Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld nie wiem kwestia do oceny. Moim zdaniem odpowiedział na prowokacje. Ale nie sądzisz, że pisanie że karma go spotkała w obliczu kontuzji, jest nie na miejscu?
0
@Cule1234 Xavi czeka aż Laporta odejdzie
0
@Dejvo tam mam bana xD Po prostu, to że kibicuje Barcelonie nie oznacza że będę się zniżał do takiego poziomu i pisał, że karma go dopadła. Zwłaszcza jak Carvajal odpowiedział na prowokacje Yamala.
0
@Dejvo "karma za buractwo"-w obliczu kontuzji jest żałosnym komentarzem.
0
@Messibestplayerintheworld żałosny komentarz
7
@Rastafarnianin mamy tylko ma kontuzje
8
Słusznie Ferran ma 2, na 1 to musiałby jeszcze karnego zmarnować. Najgorszy piłkarz w tym meczu.
0
@ShawnC on sam potem w niej uczestniczył. Carvajal odpowiedział na wcześniejszą zaczepkę.
3
Ile tutaj obrońców Yamala. Gość ostatnio dużo rzeczy odwala, a dalej są tacy co nie widzą w tym nic złego. Przed klasykiem poddymił, podczas samego meczu zagrał bezjajecznie, a potem jeszcze zamiast pokornie iść do szatni to jeszcze awantury mu w głowie. Jak można bronić takiego zachowania?
1
@BulaKG zapomniałem jak to się nazywa hahah
1
Potężny Marek w szeregach Brauna!
1
@Antimadridista_WR jeżeli chodzi o kontrowersje:
-karny dla Realu na Vinim, nie dałby ale sytuacja sporna
-nie rozumie dlaczego sędzia zaliczył gola na 2:1, faul na Cubarsim
-karny dla Realu za rękę słuszny
-Pedri powinien dostać czerwoną wcześniej
-karny na Araujo, dla niego za mało na karny, ale nie jest to takie jednoznaczne
0
@Encore był, ale pod koniec Ćwiąkała mówił co innego.
2
@Comentateiro sam sobie robi taką presję, on zakłada koronę, on się wywyższa.
0
nie wiem jak można bronić tej decyzji sędziego. Dostajesz łokciem w twarz i nie ma nic. Chociaż w sumie może takie są wytyczne skoro nie było faulu na Rashfordzie w meczu z Gironą.
1
U Flicka za takie akcje miałby przerąbane
0
@Barca_bwo po tym klasyku można napisać: "Wyciągniesz Raphinhe i nic tam dobrego nie ma".
0
@malypuzon to wiem, ale on to napisał jakby sam fakt że nie dojechał na mecz był śmieszny.
5
@Mroziu z kogo jesteś dumny? 3-4 piłkarzy można pochwalić
0
@Kibol_83 co w tym śmiesznego?
0
@cules100pro @Barca_bwo przegrywamy klasyk, gdzie Bellingham, Militao, Camavinga zagrali dobry mecz, a ty mówisz że tylko na Mbappe polegają.
0
@cules100pro nie wiem jako można tak pisać po przegranym meczu. W drugą stronę też tak masz.
0
@Aragorn33 dostał pod koniec
4
@Sysia11 "Według mnie za dużo wymaga się od tego 18latka" Ok, tylko kibice Barcelony nie zakładają mu korony, sam to robi. To jeżeli zakłada koronę sobie, to niech gra jak król. Jeżeli prowokuje Real, a potem gra takie coś, to niech się nie dziwi, że 2 strona mu potem odpowie.
1
@LOPEZ16 jak dla mnie, w obu klubach są podobnie denerwujący piłkarze. Barcelona ma Gaviego, a Real Bellinghama. A jeżeli chodzi o odpowiednika Viniciusa to jest Yamal.
1
@norbi77 nie zauważyłem jego dobrej gry. Być może masz rację.
1
Dzisiaj bym wyróżnił kilku piłkarzy.
Fermin- strzela znowu gola, oprócz tego mało zrobił. Jednak z piłkarzy ofensywnych moim zdaniem najlepszy. Jego strzelecka forma imponuje mimo kontuzji. (król strzelców licząc wszystkie rozgrywki w Barcelonie)
Araujo-świetne wejście, dużo pomógł, lepiej krył Mbappe od każdego z obrońców. Nie rozumiem czemu nie zaczął dzisiaj od pierwszej minuty. Do niego nie mam pretensji dzisiaj
Szczęsny-Last but not least, chyba mamy najlepszą sytuację jeżeli chodzi o bramkarzy. Joan Garcia to jest topka, ale Wojtek jako 2 świetnie go zastępuje. Dalej podtrzymuje swoje zdanie, że wolę aby bronił Garcia, ale takimi meczami Wojtek pokazuje że też może powalczyć o skład. Nie wiem czy jest jakiś klub co ma 3 tak dobrych bramkarzy. (Ter Stegen wiadomo jak jest, ale jednak jako trzeci bramkarz to jest klasa)
2
@Luciano99 to nie chodzi tylko o to. Gość ostatnio ma takie odpały, a poziom sportowy pozostawia duże do życzenia.
1
@APTAPT my zagraliśmy dobry mecz? W jakiej rzeczywistości?
2
Szkoda, że nie ma Inigo, ktoś musi w końcu ogarnąć tego Yamala. Robi się jak Vinicius...