Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 Atalanta i Atletico teoretycznie tylko się liczą.
0
@BORO_12 wystarczy, że Atalanta przegrała i Chelsea wygrało tylko 1:0.
3
Atalanta sprawiła, że jesteśmy już zależni tylko od siebie i nie musimy aż tak wysoko z Kopenhagą wygrywać. Wystarczy, że Sporting, Man City, Chelsea oraz Atalante przebijemy w bramkach. Ponadto nawet jedna z tych drużyn może nas wyprzedzić.
0
@Salchent możliwe, ale biorę pod uwagę to co odwalił przy 1 bramce.
0
@domin1515 trochę jednak gra, nie mówię że jakoś dobrze, ale ci są najlepsi póki co. Miał dobre podanie do Fermina oraz brał udział w akcji bramkowej. Reszta grała moim zdaniem po prostu gorzej.
0
@kanver_ problem w tym, że jest tak naprawdę na minusie...
0
@ali3gator na całe szczęście Chelsea też zawodzi xd
0
Kounde, Balde, Lewy, De Jong dramat (chociaż go ratuje asysta)
Pedri z Joanem też dzisiaj zawodzą
Najlepszy Eric, Fermin i Raphinha
Dobrze, że Chelsea też remisuje, przepchnąć ten mecz najlepiej 2 bramkami i będzie git.
5
Bodo, Arsenal i Galata nam pomogli, teraz kolej na nas, do boju!
Vamos!!!
0
@beter2 bilans bramkowy
0
@MOLESTA Man City ma Galate mają o jeden lepszy od nas, Chelsea ma Napoli na wyjeździe. Wystarczy, że wysoko 2 razy wygramy i mamy top8 :)
5
No i pięknie, zostaje już tylko Chelsea do przebicia w bramkach. Jesteśmy już zależni tylko od siebie i od Chelsea które nie może wysoko wygrywać
4
@OskP Atletico idealne, wystarczy zrobić swoje i mamy top8
0
Gundogan wchodzi, niech dotrwają z tym wynikiem do końca
0
@PawkoFCB wiem właśnie, ale da się go obejrzeć u innych twórców chyba. Nitro na pewno oglądał go.
0
@Toretto jeżeli Galata to ugra, wystarczy tylko zrobić swoje. Naszym jedynym zadaniem jest wyprzedzenie Chelsea w bramkach które gra w Neapolu w następnej kolejce :)
5
Idealny skład, Roony jest, Cubarsiego nie ma.
0
Jak to się utrzyma, zostaje liczyć że Chelsea nas nie przebije w bilansie bramkowym i zrobić swoje i raczej będzie top8.
0
https://x.com/Venek__/status/2014023461400645935
Bonus wysłał na Grande detektywa?
0
no i 1:1 :)
Jak się to utrzyma, to zostaje tylko Chelsea z realnych przeciwników w walkę o top8
0
Nie dobrze się zaczyna ten dzień ligi mistrzów ;p
1
@KamQiX zgoda, podobne mam zdanie.
2
@blakkudium bez sensu, tylko 2 mecze graliśmy. Chyba ten Gonzalo.
1
@Czyhrynski zgoda, są większe problemy.
3
moim zdaniem nie jest to najgorszy pomysł, bo jest za duża swoboda co do ubioru w szkołach.
1
@Nazio_87 South Park na żywo
1
@MirusAmisz jasne, możesz oznaczać, ale dużej wiedzy o Star Wars nie mam.
0
@MirusAmisz ja Cię kiedyś o oznaczenia prosiłem? Nie zrozum mnie źle kompletnie mi to nie przeszkadza, ale nawet nie wiedziałem że coś takiego zrobiłem. Ale dziękuje za oznaczenie. Co do serialu nie znam aż tak dobrze tej tematyki, ale na pewno serial Darth Maul ma dużo potencjału. Jest ciekawą postacią, ale w filmach aż tak się nie wyróżniał. Może taki serial wyciągnie z niego pełen potencjał.
0
@Borry powiedział każdy kibic z drużyn co walczą o top8
0
O ciekawe, czyżby taki prawilniak jak Bonus rpk zdjął Grande filmik za prawa autorskie?