Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzyniu ja znalazłem pozytyw, ten mecz się skończył.
0
@tbas ja tylko przytoczyłem fakty xD
0
@Beztroskii jak dla mnie:
PSG-Eric
Chelsea-zgoda
Real-Wojtek
Real v2-Raphinha
Atletico-Pedri
Wczoraj-Kounde albo Fermin
0
Yamal wczoraj był tragiczny, z dobrymi rywalami na 6 meczy ma 0 g/a. Tylko z Realem w drugim meczu grał dobrze, w każdym innym grał słabo albo średnio.
6
Footroll dzisiaj miał 40 urodziny, ten to miał pecha dopiero xD
1
@ROBSSSON w sensie, mam udawać że się nic nie stało, że sędziowie nic nie zawalili?
1
@BARCA1899Messi łysy na varze, więc ja tutaj zaskoczony nie jestem. Fuertes to Fuertes.
0
@Arden pecha tylko przy samobóju, bo to jego wina. Czerwona w stylu Araujo.
3
@LOPEZ16 Po prostu zagraliśmy bardzo słaby mecz, Atletico bardzo dobry, a sędziowie podobnie jak my albo nawet gorzej. Czemu nie można napisać nic o sędziach, gdy takie rzeczy się dzieją?
0
@LOPEZ16 dlatego bardziej winię tego łysego na varze.
1
Atletico dużo lepsze, zasłużyli na taki wynik. U nas tylko Fermin może na 3 zasłużył, Kounde na 1,5-2. Joan Garcia na 1,5, a reszta na 1. Fatalny mecz wszystkich. Fuertes oczywiście na varze, więc wiadomo było jak to się skończy. Ale to nie jest wymówka, przegraliśmy tak wysoko, bo byliśmy zdecydowanie gorsi. Puchar króla w tym sezonie, po zdobyciu superpucharu, traktuje jako dodatek. Fajnie byłoby zdobyć, ale niestety nie tym razem. Barcelona powinna skupić się na lidze. Dzisiejszy mecz pokazał, że liga mistrzów nie jest dla nas i z lepszym rywalem raczej podobnie się skończy.
0
@alone49 dlatego dostaje 1,5.
2
@macio_944 no jak dostajemy 4:0 od Atletico, to się nie dziw.
0
@krisubarca przecież bramkarz tutaj dobrze wyszedł i zablokował mu strzał. Ciężko w tej sytuacji było strzelić gola.
2
Wszyscy na 1. Joan Garcia 1,5, Kounde 2, Fermin 2, a reszta 1. Dramat. Balde udaje że gra.
2
Bez Święcickiego...
1
@tbas Ferran lubi grać z Atletico.
0
@SinMistico nie, tego nie ma już w pucharach.
2
@szela1899 ich celem nie jest, aby naprawić ten "problem", tylko skłócić polaków.
3
Wolałbym Bernala, a nie Casado, ale wszystkiego mieć nie można.
2
Mamy bić brawo?
0
@directedbyfcb ale on ma fatalny sezon, a jeszcze powrót po kontuzji zajmie z 2 tygodnie na pewno.
4
Szaleństwo
0
On może nie pojechać na mundial
0
@Kubajnos345 albo że nie ma takiego Supemana czy Batmana...
2
to już jakaś totalna sekta jest...
1
@Kapitan hawk cichy wuj, piękny kanał xd
3
@Wossi61FCB jeżeli Bóg stworzył tylko dwóch ludzi: Adama i Ewę, to oznacza że każdy ma tego samego pra...dziadka. A to oznacza, że tak jakby jesteśmy wszyscy rodziną.
1
@joloskyy wytrwałości życzę
60
zapowiada się na długie wyzwanie