Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dowalony wers xd
6
@Commando "ale on młodych nie buduje" xd
7
Ale zaimponowało mi to, że jak Martin stracił piłkę w groźnej tercji boiska i było pusto, nagle zjawiło się 6 piłkarzy Barcelony
1
@tbas poprawka 3 remisy-Getafe, Rayo i Betis
1
@FcPortoFan1999 wcześniej była większa
3
Arsenal wysyła sygnały że jeszcze są zdolni przegrać to mistrzostwo.
0
@Sulimo dzięki już mam
0
@LeoMessiiBarcaPepa no ja napisałem że Yamal nie powinien dostać MVP
0
@Gaucho Alonso i tak zwolnią, czekają tylko na to.
0
@Eto'o9 R10 Moim zdaniem powinien zagrać MATS, Torrents, Christensen, Cubarsi, Eric/Kounde, Bernal, Casado, Dro, Bardghji, Rashford i Lewy. Coś takiego, w obronie to mamy mało opcji.
2
@Mateonvious Araujo dostał MVP za Gironę, a gol był w doliczonym.
2
@tbas remis i porażkę z Villarrealem (kiedy sezon był wygrany). Mamy jeśli już 2 remisy i 3 porażki.
2
@blakkudium to było do przewidzenia, że gole się rozłożą w tym sezonie. Licząc wszystkie rozgrywki to Fermin i Rashford też mają ponad 5 goli
1
@Sulimo co się dzieję, bo nie widzę nic? Również lubię go za Peacemakera ;)
3
Barcelona oficjalnie liderem w tym roku, co najwyżej przewaga może zmniejszyć się do jednego punktu.
0
@daniel32778 Kręcidło to jest
1
@BORO_12 na 4 już tak. Pedri albo Raphinha powinni dostać.
9
Pedri, Raphinha, Eric. A MVP dostaje Yamal xD Nie grał słabo, ale szanujmy się.
0
@szyna192 nie liczą się
1
Ferran, Yamal, Martin, Joan Garcia, Eric Garcia, Pedri na plus. Na minus Balde i Raphinha.
0
Iniesta dzisiaj sobie pogląda swojego następcę.
1
@adamp4991 przegrał rywalizację z Ericiem.
0
@macio_944 niby tak, ale mimo wszystko kupno gry, która dopiero co była za darmo, może się nie udać. Ale do odważnych świat należy.
2
@macio_944 widzę pewien problem, kto to kupi xd
0
@Dari0G piękne xd
2
@partymaker Joker z komiksów to taki chory psychicznie klaun, który lubi śmieszkować. A ten Joker był bardziej mroczny pod względem charakteru.
4
@partymaker nie był takim typowym komiksowym. Ale stworzył genialną interpretację Jokera.
7
@Bocheno1 skąd te badania, bo brzmi to absurdalnie
2
Dubiel nie ma honoru. Dla mnie chore jest to, że tak się da robić.
5
Kodeks Hammurabiego przydałby się