Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cubarsiemu chyba tylko należy się pochwała i Eric coś tam próbuje reszta słabo albo średnio. Raphinha oraz Olmo grają paskudnie, Lewy i Yamal też słabiutko.
1
oj nie wiem czy tam było czysto xd
1
W sumie to niewiadomo czy Martin czy Eric zagra na środku. Możemy zagrać:
1. Martin LO, Cubarsi, Eric ŚO, Cancelo PO
2. Cancelo LO, Martin, Cubarsi ŚO, Eric PO
0
Może Flick ma pomysł na Rashforda, jako zmiennik na zmęczonego rywala, ostatnio zadziałało 2 razy.
3
@Alfie a jak stracimy, a strzelimy 5-7, będzie git?
4
Brak Kounde i Balde jednocześnie, może jest sygnałem dla tej dwójki że muszą się poprawić. Casado na plus. Na minus brak Rashforda czy Araujo.
0
@Zieliniak ja mam trochę inne podejście. To zależy kogo, w tym przypadku rzeczywiście przesada.
4
jedna z najbardziej żałosnych technik manipulacji, czyli szantaż emocjonalny
3
chore staty
0
@Barcafan2020 ale w sumie normalnie się zachowuje
1
@JanuszKorwinMikke na szczęście nie ty decydujesz o tym
5
@Gibbon_FCB przez pierwszą część sezonu straciliśmy 8 punktów.
1
@AmigoBlancos chodzi mu o to, że Villarreal jest bardzo słaby w lidze mistrzów. A Real jest w top4. Logiczne.
1
ten dioz to zawsze gdzieś musi się wplątać.
3
Ominęła mnie jakoś ta informacja, że tam jest Lucas Vazquez
0
@Destroyer_of_Worlds niektórzy policjanci też pomagali
1
zabrać psa z posesji, a potem zabić i jeszcze bezczelnie mówić "proszę nie płakać".
0
@Cryptolis gdzie wady?
1
https://x.com/ravi_rs777/status/2014779688439189682
Według Grande, to Bonus nasłał detektywa xD
0
Za pieniądze tacy ludzie są w stanie zrobić sobie Auschwitz dla psów. Tacy ludzie powinni nigdy nie zaznać już wolności.
0
@Kgorecki2500 wcześniej trochę bardziej przesadzał, ale nowsze filmiki to naprawdę bardzo wartościowy kontent. Jeszcze fajnie, że nagłaśnia problem alkoholizmu w Polsce.
1
@esem91 nie sądziłem że pochwalę Dodę, ale szacun za zangażowanie w sprawy zwierząt. Zaraz właśnie będę oglądał ten materiał, z tego co widziałem jest bardzo grubo.
2
@Kgorecki2500 nie, on właśnie prowadzi fajny kanał w którym, często się chwali że je słodycze i jego dieta polega ma balansie. On nie zakazuje kajzerek, ale mówi że lepsze są grahamki. Co do snickersa też nie zakazuje. Tylko starą się nauczyć ludzi zdrowych nawyków, jednocześnie nie popadając w paranoje, często opiera się na źródłach naukowych. Polecam jego kanał.
3
Izrael robi sobie co chce...
2
@macio_944 nie dobra wiadomość
1
Jest komentarz Grande, co do tego. Bonus RPK i Dawid Obserwator też się wypowiedzieli xd
0
@blackhorse to jest nasza ostatnia nadzieja tak naprawdę
5
@NeroTFP1 przecież oni też dostali podobne losowanie. Oni z trudnych mieli Man City i Liverpool i trochę Juventus. A my Chelsea, PSG, Newcastle.
0
@Tasde serio, byłaby czerwona kartka? Nawet nie wiedziałem o tym.
6
@CLS63AMG to wyobraź sobie gdyby drużyna miała 5:0 i ktoś walczylby o króla strzelców xd