Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@baryn tak jest praktycznie co roku. Ostatnią z Cuencą nie było męczarni, bo było 4:0. Ale odkąd oglądam Barcelone to ciągle trzeba się męczyć na tym etapie.
4
ehh te baby
17
Nie wiem kto odpowiada za RMTV, ale na miejscu Pereza bałbym się, bo zaraz Kim Dzon Un zainteresuje się tymi ludźmi i będą działać dla korei
1
@kanver_ tu nie ma kontrowersji. Raphinha i Dembele kontuzjowany byli. Pedri w sumie też. Salah obniżył loty. Yamal trochę też. Vitinha chyba też był gorszy.
5
Ciekawe czy Perez wyjdzie i razem z RMTV oceni dzisiaj negatywnie decyzje o karnym dla Realu.
1
Obstawiam, że jak Xabi przegra superpuchar to będzie koniec jego pracy w Realu. Moim zdaniem nie ma szans, że dotrwa do końca sezonu.
0
2 bramki stracili, a na boisku wtedy był Jude i taki Mbappe.
5
@Barceloniarz987 a nie 65?
4
@Vegeta88 Ferrana to ty szanuj!
1
@szela1899 kompletnie nie wydawało się że będzie tak zarządzał minutami gwiazd.
0
@Kinginiesta @arasz1819 no i co. Strzela to strzela, hat trick z Barceloną z tak słabym Realem jest imponujący. Wtedy miał 2 gole z gry. Wolny z Barceloną w Pucharze. On razem z Thibo ciągnie ten Real cały rok.
35
Wszystkim zwolennikom gry bez varu dziwię się. VAR to jest najlepsze co spotkało ten sport.
3
Pomyśleć że rok temu Mbappe był wyśmiewany za to jaką miał słabą formę, a dzisiaj w roku kalendarzowym ma 65 bramek. To było do przewidzenia, że wypali, tacy piłkarze będą na topie.
1
@Kubajnos04568 nie będzie sensacji, drużyna Franco wygra 3 bramkami
0
4 karne obronić, wow
0
@Seledynowy dokładnie, każdy chwali ten Villarreal, ale zapomina o lidze mistrzów.
0
@Tridente2015 nie znam ich 1 składu, ale ten skład aż taki zły nie jest.
1
@BulaKG prawie każdy zapomniał
2
Racing 2:0 z naszym niedzielnym rywalem. Jeżeli to się utrzyma będzie to kompromitacja.
0
@derus cała drużyna wtedy zawalała, oprócz Atletico. Aczkolwiek w każdym z tych meczy powinien mieć asystę, ale nieskuteczność kolegów sprawiła że nie miał żadnej asysty.
34
@NeroTFP1 tak, to jest zawodnik którego kochasz jak jest w twojej drużynie, nienawidzisz gdy gra przeciwko
0
@VegetaPolska dzięki za przypomnienie
0
@Czyhrynski zgadzam się, tylko ja już ma takie liczby nie grając na swoim optymalnym poziomie, to co się stanie gdy wejdzie na ten najlepszy poziom
3
Dużo jęczymy na Yamala, a zaraz będzie miał 10 goli i 10 asyst. Na ten moment ma 8 bramek i 10 asyst.
4
Lublin ostatnio nie ma dobrej passy xD
3
@Laminedependencia to są kwestie indywidualne. Ja tam dostrzegam dużo sprzeczności, głównie tą co wymieniłeś. Aczkolwiek podziwiam ludzi co wierzą w Boga i żyją szczęśliwie. Przede wszystkim są świadomi swojej wiary, dużo jest takich co próbuje się przekonać się logicznie do Boga np. przez pisanie o jakiś cudach, znakach. Moim zdaniem to nie jest wiara, bo wiara musi być bez logiki, masz to poczuć. Człowiek wierzący nie powinien w ogóle podważać istnienia Boga. Masz wierzyć, a nie próbować sobie wszystko racjonalnie wytłumaczyć.
0
@Laminedependencia w sensie na ostatnie pytanie. W czym takie dziecko jest winne? No niczym, ale Bóg dał wolną rękę.
0
@Laminedependencia w 100% zgoda, podobne mam przemyślenia.
0
@AmigoBlancos ruszyłeś gorące tematy. Losowość jest odpowiedzią na Twoje pytanie.
0
Swoją drogą czy sędzia w końcówce nie popełnił sporych błędów?
-karny na Rashfordzie, wydawało mi się że był tam kontakt, ale nie wiem
-spalony Kounde przy takiej akcji, tam chyba nie było spalonego
-no i faul Rashforda przy bramce Fermina, moim zdaniem obaj się trzymali.