0

@JordiAlbion a za co dostał Mbappe? Gola strzelił, ciągle był na spalonym, karnego zmarnował. Bellingham, Camavinga, Militao bardziej zasłużyli.

3

@blakkudium dobrze Casado króciutko z młodym.

0

Jak na to że mieliśmy tyle kontuzji to nie ma dramatu. Mieli duże szanse nam nastrzelać, a nie wykorzystali tego.

1

@Kinginiesta przypomnij sobie klasyk 4:3

7

Real lepszy, powinno być więcej. Jednak co odwalił sędzia? Ten gol na 2:1 powinien zostać anulowany.

0

@kuz z tym Gavim to niezłe jaja były.

0

@Criss18Barca no tak, ale już w tych meczach ledwo co wygrywali.

1

@bezalkoholowy nie no, znasz ich nie udawaj

1

@Zeke155 Widzew czy Motor?

0

@Gibbon_FCB póki nie ma oficjalnych wypowiedzi, nie możemy traktować to jako pewnik. Bo Yamal powiedział to publicznie, a na razie żaden z piłkarzy Realu nie skomentował tego.

0

@Gibbon_FCB chodzi ci o kibiców?

6

@PaPo niektórzy bardziej cenią zwierzaki.

2

@VegetaPolska ręka rękę myje. Sędziowie mają ego wywalone w kosmos i ich decyzji poprawiać nie można

0

@Esteban_ sam sobie pracuje na taki wizerunek. W tym sezonie niech on zajmie się formą sportową.

0

@tomek8756 Yamal swoimi akcjami nie sprawia człowieka bystrego.

4

Może trzeba zmiany w sztabie szkoleniowym. Eksperta w Polsce już mamy.
"Nigdy nie rozumiałem idei "rozgrzewki". NIGDY nie robiłem rozgrzewki, oszczędzając siły na bieganie za piłką. Miałem (i mam!) często b. bolesne skurcze - ale NIGDY na boisku. Podejrzewam natomiast, że WSZYSCY wijący się z bólu na murawie - przed meczem rozgrzewkę robili."-Janusz Korwin Mikke swego czasu

0

Coś za dziwne te kontuzje w Barcelonie. Mam nadzieję, że nikt tutaj nie ma laleczki voodoo Raphinhi.

0

@Gaucho o matko...

0

Dobre wiadomości to nie dla kibica Barcelony...

0

@FcPortoFan1999 sorki, VAR nie lubi się z Bednarkiem

1

Bednarek z golem, ależ rehalibitacja
@FcPortoFan1999

10

Pozdrawiamy serdecznie po raz drugi Gila Manzano...

2

Lile przegrywa 3:0 u siebie z PAOK xd

1


Czyli tak wygląda słynny Papjeż.

0

@esem91 ja bym dał chyba żółtą, aż tak ostro to nie wygląda. Ale dla mnie 50/50.

1

@CurryTheGoat30 koniec passy, jak nie strzelał gola to chociaż miał asystę.

0

top 8 wygląda mocarnie, tylko musimy wywalić ten Newcastle co jest przed nami.

5

@lucas/catalan wcale Vinicius nie jest postrzegany jako nurek

3

Nie dziwię się, Casado przysymulował. Oby nie było więcej takich akcji.

26

@Faro jeżeli nie prosisz, to skąd mają wiedzieć że chcesz usiąść. Nie twierdzę, że zachowali się w 100% kulturalnie. Aczkolwiek jeżeli Ty nawet ich nie poprosiłeś, a potem w internecie żalisz się, że Ci nie ustępili...nie wychodzisz lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?