Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kozinho. Dla mnie najlepszy z defensywy
0
@Kozinho. A ile miał dostać?
0
@betonito "jesteś taki, jaki twój ostatni mecz"
17
Szczęsny zmanipulował rzeczywistość i sprawił że na powtórkach jest ewidentny kontakt między kolanem piłkarza Club Brugge i nogą Wojtka. Van Basten jest tym, który widział tą sytuacje bez kontaktu, a więc nie dał się oszukać polakowi.
0
@LionelM95 za znajomości i "MAKE GREAT AMERICA AGAIN"
1
Jedynie jakie są plusy, to pomimo słabej formy i tak stwarzamy sobie multum okazji, tylko skuteczność jak zawsze prawie zawodzi.
30
Obrzydliwe, ale FIFA taka jest. Nawet się dziwię.
0
@MesQueUnClub_87 dokładnie
0
https://x.com/FranoszSP/status/1986200259559559677
dlatego Flick tutaj minusuje, że trzyma się ciągle tego samego i nie potrafi czegoś innego wymyślić.
0
@Seledynowy dlatego jest dwójką
0
@Pawlak1992 rok temu nie byliśmy w gorszej sytuacji, nie wiem skąd to wziąłeś
0
Największe pretensje do Ferrana, który strzelił jedyną bramkę xD
0
@FCB_dimiC bez niego byłoby 2:0
0
Sytuacje mamy, ale co z tego jak nasza obrona odwala takie coś...
0
Hiszpańskie zespoły na razie nie demolują Europy, delikatnie mówiąc
1
@insp1re podobnie, jak przegrywają wtedy włączam mecz Realu.
0
aha, to niezły Rodrygo xd
1
@Comentateiro teraz Bayern jest nr1. Nie mogę się doczekać meczu między dwoma najlepszymi drużynami w tym sezonie. Arsenal vs Bayern ten pojedynek dobrze się zapowiada.
0
@kamiVeB gość jest szybki...a to obrońca
1
@insp1re uważałem że jest taki średni, nie placek ale nie też dobry skrzydłowy i pachniało mi flopem. Oczywiście dalej uważam, że lepszy Rashford na wypożyczeniu niż 90 mln za Diaza. Wiadomo inny poziom, ale my nie mamy takich pieniędzy i nie chcę myśleć kogo musielibyśmy poświęcić na Diaza.
15
pomijając czerwoną kartkę, no gość zamknął usta kibicom Barcelony co tak uważali. Ja niestety się do nich zaliczam.
7
Bellingham zaraz wyleci, a przynajmniej dawno powinien
0
@Gaucho on do Realu może iść
1
Mbappe sobie wali gościa łokciem albo barkiem w twarz, a ten faulu nie widzi xD
4
Bayern w ogóle robi historyczne rzeczy. Mają same wygrane, a mamy już 4 listopad. Teraz wygrywają z zwycięzcą ligi mistrzów, dzięki Diazowi PSG ma jeszcze szanse, ale na ten moment potężny Bayern niszczy ekipę Lucho.
1
@tbas nie był zainteresowany piłką, to jest czerwona kartka.
1
@Comentateiro osąd Diaza
Dla mnie głupota x1000
1
jakim cudem nie ma 3:0 xD
3
potężny Bayern @Comentateiro miałeś rację
1
Szkoda że Real mierzy się z tak słabym Liverpoolem, raczej bez szans że Liverpool tutaj wygra ;p