1

@Kozinho. Dla mnie najlepszy z defensywy

0

@Kozinho. A ile miał dostać?

0

@betonito "jesteś taki, jaki twój ostatni mecz"

17

Szczęsny zmanipulował rzeczywistość i sprawił że na powtórkach jest ewidentny kontakt między kolanem piłkarza Club Brugge i nogą Wojtka. Van Basten jest tym, który widział tą sytuacje bez kontaktu, a więc nie dał się oszukać polakowi.

0

@LionelM95 za znajomości i "MAKE GREAT AMERICA AGAIN"

1

Jedynie jakie są plusy, to pomimo słabej formy i tak stwarzamy sobie multum okazji, tylko skuteczność jak zawsze prawie zawodzi.

30

Obrzydliwe, ale FIFA taka jest. Nawet się dziwię.

0

@MesQueUnClub_87 dokładnie

0

https://x.com/FranoszSP/status/1986200259559559677
dlatego Flick tutaj minusuje, że trzyma się ciągle tego samego i nie potrafi czegoś innego wymyślić.

0

@Seledynowy dlatego jest dwójką

0

@Pawlak1992 rok temu nie byliśmy w gorszej sytuacji, nie wiem skąd to wziąłeś

0

Największe pretensje do Ferrana, który strzelił jedyną bramkę xD

0

@FCB_dimiC bez niego byłoby 2:0

0

Sytuacje mamy, ale co z tego jak nasza obrona odwala takie coś...

0

Hiszpańskie zespoły na razie nie demolują Europy, delikatnie mówiąc

1

@insp1re podobnie, jak przegrywają wtedy włączam mecz Realu.

0


aha, to niezły Rodrygo xd

1

@Comentateiro teraz Bayern jest nr1. Nie mogę się doczekać meczu między dwoma najlepszymi drużynami w tym sezonie. Arsenal vs Bayern ten pojedynek dobrze się zapowiada.

0

@kamiVeB gość jest szybki...a to obrońca

1

@insp1re uważałem że jest taki średni, nie placek ale nie też dobry skrzydłowy i pachniało mi flopem. Oczywiście dalej uważam, że lepszy Rashford na wypożyczeniu niż 90 mln za Diaza. Wiadomo inny poziom, ale my nie mamy takich pieniędzy i nie chcę myśleć kogo musielibyśmy poświęcić na Diaza.

15


pomijając czerwoną kartkę, no gość zamknął usta kibicom Barcelony co tak uważali. Ja niestety się do nich zaliczam.

7

Bellingham zaraz wyleci, a przynajmniej dawno powinien

0

@Gaucho on do Realu może iść

1

Mbappe sobie wali gościa łokciem albo barkiem w twarz, a ten faulu nie widzi xD

4

Bayern w ogóle robi historyczne rzeczy. Mają same wygrane, a mamy już 4 listopad. Teraz wygrywają z zwycięzcą ligi mistrzów, dzięki Diazowi PSG ma jeszcze szanse, ale na ten moment potężny Bayern niszczy ekipę Lucho.

1

@tbas nie był zainteresowany piłką, to jest czerwona kartka.

1

@Comentateiro osąd Diaza
Dla mnie głupota x1000

1

jakim cudem nie ma 3:0 xD

3

potężny Bayern @Comentateiro miałeś rację

1

Szkoda że Real mierzy się z tak słabym Liverpoolem, raczej bez szans że Liverpool tutaj wygra ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?