1

@Ptasior mnie możliwy brak Raphinhi

3

Czyli wystarczy jeden insider, aby ludzie uwierzyli.

1

2


To, że ludzie chodzą do psychologa aby rozwiązać swoje problemy zamiast iść w używki czy kończyć z życiem jest postępem na plus.

1

@Barwindg o kim mowa?

0

@D10SLEO wiedziałem!

2

Pedri jest uwielbiany w Hiszpanii

0

Uwielbiam takie poświęcenia i spryt jak to co zrobił przed chwilą Le Normand

0

@Czyhrynski gdzies mi się w YouTube shorts przewinęło. Filmik z dzisiaj był.

1

@D10SLEO wygląda jakby urodził się by grać Snape

8

Plotki mówią że ten aktor co miał Snape grać w Harry Potterze, zrezygnował. Oby była to prawda. Bo tak naprawdę, to jest jedyna zmora tego serialu.

4


tacy ludzie nie mogą być wypuszczani do świata normalnych ludzi. Dlaczego ta kobieta dostała tylko 3 lata?

3

@xerter ale w Interze juz studenci są

0

Za to czerwona powinna być

2

Zieliński klei piłkę
Komentator-"klasa światowa"

1

@fart tak to się kończy jak się ma gdzieś problemy Anakina. Zakon Jedi nie zrobił nic, aby temu zapobiec.

8


nie wiem jak można takie coś robić

0

@MesQueUnClub_87 problem w tym, że ta taktyka wymaga takiego podejścia i pójście na otwartą wymianę ciosów w lidze mistrzów w fazie pucharowej jest ryzykowne.

1

@MesQueUnClub_87 o to mi chodzi, żeby mieć też plan b.

0

@Beztroskii cały dwumecz tak. Za łatwo nas kontrolowali. W sensie ja wiem, że Araujo swoje zawalił, ale nie możemy dopuszczać aby takie zespoły jak Inter w 2 mecze nam 7 bramek strzelili, bo nie oszukujmy się, ciężko takie coś przebić.

1

@Azazel_Pazuzu nie, ale w tamtym roku niestety z Interem przekonaliśmy się o tym.

1

Nie rozumiem dlaczego Flick uparcie trzyma się tego systemu z wysoką linią. W życiu nie wygramy ligi mistrzów grając CAŁY czas tak samo. Lepsze drużyny nauczyły się grać na to, a my jeszcze nie mamy Inigo. To jest bardzo ryzykowna strategia, a jak nasi napastnicy nie dojadą z formą na jakiś ważny mecz, to się boleśnie o tym przekonamy. Nie chodzi mi o to, aby odejść od naszego stylu, ale trzeba czasem mieć jakiś plan B. Jednak Flick to trener, więc pozostaje liczyć że coś zmieni.

2

@mordini123 oby, chociaż do tego z pierwszego filmu to obojętnie mi. Ale od momentu odzyskaniu ciała, miejmy nadzieję że wybiorą dobrego aktora.

2

@macio_944 Hermiona mi nie pasuje. Współczuje aktorce, bo będzie mieć przerąbane, w sumie nie tylko jej, wszystkim tym dzieciakom. Harry Potter to jest seria, gdzie gdy wyobrażasz sobie postać, widzisz aktora filmowego, więc młodzi będą porównywani z tymi aktorami z filmu. A nie oszukujmy się nie ważne, jak będą dobrze grać i tak ich nie przebiją, bo fani będą oceniać przez nostalgię.

6


nie mogę się doczekać. Mimo takich wtop jak czarny Snape i tak wyczekuję na ten serial.

2

Lewandowski w tym sezonie nie jest najlepszym polakiem w piłce nożnej nawet. Ewa Pajor pokazuje jak się gra.

2

@FCBparasiempre eleven może zniknąć

0

@Masnymichael świetnie...

2

@gaucho104 Pedri>Iniesta popłynąłeś
A Suarez chyba lepszy nie jest od Lewego

0

@RafiVeB on wczoraj przyznał się do tego, że trzyma w domu wypchanego psa i nie widzi w tym nic złego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?