Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mbappe bez kartki xD
0
zamiast walić jak jest miejsce to podaje na lewą stronę...
0
@BorzyKrzys karne są zarezerwowane dla Realu, zaraz oddadzą za ten mecz i jeszcze za mecz Barcy.
12
Nie rozumiem czemu aż tak się krytykuje ten Real, przecież ostatnio wrócili do formy naprawdę. Powinno się doceniać drużyny, który w tym roku w la lidze są niepokonani. Silny Real Sociedad, to wzmocnienie dla tej ligi.
2
@joloskyy @Kilotopy @Antimadridista_WR @mrboom dzięki panowie za wytłumaczenie
0
Czemu on nie uznał gola? Nie ma takiego czegoś jak przywilej przy czerwonej kartce? Skoro piłka wpadła do bramki powinni uznać.
0
Dimarco hat trick asyst, Inter jak huragan w serie a
2
@Bolton czy plakat z tyłu symbolizuje wsparcie dla jego homoseksualnych fanów
1
Do przewidzenia było, że ambasada będzie świętować gola Messiego przeciwko Barcelonie...
0
@liberoFCB ostatnio duży ścisk na tej pozycji. Olmo tam umie grać, Bernal który z meczy na mecz co raz lepszy z delikatnymi postojami, wczoraj udany mecz zaliczył Casado, no i Pedri z De Jongiem. Dawno takiej jakości na środku pola nie było. Nie zapominajmy, że za jakiś miesiąc wraca też Gavi.
4
jeżeli to nie fake, to nieźle tam we łbie.
0
@Popitek12 pokaż
1
@norbi77 ale to i tak aż takiego znaczenia nie ma, bo i tak miał żółtą.
0
@barteq u mnie na 5 miejscu jest. Też go doceniam, ale Pedri i Raphinha moim zdaniem lepsi są. A co Erica, zgoda ale są ważniejsi piłkarze.
3
@Chimera niby tak, ale w nich zanotował dużo goli i kilka asyst. Do tego, strzelał w ważnych momentach, jak z Atletico, Realem czy Osasuną 2 bramki co dały zwycięstwo.
1
Jakbyście mieli ustawić top 10 piłkarzy Barcelony w tym sezonie, to w jakim zestawieniu? U mnie:
1. Yamal
2. Joan Garcia
3. Pedri
4. Raphinha
5. Fermin
6. De Jong
7. Eric Garcia
8. Ferran Torres
9. Rashford
10. Olmo
0
@messi564 ma 10 goli i 10 asyst
7
@TheKlucha jeżeli zostałby na następny sezon to na spokojnie.
0
@Rifek nie, a co tam było?
8
ciężko powiedzieć, bo Yamal 1 połowę miał słabszą, ale potem już zdecydowanie najlepszy piłkarz na boisku.
0
@Limaker na razie chyba największy błąd, nieuznanie bramki Yamala z Sociedad.
1
Ciekawe myślenie
1
@Limaker daleko to do niezaliczonego gola z Betisem, gola Lewego z Sociedad, gola Messiego przeciwko Valencii, no i gola Bellinghama z Valencią, kiedy arbiter skończył mecz przed golem xd
0
@BorzyKrzys czemu? Dopiero co z nimi wygrał ligę i superpuchar
2
@Lewy952468xx bo upadł na ziemię i wyglądało jakby mu coś w kolano się stało. Ale potem normalnie grał.
1
@Starrk na stronie było już
1
@ShawnC chodzi ci o asystę ala Messi do Ferrana i świetne dostrzeżenie Yamala z Albacete?
10
"wsparcie" od fanatyków Legii...
7
Lewy ma 37 lat i w takim wieku na początku lutego już ma 10 bramek w la lidze xD
19
A w ogóle Flick świetnie radzi sobie bez Pedriego. Dzisiaj graliśmy bez De Jonga nawet i w 2 połowie w ogóle nie dało się tego odczuć. Casado, Bernal i przede wszystkim Olmo godnie zastępują Pedriego.