3

Mbappe bez kartki xD

0

zamiast walić jak jest miejsce to podaje na lewą stronę...

0

@BorzyKrzys karne są zarezerwowane dla Realu, zaraz oddadzą za ten mecz i jeszcze za mecz Barcy.

12

Nie rozumiem czemu aż tak się krytykuje ten Real, przecież ostatnio wrócili do formy naprawdę. Powinno się doceniać drużyny, który w tym roku w la lidze są niepokonani. Silny Real Sociedad, to wzmocnienie dla tej ligi.

2

@joloskyy @Kilotopy @Antimadridista_WR @mrboom dzięki panowie za wytłumaczenie

0

Czemu on nie uznał gola? Nie ma takiego czegoś jak przywilej przy czerwonej kartce? Skoro piłka wpadła do bramki powinni uznać.

0

Dimarco hat trick asyst, Inter jak huragan w serie a

2

@Bolton czy plakat z tyłu symbolizuje wsparcie dla jego homoseksualnych fanów

1

Do przewidzenia było, że ambasada będzie świętować gola Messiego przeciwko Barcelonie...

0

@liberoFCB ostatnio duży ścisk na tej pozycji. Olmo tam umie grać, Bernal który z meczy na mecz co raz lepszy z delikatnymi postojami, wczoraj udany mecz zaliczył Casado, no i Pedri z De Jongiem. Dawno takiej jakości na środku pola nie było. Nie zapominajmy, że za jakiś miesiąc wraca też Gavi.

4


jeżeli to nie fake, to nieźle tam we łbie.

0

@Popitek12 pokaż

1

@norbi77 ale to i tak aż takiego znaczenia nie ma, bo i tak miał żółtą.

0

@barteq u mnie na 5 miejscu jest. Też go doceniam, ale Pedri i Raphinha moim zdaniem lepsi są. A co Erica, zgoda ale są ważniejsi piłkarze.

3

@Chimera niby tak, ale w nich zanotował dużo goli i kilka asyst. Do tego, strzelał w ważnych momentach, jak z Atletico, Realem czy Osasuną 2 bramki co dały zwycięstwo.

1

Jakbyście mieli ustawić top 10 piłkarzy Barcelony w tym sezonie, to w jakim zestawieniu? U mnie:
1. Yamal
2. Joan Garcia
3. Pedri
4. Raphinha
5. Fermin
6. De Jong
7. Eric Garcia
8. Ferran Torres
9. Rashford
10. Olmo

0

@messi564 ma 10 goli i 10 asyst

7

@TheKlucha jeżeli zostałby na następny sezon to na spokojnie.

0

@Rifek nie, a co tam było?

8

ciężko powiedzieć, bo Yamal 1 połowę miał słabszą, ale potem już zdecydowanie najlepszy piłkarz na boisku.

0

@Limaker na razie chyba największy błąd, nieuznanie bramki Yamala z Sociedad.

1


Ciekawe myślenie

1

@Limaker daleko to do niezaliczonego gola z Betisem, gola Lewego z Sociedad, gola Messiego przeciwko Valencii, no i gola Bellinghama z Valencią, kiedy arbiter skończył mecz przed golem xd

0

@BorzyKrzys czemu? Dopiero co z nimi wygrał ligę i superpuchar

2

@Lewy952468xx bo upadł na ziemię i wyglądało jakby mu coś w kolano się stało. Ale potem normalnie grał.

1

@Starrk na stronie było już

1

@ShawnC chodzi ci o asystę ala Messi do Ferrana i świetne dostrzeżenie Yamala z Albacete?

10


"wsparcie" od fanatyków Legii...

7


Lewy ma 37 lat i w takim wieku na początku lutego już ma 10 bramek w la lidze xD

19

A w ogóle Flick świetnie radzi sobie bez Pedriego. Dzisiaj graliśmy bez De Jonga nawet i w 2 połowie w ogóle nie dało się tego odczuć. Casado, Bernal i przede wszystkim Olmo godnie zastępują Pedriego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?