Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sergio_Devils możliwe, bo oni od tego są
0
@ZuczekFCB1899 niestety, ale mają tego Mbappe co im gole ładuje ciągle
5
może i prymitywne, ale nawet zabawne
0
Jak dla mnie, te drużyny przejdą dalej:
PSG
Newcastle
Atletico
BvB
Juventus
Inter
Bayer
Real
0
A to ciekawe xd
1
W ogóle to jest jakiś hit, że Real gdyby nie gol Sportingu w końcówce z 3 porażkami byłby w top8
0
@Szklaner a to jakiś patus? Jak Cię nie interesuję to nie oglądaj.
0
Jak komuś to umknęło wczoraj, to Dembele zmarnował karnego.
0
@michaleu titanic zawsze pasuje
2
To jest niewykonalne xd
2
Tym zespołom Lewy jeszcze gola nie strzelił w lidze mistrzów, są duże szanse na pobicie rekordu Leo Messiego.
Liverpool
Sporting
NEWCASTLE
Bayer Leverkusen
Atalanta
Club Brugge
Galatasaray
Monaco
Qarabach
Bodo
3
hehe fajnie się zestarzało xd
2
@mr Barca dlatego mnie irytowało, te chwalenie tego zespołu. Oni tylko w lidze dobrze się spisywali, ale z pucharu polecieli, a w lidze mistrzów totalna kompromitacja.
0
dzisiaj Eminem z Madrytu wyglądał mniej więcej tak
9
Oho, Negreira nawet w Lizbonie xd
0
Pierwszy raz miałem taką sytuację, że coś się zlagowało, a tutaj nagle 2:1 dla Barcelony. Na początku myślałem, że coś się popsuło, bo nie było żadnych powtórek. Dopiero po 5 minutach zobaczyłem powtórkę gola Yamala. Niezły mindfuck.
4
@Konradowskyy Święcicki i jego zwroty typu "peleryna Supermana" dla mnie mimo wszystko lepsze. Jednak Mitrut jest świetny.
0
Ronaldo pewnie już szuka sposoby jak tutaj pozbawić szansę Mbappe pobicia jego rekordu.
3
@Aragorn33 no, dzisiaj w końcu zagrał dobry mecz.
0
@karci0 może tak, ale gra była słaba, Kopenhaga po prostu była mierna dlatego mieliśmy jakieś okazje.
0
@LukaszFan też to niestety tak widzę. 1/4 i wygrana liga, będę bardzo zadowolony.
4
@maroon tak, z Lazio bramkarz w lidze mistrzów, Alisson w Premier League. W ekstraklasie tak strzelili Górnikowi Łęczna
4
@michaleu Raphinha w sumie też, ale to nie ważne
1
Ale my też musimy się poprawić, bo 3 raz z rzędu gramy skandaliczną 1 połowę. Dobrze, że w 2 wrzuciliśmy 3 bieg, ale z lepszym rywalem może nie wystarczyć.
6
Właśnie obejrzałem powtórkę. Totalna kompromitacja. Oni tam mogli z siedem bramek stracić. W 1 połowie słupki, poprzeczki, zmarnowane dobre okazje Benfici. W końcówce kompromitacja nowego Ramosa, ale też zachowanie Mbappe chamskie i głupota Rodrygo. Wisienką na torcie gol bramkarza w końcówce xD
0
@Croocers albo na Bodo
4
Były kompromitacje Barcelony w lidze mistrzów, ale żeby bramkarz władował w końcówce. Odkąd kibicuję, takiego czegoś jeszcze nie było XD
1
@blakkudium jeszcze bramkarz im władował i dzięki czemu są w top24
HAHAHA
0
HAHAHAHAHA
CO TAM SIĘ DZIEJE XDD
0
Brawo drużyna, jesteśmy w top8!