Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale jak dostali mokrą szmatą w pysk na starcie. Niektórzy porównywali Arbeloe do Mourinho, a już w pierwszym meczu, grają swój najgorszy mecz od dawna, a potem trener gada takie rzeczy na konferencji.
1
@messi564 przecież kibice Realu narzekają na swoich piłkarzy. W szczególności na tych co napisałeś. Tam jedynie Militao, Alvaro, Mbappe, Thibo grają dobrze.
0
@Bobo25 no właśnie
1
La Liga w tym sezonie jest strasznie bezjajeczna:
Barcelona-najmniej uwag, ale w Europie średnio sobie radzi
Real Madryt-kompromitacja za kompromitacją, nawet w Europie nie są w stanie wygrywać z najsilniejszymi
Atletico-obecnie to nawet nie są 3 siłą La Ligi, póki co wyłączeni z walki o mistrzostwo
Villarreal-rewelacja tego sezonu jeżeli chodzi o La Ligę, ale w Europie kompromitacje,z pucharu odpadli
Real Sociedad-walczy o utrzymanie
Real Betis-z czołówką La Ligi nie dowożą, dostali 2 manity.
Bilbao-grają bardzo słaby sezon, 14 punktów od 4 miejsca
0
@Aragorn33 to w końcu kto tym dykatorem Mbappe czy Vinicius?
9
A jutro filmik Ćwiąkały i Footrolla ;)
14
@Vurt 3 razy, czyli tyle ile wczoraj Albacate strzeliło goli, a także tyle samo ile Barcelona strzeliła goli w finale superpucharu Hiszpanii w tym roku.
1
@Vegeta88 potem stwierdzą że ten sezon był maloważny
5
@SwieteOfficjum o kurde, ale złoto xDDD
0
@Vegeta88 no zostały już tylko 2 puchary, z tych ważnych.
3
@Bolton najlepiej żeby podzeszli do tematu tak, skoro gwizdają to będziemy przegrywać.
1
@Laminedependencia zobacz jeszcze gola ma 3:2 jak to stracili xd
0
@michal26 nie ma szans że 2, 0 się należy. Gość oddawał tak beznadziejne strzały, do tego w 1 połowie przy spalonym jakiś typ z 2 ligi go wyprzedził, a potem przepchał. On grał tak beznadziejnie. Zresztą jak oglądam ten skrót Eleven, oni naprawdę nie mieli żadnych szans z gry xD
1
"Niestety padła kolejna ofiara układów w Hiszpańskiej piłce. Zidane, Ancelotti, Alonso, a teraz Arbeloa, oraz oczywiście wielu innych trenerów Królewskich. Jestem przekonany, jak i wszyscy zdrowi ludzie, że finał skandalu Caso Negreiry, to wyroki więzienne dla wszystkich powikłanych i huczny, długo wyczekiwany degrad VARcelony do najniższej ligi. Arbeloa udowodni swój ogromny warsztat trenerski w innym środowisku, bo tutaj musi odbyć się gigantyczna czystka i odwilż."
Taki komentarz znalazłem pod skrótem Eleven na youtube.
0
@Firestone a co on ma powiedzieć? Musi na siebie tą porażkę wziąć.
Edit: Chociaż widziałem te wcześniejsze wypowiedzi. Jak sobie sobie teraz czytam te o Vinim xD
0
Zepsuliście nam środek stycznia
0
@Salchent zaraz chyba będą grać przeciwko Jose Mourinho, zobaczymy czy top8 z ligi mistrzów nie będzie zagrożone.
1
@Katalonik97 Albacate też mieli łatwo pyknąć xd
1
@dawid4444 a to coś mi się powaliło, chyba z Celtą. Tak czy siak jak przejdziemy Racing, to z trudnych zespołów tylko Atletico i Bilbao zostało.
1
No i nie będzie już El Clasico w finale. Mamy ogromną szansę powtórzyć sukces z tamtego sezonu. Nie ma Realu, nie ma Bilbao. Te drużyny zazwyczaj nas wyrzucali z tego turnieju, ze wskazaniem na Basków.
0
@Stinger_ jakbym włączył, tego nie byłoby.
1
HAHAH, warto było nie oglądać
0
Niech kończy, a ile zostało?
2
@Gibbon_FCB ja podobnie jak @macio_944
2
ile doliczył minut?
0
@Seledynowy jeszcze w weekend mogą zrobić, tak że będzie 7 punktowa strata. Na tym etapie, to byłby niezły komfort.
2
Takie męczarnie, a przecież Albacate nie wystawiło swojego najsilniejszego żołnierza-Vallejo.
2
Kusi, ale nie włączę, bo zepsuje.
0
@JanuszKorwinMikke a oni rezerwami nie grają, bo mają też lepszych.
0
no i Real wychodzi na prowadzenie ;p