Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jak dobrze, że żyjemy w tak pięknym kraju jak Polska, a nie takim dziadostwie jak USA.
0
@Matt_i1992 oni są beznadziejni w tym sezonie.
1
@Matt_i1992 nie umniejszałbym Barcelonie, ale moim zdaniem Atletic był bardzo słaby.
2
@maroon ktoś kto odizoluje takich od mediów.
2
https://x.com/JasKapela/status/2008995661954363501
Braun gadał głupoty, ale to już dla mnie przesada. Służby powinny zająć się tym elementem. Przecież gość jawnie mówi, że Hitler miał we wszystkim rację. Braun zrobił bardzo mądrze że go pogonił z partii.
0
@Krystiansigma2734 Hakimi chyba za tą wcześniejszą aferę.
2
@El Plutoninho Ronny mi się bardziej podoba niż Pablo Torre.
0
La Fuente jeżeli nie zmieni Simona robi sabotaż. Zawsze miał swoje odpały, ale w tym sezonie wygląda koszmarnie. Dzisiaj źle wyszedł i tylko fakt, że adresatem podania był Ronny uchroniło go od bramki. Ale potem przy bramce Bardghjiego zawalił po całości. Raya i Joan Garcia są przeciwieństwem tego bramkarza.
0
@JimMorrisonFCB dzisiaj nawet w ofensywie mu idzie.
0
@ProMILs na razie Raphinha jak dla mnie.
1
@kubix05 jak dla mnie Raphinha na razie najlepszy. Ale też świetny Roony i Fermin. Ferran też dobrze gra.
0
Totalna demolka, każdy praktycznie gra dobry mecz. Może oprócz Cubarsiego.
0
@buglikos ostatnio z nimi wygraliśmy 4:0
0
@Faro 0, nie lubię za bardzo
5
@takisobiektos on i Vini by się zrozumieli
4
Tak w odniesieniu do plotek o transferze do Barcy. W Napoli też jakieś cyrki robił.
11
@blakkudium dla mnie Raphinha jest kapitanem i tyle.
0
@MaziFCB dzisiaj mi się jakieś hiszpańskie konto wyświetliło co podobne rzeczy pisało, wycisz i po sprawie.
4
@LAMC_10 Cancelo naciskał.
24
"Joan García nie może zrobić czegoś takiego" zrobił i co go czeka teraz. Martin nie ma pretensji, więc w czym problem?
1
Jako dodatkowa opcja ok. Jak to ma być wypożyczenie, w którym płacimy małą część jego pensji, tym bardziej ok. No i jakoś nie potrafię być rozczarowany jak on przyjdzie. W defensywie jest słaby, ale on może dużo dać w ataku. Flick może z niego zrobi lepszego piłkarza niż Xavi.
2
@Sergio_Devils czemu, skoro dla Al Hilal średnio się opłaca.
0
@escarabajo w sensie Wardęga? On często tak robi, może dla siebie
0
@Fc112 tutaj jest wiązanka której nie powstydziłby się nie jeden z wyznawców pewnego wąsacza.
0
jakby takie coś powiedział do silniejszego typa, najprawdopodobniej skończyłby na Sorze.
5
@Derean racja, czułem się dziwnie kiedy nawet nie było tego czegoś sprawdzanego. Gość nawet nie jest blisko trafienia piłki, tylko robi wślizg który wywraca Pedriego. Na tym polega faul.
0
@Filipem Osasuna u siebie nie jest ciężka.
0
@bart_azz jeżeli to zrobi, to nie może być najlepszym bramkarzem w historii Barcelony, tylko będzie nim bez dwóch zdań. Podtrzymanie takiej dyspozycji na kilka sezonów to jest absolutna topka.
0
@Popitek12 no to jeden na wynos, na później idealnie.
1
@tomcias10 Joana.