Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamiVeB wiem, ale raczej nie ma co się nastawiać na tak wczesny powrót Pedriego.
3
@kanver_ Rashford ma dobre liczby, ale jak spojrzysz na jego grę...
1
@kamiVeB na Bilbao nie wróci, a jak już to nie od 1 minuty na pewno.
0
@kanver_ "ekonomicznie nie powinno być problemu"- ehh, który to już sezon mamy te problemy. Lewego pensja może zwolni coś, ale nie aż tyle. Nie ma na to szans. Musielibyśmy Yamala się pozbyć chyba, żeby taki ruch się udał.
0
@MirusAmisz w każdym to nie, bo on w Barcelonie ma wahania formy jednak. Obawiam się, że kontuzje będą i tak bo to już ten wiek.
0
@kanver_ chodzi mi o kwestie ekonomiczne.
1
@kanver_ nie pali się? Nie mamy warunków do tego
1
@Karol145 pewnie nauczył się od Aspasa
1
@Aragorn33 jedna z rzadkich momentów, kiedy sędzia w Hiszpanii ma aurę
1
@tomek8756 dla mnie Marcus to tylko liczby. Bardzo jest irytujący, ale chociaż dowozi liczbowo.
1
@BORO_12 w Barcelonie łatwiej o gole niż u Simeone
4
@MOLESTA nie wiem, jak dla mnie nie jest to materiał na trenera
0
@fotohobby Casado czemu?
9
Ale ten Iglesias to niezły nurek. Szarpie się z Araujo, Cubarsim czy De Jongiem, a potem pada na murawę i płacze o faul xD
1
@Roobo no to chyba że tak.
13
@Roobo przecież dzisiaj grał w miarę dobrze, co chcesz od Wojtka?
5
Lewy prześcignął Neymara już
1
@Derean można, ale sobie odpowiedziałeś na pytanie.
1
@StevenGastonMartin99 chodzi o drugą żółtą. Ja myślałem, że w takiej sytuacji jak sędzia chcę dać czerwoną kartkę, to musi przerwać akcję a nie dać przywilej. Może błędnie.
0
A to nie jest tak, że sędzia nie może dać przywileju i potem drugiej żółtej kartki?
4
@buglikos nie było nerwówki i tak, Barca nie dopuściła w 2 połowie do żadnej dobrej akcji Celty
0
@kanver_ dobra, to kto zrobił więcej? Może ten bramkarz?
0
@messi564 oglądaj mecze to zrozumiesz, czemu ludzie narzekają. Zobacz co było przed pierwszym golem Celty.
0
@Sulimo "No na pewno nie sledzie. Rozumiem Lech to sinusoida ale bez przesady"
2
Lewandowski dzisiaj najlepszy na boisku
0
@Cyzix Cubarsi posłuchał cię i dostał kartkę
0
@greedo no właśnie problem w tym sezonie jest taki, że jest nieregularny. Raz zagra dobry mecz, żeby potem zagrać totalnego stinkera, podobnie jak Ferran.
0
@Roobo nie zgodzę się, stwarzamy sobie sporo okazji, a Celta wykorzystała praktycznie wszystko co miała...
0
@Sulimo mówiłeś że na spokojnie Lech...
2
Olaboga i Kręcidło
Gorzej się chyba nie da już...