Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z roku na roku chyba co raz gorzej. Nazywanie tej całej bambi raperką, to jest to samo jakby się tak nazywało taką Taylor Swift czy Katy Perry. A dużo portali internetowych przedstawią ją jako przedstawicielkę rapu xd
1
@Kgorecki2500 i jak podobało ci się?
1
@MessiForeverTheBest a co ty chcesz od Lego Batmana?
0
@Kgorecki2500 a jak to sprawdzić czy się spełnia wymagania sprzętowe?
0
@Kazragore serio nie wiesz kto to Wieniawa?
0
@heniusss gdzie na tym nagraniu jest ręka?
24
Zdaniem Ćwiąkały sytuacja z karnym Mbappe jest jednoznaczna, nie powinno być karnego
3
@fejkenq trzeba kliknąć
2
Ciekawe kto będzie chciał się kąpać nago z Wieniawą, ciekawe kto wygra tą aukcję. Wiadomo, że ona trolluje, ale jeżeli ona żadnych zasad innych nie powiedziała to ktoś kupi za tyle hajsu oczekując tego co na tym filmiku xd
2
@Encore jeden impostor
1
@escarabajo a to w lidze staty?
0
@kanver_ Olise to jest top 5 zawodników.
1
@Giwera i gol xd
0
@kanver_ raczej nie zrobi już tego
1
@FcPortoFan1999 tabela mówi co innego w kwestii tego kto jest lepszy ;p
1
@maroon właśnie przegrali
3
Z tych powtórek wynika, że nie było nawet kontaktu, Mbappe pada bez dotknięcia xd
1
@GeneralXavi sorki, musiałem xd
0
Ten gole Dembele, to jest gol imienia Neymara. Dla mnie mocny kandydat do Puskasa.
7
Kurde, Lewandowski ma już 37 lat...Serio mnie to zszokowało. Pamiętam jak był jeszcze młodziutki i miał jakieś 20 lat. Ale ten czas szybko leci.
2
Pamiętam jak raz mieliśmy farta, bo Levante za późno złożyło skargę.
1
@Roobo polecam trochę niedobre, ale ta patelnia ma dużo białka.
7
@NeroTFP1 mój drugi ulubiony piłkarz po Pedrim z tej Barcy.
0
@marcin62 Zembaczyński xDD
0
@marcin62 to są właśnie tego typu ludzie, zakochani w sobie, niewidzący swoich błędów i płakanie o konsekwencje swoich działań. Tak jak ten Korczarowski i Schreiber.
0
Ale po co on w ogóle gada takie rzeczy, to nie ma kompletnie sensu. Działa to niekorzystnie dla każdego. Vini jest bardziej krytykowany, ten traci totalnie w oczach kibiców, a inni kibice z Realu się śmieją.
0
@Fizzy Womack gada jak Perez.
0
może jednak nie będzie buczenia
4
Dostał także propozycję na ławkę u WK Dzik. Bardzo korzystne ma oferty, może zyskać dużo wizerunkowo wśród młodszego pokolenia.
0
@Gall dlatego nie warto wierzyć portalom i samemu liczyć asysty na podstawie strony La Liga.