Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JordiAlbion a za co dostał Mbappe? Gola strzelił, ciągle był na spalonym, karnego zmarnował. Bellingham, Camavinga, Militao bardziej zasłużyli.
3
@blakkudium dobrze Casado króciutko z młodym.
0
Jak na to że mieliśmy tyle kontuzji to nie ma dramatu. Mieli duże szanse nam nastrzelać, a nie wykorzystali tego.
1
@Kinginiesta przypomnij sobie klasyk 4:3
7
Real lepszy, powinno być więcej. Jednak co odwalił sędzia? Ten gol na 2:1 powinien zostać anulowany.
0
@kuz z tym Gavim to niezłe jaja były.
0
@Criss18Barca no tak, ale już w tych meczach ledwo co wygrywali.
1
@bezalkoholowy nie no, znasz ich nie udawaj
1
@Zeke155 Widzew czy Motor?
0
@Gibbon_FCB póki nie ma oficjalnych wypowiedzi, nie możemy traktować to jako pewnik. Bo Yamal powiedział to publicznie, a na razie żaden z piłkarzy Realu nie skomentował tego.
0
@Gibbon_FCB chodzi ci o kibiców?
6
@PaPo niektórzy bardziej cenią zwierzaki.
2
@VegetaPolska ręka rękę myje. Sędziowie mają ego wywalone w kosmos i ich decyzji poprawiać nie można
0
@Esteban_ sam sobie pracuje na taki wizerunek. W tym sezonie niech on zajmie się formą sportową.
0
@tomek8756 Yamal swoimi akcjami nie sprawia człowieka bystrego.
4
Może trzeba zmiany w sztabie szkoleniowym. Eksperta w Polsce już mamy.
"Nigdy nie rozumiałem idei "rozgrzewki". NIGDY nie robiłem rozgrzewki, oszczędzając siły na bieganie za piłką. Miałem (i mam!) często b. bolesne skurcze - ale NIGDY na boisku. Podejrzewam natomiast, że WSZYSCY wijący się z bólu na murawie - przed meczem rozgrzewkę robili."-Janusz Korwin Mikke swego czasu
0
Coś za dziwne te kontuzje w Barcelonie. Mam nadzieję, że nikt tutaj nie ma laleczki voodoo Raphinhi.
0
@Gaucho o matko...
0
Dobre wiadomości to nie dla kibica Barcelony...
0
@FcPortoFan1999 sorki, VAR nie lubi się z Bednarkiem
1
Bednarek z golem, ależ rehalibitacja
@FcPortoFan1999
10
Pozdrawiamy serdecznie po raz drugi Gila Manzano...
2
Lile przegrywa 3:0 u siebie z PAOK xd
1
Czyli tak wygląda słynny Papjeż.
0
@esem91 ja bym dał chyba żółtą, aż tak ostro to nie wygląda. Ale dla mnie 50/50.
1
@CurryTheGoat30 koniec passy, jak nie strzelał gola to chociaż miał asystę.
0
top 8 wygląda mocarnie, tylko musimy wywalić ten Newcastle co jest przed nami.
5
@lucas/catalan wcale Vinicius nie jest postrzegany jako nurek
3
Nie dziwię się, Casado przysymulował. Oby nie było więcej takich akcji.
26
@Faro jeżeli nie prosisz, to skąd mają wiedzieć że chcesz usiąść. Nie twierdzę, że zachowali się w 100% kulturalnie. Aczkolwiek jeżeli Ty nawet ich nie poprosiłeś, a potem w internecie żalisz się, że Ci nie ustępili...nie wychodzisz lepiej.