0

@Sergio_Devils możliwe, bo oni od tego są

0

@ZuczekFCB1899 niestety, ale mają tego Mbappe co im gole ładuje ciągle

5


może i prymitywne, ale nawet zabawne

0

Jak dla mnie, te drużyny przejdą dalej:
PSG
Newcastle
Atletico
BvB
Juventus
Inter
Bayer
Real

0


A to ciekawe xd

1

W ogóle to jest jakiś hit, że Real gdyby nie gol Sportingu w końcówce z 3 porażkami byłby w top8

0

@Szklaner a to jakiś patus? Jak Cię nie interesuję to nie oglądaj.

0

Jak komuś to umknęło wczoraj, to Dembele zmarnował karnego.

0

@michaleu titanic zawsze pasuje

2


To jest niewykonalne xd

2

Tym zespołom Lewy jeszcze gola nie strzelił w lidze mistrzów, są duże szanse na pobicie rekordu Leo Messiego.
Liverpool
Sporting
NEWCASTLE
Bayer Leverkusen
Atalanta
Club Brugge
Galatasaray
Monaco
Qarabach
Bodo

3


hehe fajnie się zestarzało xd

2

@mr Barca dlatego mnie irytowało, te chwalenie tego zespołu. Oni tylko w lidze dobrze się spisywali, ale z pucharu polecieli, a w lidze mistrzów totalna kompromitacja.

0


dzisiaj Eminem z Madrytu wyglądał mniej więcej tak

9


Oho, Negreira nawet w Lizbonie xd

0

Pierwszy raz miałem taką sytuację, że coś się zlagowało, a tutaj nagle 2:1 dla Barcelony. Na początku myślałem, że coś się popsuło, bo nie było żadnych powtórek. Dopiero po 5 minutach zobaczyłem powtórkę gola Yamala. Niezły mindfuck.

4

@Konradowskyy Święcicki i jego zwroty typu "peleryna Supermana" dla mnie mimo wszystko lepsze. Jednak Mitrut jest świetny.

0

Ronaldo pewnie już szuka sposoby jak tutaj pozbawić szansę Mbappe pobicia jego rekordu.

3

@Aragorn33 no, dzisiaj w końcu zagrał dobry mecz.

0

@karci0 może tak, ale gra była słaba, Kopenhaga po prostu była mierna dlatego mieliśmy jakieś okazje.

0

@LukaszFan też to niestety tak widzę. 1/4 i wygrana liga, będę bardzo zadowolony.

4

@maroon tak, z Lazio bramkarz w lidze mistrzów, Alisson w Premier League. W ekstraklasie tak strzelili Górnikowi Łęczna

4

@michaleu Raphinha w sumie też, ale to nie ważne

1

Ale my też musimy się poprawić, bo 3 raz z rzędu gramy skandaliczną 1 połowę. Dobrze, że w 2 wrzuciliśmy 3 bieg, ale z lepszym rywalem może nie wystarczyć.

6

Właśnie obejrzałem powtórkę. Totalna kompromitacja. Oni tam mogli z siedem bramek stracić. W 1 połowie słupki, poprzeczki, zmarnowane dobre okazje Benfici. W końcówce kompromitacja nowego Ramosa, ale też zachowanie Mbappe chamskie i głupota Rodrygo. Wisienką na torcie gol bramkarza w końcówce xD

0

@Croocers albo na Bodo

4

Były kompromitacje Barcelony w lidze mistrzów, ale żeby bramkarz władował w końcówce. Odkąd kibicuję, takiego czegoś jeszcze nie było XD

1

@blakkudium jeszcze bramkarz im władował i dzięki czemu są w top24
HAHAHA

0

HAHAHAHAHA
CO TAM SIĘ DZIEJE XDD

0

Brawo drużyna, jesteśmy w top8!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?