Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@vivalaice21 u mnie chyba też "Szatan z siódmej klasy". Lubiłem też Anie z Zielonego Wzgórza, Tajemniczy Ogród, Chłopcy z Placu Broni. A potem to te wojenne i Rok 1984.
6
@Jimmydeska żeby rękę połamać?
0
@lithotripter sam sobie odpowiedziałeś być może na pytanie
0
Biedroń jest monopolistą?
1
@Katalonik97 kto pisał, że został schowany do kieszeni, Yamalowi w tym meczu zdarzało się podejmować złe decyzje albo miał błędy techniczne.
3
Lewy z Celtą albo Yamal z Club Brugge
4
@PatrychoO Kevin sam w domu to się ogląda tylko w święta...
3
@blakkudium właśnie widzę, to jest jakaś klątwa
5
koniec śmiechów, Wirtz teraz rozpoczyna run po złotą piłkę
4
Martin zagra i na lewej obronie i na środku, nie bez powodu nazywany jest wskrzeszeniem Maldiniego.
1
Rodrygo przypadkiem nie przebił Mariano po tym meczu pod względem serii bez gola czy asysty?
2
@pluszek co to za głupota, czasem to nie nierealne, jak to się ma niby mierzyć?
1
Nico został w Bilbao z innych powodów niż sport. Wiadome, że sportowo w Barcelonie miałby lepiej, więc po co jest mu to wypominanie, kiedy Athletic przegrywa.
9
Powinien skumać się ze Stonogą, Giertychem, Janoszek, Arcykapłanką i Najmanem i stworzyć drużynę pierścienia.
1
@Azazel_Pazuzu jego trzeba na opak traktować.
16
@Sysia11 nie widać tutaj czy dotyka rękę.
2
@Esteban_ no, Yamal miał zdecydowanie gorszy sezon.
1
@lajcior to jest to samo, tylko że wersja dla gejów i bekowa. Przecież Fagata nagrywa coś podobnego do piosenek właśnie w tej tematyce.
2
Fagaty i Maty w strachu
35
Piękny obrazek, jak Flick tuli Balde, jak ojciec syna...
6
@torondirn walczą o to samo w tej samej drużynie, to ciężko żeby się nie cieszył.
0
@Faro raczej przepchną ten mecz z Bilbao. Aczkolwiek tak myślałem przy Elche, Gironie a skończyło się remisami.
4
@Patinka353 jeszcze Lewy zagrał koszmarnie
0
Dziennikarz spytał Xabiego o piłkarza Barcelony?
0
@MesQueUnClub_87 znam go z Doom Patrolu jako Robotman
1
@Sysia11 zobaczymy pod koniec sezonu.
1
@Sysia11 Lewy miał aż o 100 karnych mniej od Ronaldo.
0
@Jasialdinho Balde w 2 połowie dobrze zagrał, bo w 1 grał słabo. Cieszy dobry mecz Kounde, a Martin zaraz wskoczy do podstawy i będzie serio naszym najlepszym stoperem xd Cubarsi niestety, ale zalicza duży regres.
0
@Faro niby tak, ale ostatnio zremisowali z Gironą, a ona jest katastrofalna.
5
@blakkudium czyli w styczniu wróci