Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium najwyższej klasy xD Obawiam się, że chodzi o pewnego serba.
0
@MOLESTA moim zdaniem są, Premier League jest trudną ligą, w przeciwieństwie do innych.
0
@Gibbon_FCB Chelsea wygrała ligę mistrzów i klubowe mistrzostwa świata, są topową drużyną. Atletico też jest topowe.
0
@MOLESTA Arsenal na pewno jest topową drużyną. BVB akurat może jest naciągane trochę.
1
Wydaje mi się że w ostatnich latach mamy 11 topowych drużyn:
Premier League-4 (Man City, Arsenal, Chelsea oraz Liverpool)
La Liga-3 (Real, Barca i Atletico)
Bundesliga-2 (Bayern i BvB)
Serie A- Inter
Ligue 1- PSG
Juventus, Milan, Man Utd w ostatnich latach stali się po prostu średniakami.
0
@Karol145 nie tak samo, bo chociaż Real ratował status tej ligi. Obecnie to jest dramat, z tych topowych drużyn masz tylko Inter. Juventus, Milan, Napoli i Roma to są średniaki obecnie. A w la lidze masz 3 topowe drużyny.
5
dokładnie, moim zdaniem ta liga jest tak przehajpowana. Od 2018 roku, ta liga nic wielkiego nie znaczy w Europie.
4
Serie A w tym sezonie to jest taka kompromitacja. Szkoda gadać.
Napoli (mistrz) odpada z ligi mistrzów nie mając nawet baraży.
Inter (finalista LM, obecny lider z przewagą 10 punktową), dostaję w dwumeczu manitę od Bodo xD
Milanu nawet nigdzie nie ma
Juventus dostał manitę od Galatasaray
Atalanta chyba najmniej się kompromituje, ale przegrała z BvB i raczej odpadnie
3
Po co ten Qarabach wychodził z grupy, lecąc klasykiem.
0
Ja sobie żartowałem, że Ronaldo zrobi wszystko co może aby Mbappe nie pobił jego rekordu. A teraz jeszcze nie zagra w rewanżu z powodu kontuzji na treningu. Trzeba sprawdzić czy nie kręcił się w Madrycie CR7.
0
@Criss18Barca i tak będę liczył na Club Brugge i Benfice
1
@Jakchcesz oni są nierówni, raz zagrają tak, że rozwalą Real i Barce, a raz się skompromitują.
9
@LeszekFCB jakie dziadostwo xD
9
To jest mocny statement, jak się kończą argumenty to trzeba używać takich tanich chwytów. Laporta to polityk, ale jak można porównywać go do tak obrzydliwej kreatury?
1
jaki to jest upadek, dosłownie.
1
@Bolton Putinowi też kibicujesz?
0
@Rubiop widzę że pan słucha Modelek.
0
jakim prawem Meksyk dostał gospodarza xD
9
matko święta...Balde i tak już za długo miał taryfę ulgową.
4
@mr Barca największy mit to jest, że się jest oceniany na siłowni. Nie spotkałem się jeszcze z niemiłą sytuacją na siłowni.
0
ktoś jest zagrożony zawieszeniem z Villarrealu na sobotę?
7
Dzisiaj mieliśmy w tym sezonie:
pierwszą bramkę De Jonga
pierwszą asystę Cancelo
pierwszą asystę Erica
pierwsze MVP Cancelo
0
@Criss18Barca na pewno nie Cubarsi. On jest najgorszy z tej trójki.
1
Dzisiaj w sumie defensywa zagrała dobry mecz. Kounde mógł mieć 2 asysty, Martin solidny, Eric moim zdaniem 2 najlepszy zawodnik na boisku, a Cancelo MVP.
0
Świetny Cancelo, Bernal oraz Eric. Dzisiaj widać było, że Pedri po kontuzji wchodzi, kilka głupich strat. Yamal taki średniak, Rapha trochę lepiej, a Lewy niestety ale na minus bardziej.
0
@Czyhrynski w ofensywie akurat dużo może dać Cancelo, jak nam nie idzie, ale dalej to nie jest materiał na naszego lewego obrońcę. Problem w tym, że Balde też nie jest.
5
1 bramka De Jonga w tym sezonie wydarzyła się dzięki aury Koemana.
0
@Ryoumen moim zdaniem nie, Raphinha mu zdjął dobrą okazję, a tak to mało mu stwarzają.
6
Cancelo MVP, świetny Bernal. najgorsi skrzydłowi, Raphinha i Yamal grają słabiutko. Szczególnie Yamal.
0
Architekt na trybunach