

0

@Czyhrynski a potem Gerard Martin!!!

1

@ArterkHD zmieńmy naszego lidera w momencie gdy strzelił karnego. Teraz może się odblokuje.

4

DUMA
Dawać drugą połowę.
Raphinha tym karnym się odkupił

0

@MateS zamiast Fermin, Yamal

0

@Encore to ten lepszy od Pedriego xd

1

@heniusss tak naprawdę to ma pewnie z głowy granie w tym roku nawet i pewnie po karierze.

19


Klich wiedział już wcześniej

0

@heniusss to inaczej, gaśnie w dużych meczach w TYM sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?