1

@Eklerek fajna logika xD

0

@Encore to mógłby obronie pomóc trochę chociaż.

2

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale Rashford zagrał całą 2 połowę. Dopiero sobie o nim przypomniałem gdzieś w 70-80 minucie. Totalnie niewidoczny.

6

Jedyny plus, że z Eintrachtem nie będzie trzeba denerwować się na Araujo...

0

@AmigoBlancos my dzisiaj nie przegraliśmy przez wysoko ustawioną obronę

0

@semafor nie posadzi, bo nie mamy takiego komfortu. Eric musi w pomocy grać. Christensen się ciągle łamię, dodatkowo psycha. Gerard Martin może wypali, ale to Gerard Martin. A Cubarsi obniżył loty.

3

@parpe możliwe, ale moim zdaniem pewnego poziomu nie przekroczymy. PSG i kluby z Premier League mają duże środki by powiększać i ulepszać kadrę. Bayern tak samo. My tego nie mamy, to ma duże znaczenie w Europie.

2

Zastanawia mnie jedno, ludzie podają przykład PSG z tamtego sezonu jako argument, że może Barca jeszcze coś ugra w lidze mistrzów. Niestety, można to łatwo skontrować. PSG miało szerszą kadrę, a Barca ma wąską. Po drugie PSG gra w lidze francuskiej, więc mogli się oszczędzać na trudniejsze mecze. Barcelona w lidze hiszpańskiej nie ma szans na taki luz.

0

@StevenGastonMartin99 aż tak to nie. Za dużo złych rzeczy musi się wydarzyć.

0

https://x.com/FranoszSP/status/1993423835757265303
aha, dlatego Ferran ma zawyżoną notę xd

0

@Bilon87 eeee nawet nie ma co liczyć na top8. Jedyny plus, że Newcastle przegrało...

0

Jeżeli tracimy gola w stylu ekstraklasy
Jeżeli Ferran pudłuje setkę
Jeżeli Araujo w ważnym meczu dostaje kartkę za kłótnię z sędzia, a potem za ostry wślizg w jednej połowie
Nie mamy szans na nic...

0

@StevenGastonMartin99 na pewno xd

1

@OskP moim zdaniem za mojego życia nikt tego nie przebije.

5


Syn Borka może to zobaczyć jeszcze...

2

Za Chwilę wielki pojedynek drużyn z 35 i 36 miejsca z dorobkiem 0 punktów. Ajax-Benfica. Nie do pomyślenia z 7 lat temu.

1

@robsesh Zidane

19

1

@LeszekFCB jak coś to zaraz gracie z tym klubem co Lech przegrał.

2

plusy takie że licznik chociaż się nie wyzerował, bo i tak przed meczem było 0/5

0

@FcPortoFan1999 Wojtek Szczęsny wyznaje taką zasadę

5


jak można w tak durny sposób się wykluczyć xD

7

@Luciano99 kogoś boli potężny Bayern

1

@4drian0 Przecież tu nie chodzi o poziom sportowy, tylko o aspekty takie jak szacunek do trenera. Gość bo zmianie się obraził i poszedł do szatni, a potem za swoje zachowanie nie przeprasza trenera, specjalnie pomijając go w oświadczeniu. U Flicka za takie akcje, nie powąchałby murawy przez długo.

2

Jakby Vinicius takie coś wyprawiał u Flicka, to chyba go na trybuny posłałby.

6

@Sulimo ogólnie Serie A też już mocne nie jest. Juventus stał się średniakiem. Tylko Inter potrafił sobie ostatnio radzić w Europie. Milan się odradza, ale dalej to nie jest topowa drużyna. Napoli w Europie jest słabe, a reszta to jakieś średniaki.

5

@Arden Teraz-Yamal (nr 10) do Ferrana (nr 7)
Wcześniej-Messi (nr 10) do Villi (nr7)
Historia zatacza koło.

3

@michal26 jakby przebił go w golach (nierealne) to fani Ronaldo straciliby kluczowy argument. Messi to nie typowa 9, więc nie będzie mieć tyle goli ile Ronaldo, ale są też asysty. Messi zdecydowanie lepiej wygląda pod tym względem.

1

@michal26 nie wiem na ile to prawda, ale coś kojarzę że na koniec wróciłby do Newells Old Boys.

2

@LukaszFan na 1000 raczej nie ma szans, tylko Ronaldo tyle osiągnie, ale jak strzeli ponad 900 goli i dodatkowo jeszcze będzie miał ponad 400 asyst (chyba najwięcej w historii), to będzie coś niezwykłego. Dodatkowo 8 złotych piłek, mundial, 3-4 ligi mistrzów, wygrana mistrzostw świata, mistrzostwa kraju. No to jest kariera nie do przebicia, po prostu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?