0

@maroon moim zdaniem sztab wykonuje złą robotę od dawna. Nie przewidział oczekiwań ludzi. Zamknął się na Kanał Zero. Sztab Pisu zdecydowanie jeżeli chodzi o sociale jest lepszy.

16

@maroon to ten sztab co doradził Tuskowi o Murańskim wspomnieć? Ten co kazał ziemniaki rozdawać kilka dni przed wyborami? Ten co odpowiada za sociale platformy? Ten co przegrał wybory Trzaskowskiemu?

2

@Aragorn33 mnie takie akcje tylko odpychają od niego. Potem coś chrzani, że chce Polskę dla wszystkich Polaków niezależnie od poglądów. Do Republiki na debatę nie pójdzie, na marsz niepodległości też nie pójdzie.

3

@NorbiTBOB my nie mamy tylko problemu z defensywą. Nie funkcjonuje dobrze pressing, nie mamy często kontroli nad meczem i nie mamy dobrej skuteczności. Tutaj prawie każdy jest albo w średniej albo w słabej formie. Wyjątkiem są przebłyski Rashforda i świetna forma Fermina. No jeszcze De Jong często trzyma poziom. Ale reszta gra gorzej. Tutaj raczej problem jest z fizycznością, coś tutaj zepsuło się.

1

@BORO_12 ciężko będzie z Realem o niego rywalizować. Jeżeli to prawdziwy cule to nas wybierze, jeżeli nie to nie mamy szans z innymi klubami.

0

@TR3YWAY ale zrobił

5

@Aragorn33 a niezdecydowani? Tym ruchem u narodowców potwierdza tylko, że nie jest patriotą według ich zasad. A gdyby poszedł, może u niezdecydowanych zaplusowałby. Zresztą pomijając już sympatię, marsz niepodległości to odznaka patriotyzmu. Prezydent Warszawy chyba powinien na takim czymś być...

1


Więcej zyskałby, gdyby poszedł na ten marsz.

2

@JanuszKorwinMikke co ciekawe już był u nas w sztabie, jak był Setien

0

@PatrychoO która się tak ubiera i kiedy?

2

@BORO_12 BECA tak zwana. A z Elche to dosłownie była BEKA xD

3

@Comentateiro albo Paryski koncert, już raz wygrali z nimi ;)

1

@Soetie a kto miał lepsze g/a Yamal czy Raphinha? Raphinha nie tylko miał dobre liczby, dużo pracował w pressingu i był liderem Barcelony.

6


Vinicius ma naśladowców

0

@BORO_12 dokładnie, Wojtek przechodzi moje oczekiwania, ale jeszcze poczekam do Brugge i Celty.

0

@Rafalloxfcb też tak uważam

2

@blakkudium współczuje kibicom obydwu drużyn

5


Ciekawe, ale jak się rozłoży to na czynniki pierwsze. Przy jednej bramce tylko zawinił.

1

@fart w sensie film o Batmanie to nie jest typowy film superbohaterski, a chyba to miałeś na misji.

33

Bellingham xD
Brak Raphinhi xD

1

@fart żaden dobry Batman, to nie jest film marvelowski

0

@Esteban_ ale chyba ostatecznie będzie

3


nam strzelać dobrze nie kazano!

2

@adamek20151 że nie lubi Legii

1

@FcPortoFan1999 a i dobrze

2

Rashford robił wszystko źle oprócz jednej akcji (może) i dostał MVP xD

0

@ali3gator z jakim Realem to był lepszy mecz?

1

@FcPortoFan1999 dzięki ;)

1

@FcPortoFan1999 do mnie nawiązanie?

11

Czemu Ferrana atakujecie, który strzelił gola. A o decyzyjności Rashforda brak słowa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?