0

@FcPortoFan1999 już się bałem, że jutro ma sędziować mecz Motoru, ufff

0

@FcPortoFan1999 pewnie zmotywowały lepiej ich chociaż.

0

@FcPortoFan1999 no to jak nie będzie Papszuna, to Czubak sobie postrzela :)

2

@directedbyfcb zobacz sobie poprzedni sezon w ich wykonaniu. Na wiosnę, znowu mogą wrócić do ustawień fabrycznych.

0

@FcPortoFan1999 tak chyba nie można

0

@barteq bez różnicy, tam nie ma obecnie kogo wystawić. Każdy z nich prezentuje się miernie albo słabo.

2

@Czyhrynski Ronaldo grał w Premier League, Serie A, Liga Portugalska oraz Arabska. Messi głównie w La Liga, potem francuska i MLS. Ronaldo grał w trudniejszych ligach.

2

@Lionel_Messi10 a nie 47?

1

@Commando no właśnie to jest ciekawe, skąd te 19 tysięcy ocen. Ja wiem, że są lubiani, ale aż tak?

1

@zadafcb możliwe, ale dla Europy dziwne.

1

Dziwny ten system w MLS, 2 puchary za ten sam turniej? Messi zdobył puchar dzisiaj, mimo że został mu jeszcze finał do zagrania o drugi puchar.

2

@xavi890 zmienił go, że względu na jego uraz

0

@JanuszKorwinMikke tamten sezon miał dobry.

3

https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1994887871023431833
te kamery i mikrofon dla sędziego...fajnie to wygląda w serie a

0

Szansa na 1 miejsce, bo PSG się potyka. Tracisz gola na wagę remisu u siebie w końcówce.

6

@kanver_ nie rozumiem jak można nie stawiać Raphinhi jako najlepszego piłkarza tamtego sezonu w Barcelonie. Gdyby nie ta liga mistrzów Dembele, to Raphinha powinien mieć złotą piłkę.

1

@Danny Gaucho na stronie La Liga.

0

@MOLESTA Barca podwyższyła prowadzenie w końcówce, a nie strzeliła gola na wagę wygranej.

1

@MOLESTA a tylko PSG przegrało

0

Na Google pisze że niektóre mecze Ligue 1 zaczynają się o 21:05. To jest błąd czy rzeczywiście tak jest? Jeżeli tak jest, to nietypowa godzina.

3

1. Olmo
2. Raphinha
3. Joan Garcia

0

@kanver_ nie wiem jak można po takim meczu Olmo krytykować. Co on miał więcej zrobić w tym meczu?

1

@Aragorn33 pierwsze założenie trudne do spełnienia

0

@Szmulek a ma najwięcej goli z wszystkich piłkarzy Barcelony

0

@parpe dla mnie Olmo

0

@MirusAmisz moim zdaniem gra średnio. Bo czasem traci bez sensu piłkę i w pressingu mało pomaga. Na pewno na plus dzisiaj jego rozgrywanie.

3

@MirusAmisz nie przepuścił tej piłki, ona się od niego odbiła, więc ma asystę xD

1

@kanver_ Lewandowski ma oficjalnie zaliczoną asystę.

0

@BialyKolorDoDupy raczej ma od tego zespół PR.

4

Raphinha najlepszy na boisku. Martin ma fajne podania dzisiaj, w obronie zdecydowanie gorzej. Yamal mimo wszystko stwarza sytuacje+gol, ale na minus zepsuta akcja i zmarnowana sytuacja. Joan Garcia świetnie. A reszta średnio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?