Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Laminedependencia w 100% zgoda, podobne mam przemyślenia.
0
@AmigoBlancos ruszyłeś gorące tematy. Losowość jest odpowiedzią na Twoje pytanie.
0
Swoją drogą czy sędzia w końcówce nie popełnił sporych błędów?
-karny na Rashfordzie, wydawało mi się że był tam kontakt, ale nie wiem
-spalony Kounde przy takiej akcji, tam chyba nie było spalonego
-no i faul Rashforda przy bramce Fermina, moim zdaniem obaj się trzymali.
1
@Faro ty to stwierdzasz po 1 połowie z 4 ligowcem?
0
Na plus Eric, Jofre, Bernal. Na minus Ronny, Marcus oraz Fermin.
0
@HypeR ja obstawiam, N-Marcus, LW-Fermin, SPO-Lamine, PW-Roony. Aczkolwiek możliwe że będzie duża zamienność.
0
@SaintTemplar ławka, jakiś problemy ma
2
@wawrzyn1 opóźnienie, Eleven Sports 1
1
@brd42 tam 4:0 było
4
Flick ma kilka wariantów dzisiaj w ataku. Yamal może w sumie zagrać na każdej z 4 pozycji. Rashford raczej napastnik, ale nominalnie to lewe skrzydło, Fermin SPO, ale dzisiaj może zagrać na skrzydle, a Bardghji gra na nominalnej pozycji Yamala. Ciekawe co wykombinował Flick.
0
@Fog_W_1899 Pogadałbym sobie z Morfeuszem.
0
@Kitek1640 co mnie to obchodzi, on ciągle gra. W takim meczu musi odpocząć.
1
Obrona ciekawa, Yamal nie powinien tutaj grać. Szczęsny powinien tutaj wystąpić, chyba że to ostatni mecz MATSa.
0
@Lisek skoro odebrała komuś życie w taki sposób, powinna nie wyjść nigdy z więzienia.
5
@mientusek1407 no jednak koleś ponad 60 bramek strzelił
3
Donarumma, Mendes, Pacho, Van Dijk, Hakimi, Pedri, Vitinha, Raphinha, Dembele, Mbappe i Yamal. Wszyscy zadowoleni...
5
@mrboom powoli nam się układa ta układanka.
1
@OBSERWATOR2021 Heath Ledger jako Joker
4
Jedni mają buddę, drudzy Rydzyka xD
0
@bixmix nie ma varu :(
8
cóż za przypadek
0
@Batys a incognito zaliczają? Bo tak można ile się chce.
1
@Arcybiskup katolikiem to on nie był
1
@kryhaa sportowo dosyć.
0
@Zoker no i za wyrzucenie z ligi mistrzów, pensje płaci Inter
0
@Katalończyk 99 no to jak sąd go nie skaże, to będzie samosąd.
1
@Eklerek no lepiej w kierunku Saliby nie patrzeć, szczególnie w dół xD
0
https://www.wprost.pl/kraj/12203517/student-kul-zatrzymany-planowal-masowy-zamach-na-jednym-z-jarmarkow-swiatecznych.html
Psychole są wśród nas
5
@Eklerek ten Cherki (chyba) co się gapi i zastanawia co się odwala xD
0
@Fc112 ja po polsku szukałem, wyświetlało mi się co innego.