2

Lewandowski dzisiaj najlepszy na boisku

0

@Cyzix Cubarsi posłuchał cię i dostał kartkę

0

@greedo no właśnie problem w tym sezonie jest taki, że jest nieregularny. Raz zagra dobry mecz, żeby potem zagrać totalnego stinkera, podobnie jak Ferran.

0

@Roobo nie zgodzę się, stwarzamy sobie sporo okazji, a Celta wykorzystała praktycznie wszystko co miała...

0

@Sulimo mówiłeś że na spokojnie Lech...

2

Olaboga i Kręcidło
Gorzej się chyba nie da już...

2

Ale bramka Adriana Błąd

0

@BorzyKrzys aaa to luz

0

@BorzyKrzys Jagoda na mecz Barcelony?

1

@Czyhrynski jaka kolacja Araujo?

1

Hrabia Doku z golem

1

@Sulimo i niech tak będzie

0

@Cobra303 nie powiedział nikt

0

@Firestone sezon temu dużo wygrał faktycznie

0

@Xxxbarca4ever no i byłoby dobrze, gdyby było 1:0

0

Można było puścić...

0

Rayo łapie głupie kartki...

0

Vinicius chyba najlepszy z Realu w tym meczu jak na razie

0

To ja pójdę z klasykiem
"Z Termalicą!!!!!"

0

Motorek rozjedzie tą Legię

0

@HypeR ciekawe, może Hawkman najbardziej prawdopodobnym?

6

Ostatnio dużo tych artykułów, w którym Lewandowski jest atakowany. Rozumiem, wasza praca, ale nie wiem czy jest sens aż tyle tego wrzucać. Kucharski nie lubi Lewego i nie jest to odkrywcze.

1

@partymaker i jeszcze Fatiego zniszczył

1

@zadafcb nawet nie ma dobrej powtórki i nie wiadomo czy tam był faul czy nie. Gość z takiej powtórki, gdzie widzimy tyłek bramkarza, a nie akcję uznał że był faul xD

2

mecz dziadów się trafił xD

9

najlepszy sędzia w La Liga to oksymoron

0

@Roobo taki śmieszek, pewnie z partii Stanowskiego

1

@esem91 w sensie jako kapitan nie może być takiej sytuacji.

0

@esem91 no tak samo. Ale Lewy widocznie nie wzbudził respektu, a kapitan powinien być szanowany. Moim zdaniem Lewy to mierny kapitan, nie każdy dobry zawodnik ma cechy lidera. A oczywiście koledzy z repki też pokazali swoje oblicze. Jeżeli to prawda.

0


jeżeli to prawda, to niezły kapitan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?