2

@vivalaice21 u mnie chyba też "Szatan z siódmej klasy". Lubiłem też Anie z Zielonego Wzgórza, Tajemniczy Ogród, Chłopcy z Placu Broni. A potem to te wojenne i Rok 1984.

6

@Jimmydeska żeby rękę połamać?

0

@lithotripter sam sobie odpowiedziałeś być może na pytanie

0


Biedroń jest monopolistą?

1

@Katalonik97 kto pisał, że został schowany do kieszeni, Yamalowi w tym meczu zdarzało się podejmować złe decyzje albo miał błędy techniczne.

3

Lewy z Celtą albo Yamal z Club Brugge

4

@PatrychoO Kevin sam w domu to się ogląda tylko w święta...

3

@blakkudium właśnie widzę, to jest jakaś klątwa

5

koniec śmiechów, Wirtz teraz rozpoczyna run po złotą piłkę

4

Martin zagra i na lewej obronie i na środku, nie bez powodu nazywany jest wskrzeszeniem Maldiniego.

1

Rodrygo przypadkiem nie przebił Mariano po tym meczu pod względem serii bez gola czy asysty?

2

@pluszek co to za głupota, czasem to nie nierealne, jak to się ma niby mierzyć?

1

Nico został w Bilbao z innych powodów niż sport. Wiadome, że sportowo w Barcelonie miałby lepiej, więc po co jest mu to wypominanie, kiedy Athletic przegrywa.

9


Powinien skumać się ze Stonogą, Giertychem, Janoszek, Arcykapłanką i Najmanem i stworzyć drużynę pierścienia.

1

@Azazel_Pazuzu jego trzeba na opak traktować.

16

@Sysia11 nie widać tutaj czy dotyka rękę.

2

@Esteban_ no, Yamal miał zdecydowanie gorszy sezon.

1

@lajcior to jest to samo, tylko że wersja dla gejów i bekowa. Przecież Fagata nagrywa coś podobnego do piosenek właśnie w tej tematyce.

2


Fagaty i Maty w strachu

35

Piękny obrazek, jak Flick tuli Balde, jak ojciec syna...

6

@torondirn walczą o to samo w tej samej drużynie, to ciężko żeby się nie cieszył.

0

@Faro raczej przepchną ten mecz z Bilbao. Aczkolwiek tak myślałem przy Elche, Gironie a skończyło się remisami.

4

@Patinka353 jeszcze Lewy zagrał koszmarnie

0

Dziennikarz spytał Xabiego o piłkarza Barcelony?

0

@MesQueUnClub_87 znam go z Doom Patrolu jako Robotman

1

@Sysia11 zobaczymy pod koniec sezonu.

1

@Sysia11 Lewy miał aż o 100 karnych mniej od Ronaldo.

0

@Jasialdinho Balde w 2 połowie dobrze zagrał, bo w 1 grał słabo. Cieszy dobry mecz Kounde, a Martin zaraz wskoczy do podstawy i będzie serio naszym najlepszym stoperem xd Cubarsi niestety, ale zalicza duży regres.

0

@Faro niby tak, ale ostatnio zremisowali z Gironą, a ona jest katastrofalna.

5

@blakkudium czyli w styczniu wróci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?