0

@Laminedependencia w 100% zgoda, podobne mam przemyślenia.

0

@AmigoBlancos ruszyłeś gorące tematy. Losowość jest odpowiedzią na Twoje pytanie.

0

Swoją drogą czy sędzia w końcówce nie popełnił sporych błędów?
-karny na Rashfordzie, wydawało mi się że był tam kontakt, ale nie wiem
-spalony Kounde przy takiej akcji, tam chyba nie było spalonego
-no i faul Rashforda przy bramce Fermina, moim zdaniem obaj się trzymali.

1

@Faro ty to stwierdzasz po 1 połowie z 4 ligowcem?

0

Na plus Eric, Jofre, Bernal. Na minus Ronny, Marcus oraz Fermin.

0

@HypeR ja obstawiam, N-Marcus, LW-Fermin, SPO-Lamine, PW-Roony. Aczkolwiek możliwe że będzie duża zamienność.

0

@SaintTemplar ławka, jakiś problemy ma

2

@wawrzyn1 opóźnienie, Eleven Sports 1

1

@brd42 tam 4:0 było

4

Flick ma kilka wariantów dzisiaj w ataku. Yamal może w sumie zagrać na każdej z 4 pozycji. Rashford raczej napastnik, ale nominalnie to lewe skrzydło, Fermin SPO, ale dzisiaj może zagrać na skrzydle, a Bardghji gra na nominalnej pozycji Yamala. Ciekawe co wykombinował Flick.

0

@Fog_W_1899 Pogadałbym sobie z Morfeuszem.

0

@Kitek1640 co mnie to obchodzi, on ciągle gra. W takim meczu musi odpocząć.

1

Obrona ciekawa, Yamal nie powinien tutaj grać. Szczęsny powinien tutaj wystąpić, chyba że to ostatni mecz MATSa.

0

@Lisek skoro odebrała komuś życie w taki sposób, powinna nie wyjść nigdy z więzienia.

5

@mientusek1407 no jednak koleś ponad 60 bramek strzelił

3

Donarumma, Mendes, Pacho, Van Dijk, Hakimi, Pedri, Vitinha, Raphinha, Dembele, Mbappe i Yamal. Wszyscy zadowoleni...

5

@mrboom powoli nam się układa ta układanka.

1

@OBSERWATOR2021 Heath Ledger jako Joker

4


Jedni mają buddę, drudzy Rydzyka xD

0

@bixmix nie ma varu :(

8


cóż za przypadek

0

@Batys a incognito zaliczają? Bo tak można ile się chce.

1

@Arcybiskup katolikiem to on nie był

1

@kryhaa sportowo dosyć.

0

@Zoker no i za wyrzucenie z ligi mistrzów, pensje płaci Inter

0

@Katalończyk 99 no to jak sąd go nie skaże, to będzie samosąd.

1

@Eklerek no lepiej w kierunku Saliby nie patrzeć, szczególnie w dół xD

5

@Eklerek ten Cherki (chyba) co się gapi i zastanawia co się odwala xD

0

@Fc112 ja po polsku szukałem, wyświetlało mi się co innego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?