Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 już się bałem, że jutro ma sędziować mecz Motoru, ufff
0
@FcPortoFan1999 pewnie zmotywowały lepiej ich chociaż.
0
@FcPortoFan1999 no to jak nie będzie Papszuna, to Czubak sobie postrzela :)
2
@directedbyfcb zobacz sobie poprzedni sezon w ich wykonaniu. Na wiosnę, znowu mogą wrócić do ustawień fabrycznych.
0
@FcPortoFan1999 tak chyba nie można
0
@barteq bez różnicy, tam nie ma obecnie kogo wystawić. Każdy z nich prezentuje się miernie albo słabo.
2
@Czyhrynski Ronaldo grał w Premier League, Serie A, Liga Portugalska oraz Arabska. Messi głównie w La Liga, potem francuska i MLS. Ronaldo grał w trudniejszych ligach.
2
@Lionel_Messi10 a nie 47?
1
@Commando no właśnie to jest ciekawe, skąd te 19 tysięcy ocen. Ja wiem, że są lubiani, ale aż tak?
1
@zadafcb możliwe, ale dla Europy dziwne.
1
Dziwny ten system w MLS, 2 puchary za ten sam turniej? Messi zdobył puchar dzisiaj, mimo że został mu jeszcze finał do zagrania o drugi puchar.
2
@xavi890 zmienił go, że względu na jego uraz
0
@JanuszKorwinMikke tamten sezon miał dobry.
3
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1994887871023431833
te kamery i mikrofon dla sędziego...fajnie to wygląda w serie a
0
Szansa na 1 miejsce, bo PSG się potyka. Tracisz gola na wagę remisu u siebie w końcówce.
6
@kanver_ nie rozumiem jak można nie stawiać Raphinhi jako najlepszego piłkarza tamtego sezonu w Barcelonie. Gdyby nie ta liga mistrzów Dembele, to Raphinha powinien mieć złotą piłkę.
1
@Danny Gaucho na stronie La Liga.
0
@MOLESTA Barca podwyższyła prowadzenie w końcówce, a nie strzeliła gola na wagę wygranej.
1
@MOLESTA a tylko PSG przegrało
0
Na Google pisze że niektóre mecze Ligue 1 zaczynają się o 21:05. To jest błąd czy rzeczywiście tak jest? Jeżeli tak jest, to nietypowa godzina.
3
1. Olmo
2. Raphinha
3. Joan Garcia
0
@kanver_ nie wiem jak można po takim meczu Olmo krytykować. Co on miał więcej zrobić w tym meczu?
1
@Aragorn33 pierwsze założenie trudne do spełnienia
0
@Szmulek a ma najwięcej goli z wszystkich piłkarzy Barcelony
0
@parpe dla mnie Olmo
0
@MirusAmisz moim zdaniem gra średnio. Bo czasem traci bez sensu piłkę i w pressingu mało pomaga. Na pewno na plus dzisiaj jego rozgrywanie.
3
@MirusAmisz nie przepuścił tej piłki, ona się od niego odbiła, więc ma asystę xD
1
@kanver_ Lewandowski ma oficjalnie zaliczoną asystę.
0
@BialyKolorDoDupy raczej ma od tego zespół PR.
4
Raphinha najlepszy na boisku. Martin ma fajne podania dzisiaj, w obronie zdecydowanie gorzej. Yamal mimo wszystko stwarza sytuacje+gol, ale na minus zepsuta akcja i zmarnowana sytuacja. Joan Garcia świetnie. A reszta średnio.