2


Z roku na roku chyba co raz gorzej. Nazywanie tej całej bambi raperką, to jest to samo jakby się tak nazywało taką Taylor Swift czy Katy Perry. A dużo portali internetowych przedstawią ją jako przedstawicielkę rapu xd

1

@Kgorecki2500 i jak podobało ci się?

1

@MessiForeverTheBest a co ty chcesz od Lego Batmana?

0

@Kgorecki2500 a jak to sprawdzić czy się spełnia wymagania sprzętowe?

0

@Kazragore serio nie wiesz kto to Wieniawa?

0

@heniusss gdzie na tym nagraniu jest ręka?

24

Zdaniem Ćwiąkały sytuacja z karnym Mbappe jest jednoznaczna, nie powinno być karnego

3

@fejkenq trzeba kliknąć

2


Ciekawe kto będzie chciał się kąpać nago z Wieniawą, ciekawe kto wygra tą aukcję. Wiadomo, że ona trolluje, ale jeżeli ona żadnych zasad innych nie powiedziała to ktoś kupi za tyle hajsu oczekując tego co na tym filmiku xd

2

@Encore jeden impostor

1

@escarabajo a to w lidze staty?

0

@kanver_ Olise to jest top 5 zawodników.

1

@Giwera i gol xd

0

@kanver_ raczej nie zrobi już tego

1

@FcPortoFan1999 tabela mówi co innego w kwestii tego kto jest lepszy ;p

1

@maroon właśnie przegrali

3

Z tych powtórek wynika, że nie było nawet kontaktu, Mbappe pada bez dotknięcia xd

1

@GeneralXavi sorki, musiałem xd

0

Ten gole Dembele, to jest gol imienia Neymara. Dla mnie mocny kandydat do Puskasa.

7

Kurde, Lewandowski ma już 37 lat...Serio mnie to zszokowało. Pamiętam jak był jeszcze młodziutki i miał jakieś 20 lat. Ale ten czas szybko leci.

2

Pamiętam jak raz mieliśmy farta, bo Levante za późno złożyło skargę.

1

@Roobo polecam trochę niedobre, ale ta patelnia ma dużo białka.

7

@NeroTFP1 mój drugi ulubiony piłkarz po Pedrim z tej Barcy.

0

@marcin62 Zembaczyński xDD

0

@marcin62 to są właśnie tego typu ludzie, zakochani w sobie, niewidzący swoich błędów i płakanie o konsekwencje swoich działań. Tak jak ten Korczarowski i Schreiber.

0


Ale po co on w ogóle gada takie rzeczy, to nie ma kompletnie sensu. Działa to niekorzystnie dla każdego. Vini jest bardziej krytykowany, ten traci totalnie w oczach kibiców, a inni kibice z Realu się śmieją.

0

@Fizzy Womack gada jak Perez.

0


może jednak nie będzie buczenia

4


Dostał także propozycję na ławkę u WK Dzik. Bardzo korzystne ma oferty, może zyskać dużo wizerunkowo wśród młodszego pokolenia.

0

@Gall dlatego nie warto wierzyć portalom i samemu liczyć asysty na podstawie strony La Liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?